Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedni kolorek :decayed: tylko ja bym tu widział jakieś czarne alloys ewentualnie z czerwonym rantem czy innym dodatkiem :wink:

no a bixy (czyt. czarny środek) ależ owszem czemu nie :naughty:

Opublikowano

ależ jest za***iste:slina:

Opublikowano

Cudeńko.Tylko aż się jeszcze o listwy s line albo S4 prosi.

Opublikowano

s4 :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

no i czorne :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za opinie :decayed: Co do listw na pewno wpadną [sa cały czas w planie] s-line. teraz oczekuje za dostawą węgla i robimy dalej wnętrze :)

PS. Jak by ktoś miał namiary na białe skóry to wiecie gdzie uderzyć :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ten kolor jest totalnie obłędny. Czemu wcześniej nie widziałem Twojej fury ?

Mega gratz. Jutro się ponapalam :)

Opublikowano

w realu miazga miazga po prostu :slina::shock3:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Małe zmiany we wnętrzu :)

jfo3.jpg

I teraz moi drodzy pytanie do was :decayed: na oku mam do kupienia 19x9 audi speedline, powiedzcie czy pchać się w nie czy szukać coś innego ? jakieś foty fajnych B6/7 mile widziane :) rozmiar na tyle fajny że ładnie leży 215/35 :naughty:

Opublikowano

skórka mega ładna! 19x9 to pewnie z A5? ET 33 jak dobrze kojarzę? :wink:

Opublikowano

ladne siedzonka :jerk:

Opublikowano

koleś przez twoje auto teraz siedze i szukam b6 w tym kolorze a remontu mieszkania pewnie nie ogarnę w tym roku ...;)

Kox malina jak na B6 nawet ten tył B6 mi nie przeszkadza jak wygląda tak jak w twoim wydaniu

PS:tylko te ceny na allegro jakies nie rozsądne ;) B5 na wypasie za 15 tys a b6 za 25-30 na kołpakach gdzie tu sprawiedliwość

Opublikowano
  • Autor

Jędrek koła z nowej tt et 52 chyba więc mega dystans musi wpaść - ale to nie problem :)

Co do foteli to dzięki też mi się podobają :decayed: pakiet schowki i siatka z tyłu :)

slaviozo odbiorę to za komplement :grin:

Reasumując ciągle coś do przodu :)

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

Edit: vt na szybko, co myślicie :kox:

yf2o.jpg

Opublikowano
:kox: na maksa w tym VT.
Opublikowano

Komentarz jest zbędny:slina:

Opublikowano

Mistrz.

Opublikowano

mam do kupienia 19x9 audi speedline, powiedzcie czy pchać się w nie czy szukać coś innego ? jakieś foty fajnych B6/7 mile widziane

Chciałem zaproponować złote koła do czerwonego lakieu, ale sam już na to wpadłeś :grin:

Super będzie pasować :thumbup1:

Opublikowano

bardzo fajnie na tym VT wygląda :slina: ten złoty idealnie pasuje do czerwonego :jerk:

Opublikowano

Stołki lux a VT też robi robotę więc tylko trzeba to zrealizować. :kox::good:

Opublikowano
Jędrek koła z nowej tt et 52 chyba więc mega dystans musi wpaść - ale to nie problem :)

Co do foteli to dzięki też mi się podobają :decayed: pakiet schowki i siatka z tyłu :)

slaviozo odbiorę to za komplement :grin:

Reasumując ciągle coś do przodu :)

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

Edit: vt na szybko, co myślicie :kox:

http://img853.imageshack.us/img853/5958/yf2o.jpg

Maciej - masz naprawdę dobry gust :thumbup1: Idealnie się ta fela zgrywa z nadwoziem.

Opublikowano

bierz i nie zastanawiaj sie ! :slina: ja to ze swoją b6 jednak jestem w tyle w piz*u.. :jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.