Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany, pucha na dekory w środku wystarczy?

Opublikowano

A u mnie niestety wyszedł jeszcze jeden szkopuł:

y3a9ety9.jpg

To są te drzwi gdzie mi się za dużo nałożyło. Zerwałem całe i od nowa. Widać teraz różnicę...

Dziwne bo na resztę poszło około 3 warstw dodatkowo o takim samym mixie co drzwi na nowo.

Opublikowano

Ogólnie ciężko jest pomalować auto w strukturę matu czy to dipem czy lakierem, mat nie wybacza błędów.

Opublikowano

doloz jeszcze 1-2 warswty ;)

Opublikowano
doloz jeszcze 1-2 warswty ;)

Myślisz że pomoże? A nie ściemnieje jeszcze bardziej?

Opublikowano

chodzi o tylnie drzwi do domalowania? jesli tak to poloz ;) jak o przednie to hmm nie wiem , ale zeby to mialo rece i nogi to zrob ten tyl :)

Paleta dostepnych kolorow!

vx4y0.jpg

Opublikowano

Jeszcze NCS jest, wkleję link później.

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

NCS Navigator — NCS Colour

Opublikowano

jaki kolor dać na lusterka, takie jak w S4 czy S6 bo na ori z S4 nie mam kasy

a dipa zawsze moge zerwac,

Opublikowano

S4 a S6 mają te same kolory. Satyna.

Opublikowano

satynę można fajnie uzyskać malując chrom bezbarwnym dipem :whistling:

Opublikowano
No to dzisiaj kończyłem swoją nierówną walkę z dipem.

http://img.tapatalk.com/d/13/03/20/mugeha4u.jpg

ładnie jest, trochę te drzwi co pisaleś nie wyszły ale kolor jest mega, samemu mi po głowie chodzi to, tylko że ja z kolei bym chciał Twój poprzedni kolor :decayed:

variocustoms ile u Ciebie kosztuje taki zabieg dipowania ?

Opublikowano
satynę można fajnie uzyskać malując chrom bezbarwnym dipem :whistling:

tyko że lusterka mam czerwone LZ3M

vario a jakby dać srebrny, ktoś opisywał jak malował dekory

i miał na handel pół puszki

z ncs-a dopasuje coś ala satyna

a i czy każdy kolor dasz radę w spray

jeśli tak to jaka cena za puszkę sprayu

1 czarny mat

1 satyna mat

przelew i wysyłka kraj

pisz na priv

Opublikowano

też chciałem satynę i odpuściłem... chromu ładnie nie nałożysz zadnym sprayem, nakładki chromowane na allegro te tanie do 100 zł to lipa bo odstają itd przynajmniej ja takie widziałem, jak już to całe obudowy firmy in pro ale to kasa około 300 zł no i to pomalować tak jak Vario pisze bezbarwnym dipem i masz satynę. sam zdecydowałem sie na folie GrafiWrap, niby spoko firma, okleję i zobaczę jak wyszło, jak będzie spoko to zdam releacje :wink:

Opublikowano

vario, czy jest opcja pomalowania u Ciebie auta dipem z "metalizerem"

tak jak ta RS6

Fostla-Audi-RS6-Avant.jpg

co prawda ona jest oklejona folią ale słyszałem że do dipa dodaje się jakiś metallizer i taki efekt można osiągnąć :wink:

Opublikowano
też chciałem satynę i odpuściłem... chromu ładnie nie nałożysz zadnym sprayem, nakładki chromowane na allegro te tanie do 100 zł to lipa bo odstają itd przynajmniej ja takie widziałem, jak już to całe obudowy firmy in pro ale to kasa około 300 zł

no i to pomalować tak jak Vario pisze bezbarwnym dipem i masz satynę. sam

zdecydowałem sie na folie GrafiWrap, niby spoko firma, okleję i zobaczę jak wyszło, jak

będzie spoko to zdam releacje :wink:

ok. bo mam jeszcze drugą opcje

mam zamiar dać dipa na grill wszystkie chromy wokół szyb, felgi

ma być czarno a kolor auta jest czerwony

to i lusterka dam na czarno

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ----------

czekam na info od vario może on sie wypowie jak uzyskac satyne

tylko wyjście z koloru bazowego a nie chromu :wink:

może ral 9006 bo na szybko w necie znalazłem

RAL_9006_2.jpg

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

albo kolor z postu 877

srebrny

http://img267.imageshack.us/img267/7223/dekor1.jpg

Opublikowano

Odsapnę trochę i odpiszę na wasze pytania

Opublikowano
Odsapnę trochę i odpiszę na wasze pytania

ok

ostatnie pytanie czy masz

Plasti Dip Pearlizer

Opublikowano

Metalizer jest dostępny w spray'u obecnie 99 zł brutto (srebrny/złoty) perlizer ma być dostępny w drugiej połowie kwietnia w litrowych opakowaniach pod pistolet

@Kazik, w spray'u są tylko czarny (niedostępny do 2giej połowy kwietnia), szary, biały, czerwony, żółty, niebieski,

jutro zerknę we wzornik co dobrać na satynę, normalnie w Plasti Dip nie ma metalliców

@junior można takie efekt uzyskać robiąc niebieskim + perlizer, dostępność czytaj wyżej

@michu, można ładnie spray'em zrobić chrome effect ale jest z tym trochę zabawy na to bezbarwny dip i jest satyna

Ceny macie tutaj:

  • PlastiDip spray (400 ml):
    • kolory: czarny, szary „gunmetal”, biały, czerwony, bezbarwny: 69,90 zł brutto (56,90 zł netto)
    • kolory: żółty, niebieski: 79,90 zł brutto (64,95 zł netto)
    • PlastiDip Blaze (kolory fluorescencyjne): pomarańczowy, niebieski: 89,90 zł brutto (73,00 zł netto)
    • PlastiDip Smoke do przyciemniania lamp: 79,90 zł brutto (64,96 zł netto)
    • PlastiDip Glossifier (bezbarwny klar w połysku): 74,90 zł brutto (60,90 zł netto)
    • PlastiDip Metalizer (srebrny lub złoty): 99,00 zł brutto (81,00 zł netto)

    [*]PlastiDip gotowy do malowania pistoletem – wystarczy przelać i malować (1000 ml)*:

    • kolor bezbarwny: 125,00 zł brutto (102,00 zł netto)
    • kolor czarny lub biały: 145,00 zł brutto (118,00 zł netto)
    • dowolny kolor z palety NCS lub RAL: 165,00 zł brutto (134,00 zł netto)

    [*]wysyłka od 12 zł paczką priorytetową w opcji przelew na konto

@artua2 w WLKP można ogarnąć temat :whistling:

jak macie pytania to lepiej na maila [email protected], szybciej odpowiem niż na forum

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.