Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Vario masz PD w sprayu 400ml czarny mat? Potrzebuje puszkę

Opublikowano

Trzeba czytać ;) dostawa PlastiDip 6-7 maja, nie ma w Pl towaru bo się wysprzedał a importer dał ciała i jest miesiąc obsuwy :/

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

jak możesz to podaj cene z kosztami wysyłki może byc na PW

Opublikowano

69,90 za spray + ok 17 za wysyłkę DPD

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

Ile trzeba by było na pomalowanie wszystkich dokładek w A4 B6? Dokładki przód i tył seria, boczne s-line. Kolor: czarny mat. ?:decayed:

Opublikowano

Odradzałbym malowanie dokładek, można uszkodzić na krawężniku

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

vario RAL 7004+10-15% czarnego

1litr na 4fele troche mało

IMG20130426_008.jpg

a przy okazji czym wytrzec dipa z opon bo miałem mało czasu i opon nie zabezpieczyłem

i mało dipa miałem żeby grubiej dać na samą opone, bo zawsze lepiej zdjać

Opublikowano
Odradzałbym malowanie dokładek, można uszkodzić na krawężniku

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Mimo wszystko zaryzykuję. Ile by było trzeba tego specyfiku?

Opublikowano

@kazik, 1 litrem to chyba McGyver by ogarnął, zmyj to zmywaczem silikonu na szmatce, trochę zabawy będzie :whistling:

@niewek19, żeby wyszło na cacy to 2-3 litry, czyli 5-7 puszek, ale może przesadzam :whistling:

Opublikowano

Kupiłem z oszczędności i ciekawości PlastiLaka, różnicy co do PlastiDipa nie widzę kompletnie. Moim zdaniem powierzchnia po malowaniu PlastiLakiem jest bardziej gładka od powierchni po dipie. Nie wiem jak z wydajnością, ale tym się nie sugeruje, bo malowanie jest moją słabą stroną :decayed:. Oczywiście malowane z puszki, a nie pistoletem :wink:.

Opublikowano

Poczekaj z 2 miesiące i się pochwal ile zeszło :)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano
Poczekaj z 2 miesiące i się pochwal ile zeszło :)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

No napisze napewno Vario :wink:. Narazie jest od 3 dni i się trzyma :decayed:. Zobaczymy co to warte jest :wink:.

Opublikowano
@kazik, 1 litrem to chyba McGyver by ogarnął, zmyj to zmywaczem silikonu na szmatce, trochę zabawy będzie :whistling:

@niewek19, żeby wyszło na cacy to 2-3 litry, czyli 5-7 puszek, ale może przesadzam :whistling:

wcześniej dawałem stratcha i taśma delphina i było git, do taśmy dałem grubsza warstwe i ładnie odszedł

w sumie zeszło mid dłużej mycie od samego malowania :grin:

vario co do 1litra to zalezy czym sie maluje bo ja używam takiego sprzetu w firmie a przy okazji do dipa

zbiornik.jpg

do niego mam pistolet sata hvlp i dysza 1,4

minus taki ze zawsze troche dipa zostaje w węzu i pojemniku

ale znów plus ze dip to jednoskałdnik i zawsze można dac to na podkład

taki ukałd z wezem 5mb jak dla mnie jest bardziej poreczny od wagnera elek.

tylko kompresor musi byc spory bo powietrza troche idzie

Opublikowano

do felg 1,4 jest w miarę ok ale dysza większa daje ładniejszą powłokę, ja mam jeden HVLP 1,5 a drugi 2,1 mm no i odkurzacz Bosch'a

Opublikowano
do felg 1,4 jest w miarę ok ale dysza większa daje ładniejszą powłokę, ja mam jeden HVLP 1,5 a drugi 2,1 mm no i odkurzacz Bosch'a

jak dałem wieksze ciśninienie na zbiornik i wieksza ilośc dipa to było za grubo

przy zbiorniku powietrze pcha lakier/dipa do pistoletu

na poczatku to zalałem, dip az pływał :wink:

Opublikowano
@kazik, 1 litrem to chyba McGyver by ogarnął, zmyj to zmywaczem silikonu na szmatce, trochę zabawy będzie :whistling:

@niewek19, żeby wyszło na cacy to 2-3 litry, czyli 5-7 puszek, ale może przesadzam :whistling:

W takim razie kiedy można składać zamówienia i ile by to wyszło za taką ilość? Wziąłbym 7 puszek :wink:

Opublikowano

W biedronce jest pistolet do malowania jakby ktoś chciał budżetowo się pobawić dipem

Biedronka - Artykuły przemysłowe

Opublikowano

Niewek po długim weekendzie

Szczawik, z tego co wiem to ten golf jest oklejony folią

Buba, nie rób sobie "jaj" z tym pistoletem ;)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano
  • Autor

tak tak to folia 3M, ciekawie to wygląda w nocy... jak wielka tarcza od zegara:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.