Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] czerwone TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Przedstawiam swoje autko b5 99'

Silnik:

1,9 TDI 90KM obecnie 110KM. Zakładane 140KM ;)

olej Mobil 1 półsyntetyk

Dolot i filtr: seria

Wydech: seria i dołożona koncówka wydechu

Zawieszenie:

Gwint TA-technix przód -100mm i tył -80mm

Felgi 18" toora et 35 8j

opony 215/35 wanli

obecnie czekam na dystanse 20mm na dwie osie :)

Body:

Czysto bez znaczków, zmieniony gril, zmaina lamp na ksenon 10000K

Środek:

seria

Dodatki:

otwieranie i domykanie szyb i szyberdachu z kluczyka

Wyposażenie fabryczne auta:

opcja komfortu, 4xairbag, 2xelek. szyby, komputer pokładowy, szyber dach, klimatronic, grzane fotele, elek. lusterka, abs,

W przyszłości:

zmiana dolotu i filtra powietrza

zmiana wtrysków paliwa

blow-off :)

rozpórka na kielichy

profesjonalny chip tuning na 140KM

zmiana końcówki wydechu

dystans 20mm na dwie osie

felga w kolor biały

dokładki zderzaków i progi w kolor karoserii

fotele org. od rs4 recaro czarna skóra

osłona silnika w kolor karoserii

0781081d99f4.jpg

58f413fca80d.jpg

905e88c99960.jpg

b4ce0c0e7176.jpg

Jutro lepsze fotki bo te są kiepskie. A i lista płac z przednich drzwi została usunięta ;)

Opublikowano

Fajne autko ale te nalepki na drzwiach do wyj...:facepalm: pozatym koksik:decayed:

niedoczytalem tej listy plac;p

Opublikowano

Ładnie siedzi :whistling:

Opublikowano

Bardzo ładnie :wink:

Opublikowano

no ładnie zglebiona i super sie prezentuje

Opublikowano

Generalnie fajna ale:decayed:

lista płac :thumbdown:

grill bez znaczka:thumbdown:

dystans 20mm to za duzo dla obecnego et35, gdybys miał felge z rantem i iecej nizte 8" to ok, ale takto przerost formy nad treścią:thumbdown:

tak pozatym wiesz co robić widać:decayed:

jaki kod silnika? Jeśli AHU to zapomnij o 140 kucach po zmianie wtrysków, bedziesz miał w przedziale 125-135km, przeważnie AHU+216 osiagają granice 130km, na wiecej trzeba grzebać bardziej w mechanice, a defakto i tak nie jedzie:kwasny:

Opublikowano

-100 i -80 gruuuuuuuuuuuuubo!

Mnie siadło ok -45mm z przodu i -35 z tyłu i czasami trę o progi, krawęzniki itd...

Furka fajna!

Opublikowano
  • Autor

Lista płac ściągnieta tak jak napisałem

Opublikowano

Powitać :hi:, Gracjan Ci wspomniał o forum? Furka ładnie się prezentuje.:slina:

Opublikowano

świetnie się autko prezentuje, ale ksenon 10000k :shock3: nie za mocne ?? 6000k to już dużo :whistling:

Opublikowano

Ta gleba to na pewno nie -10 i -8cm zmierz ile masz od ziemi do błotnika.

Opublikowano
  • Autor

Z tego co mi wiadomo to 6000K a 10000K różni sie barwą. Ale może sie myle. :) w moim przypadku jest odcień fioletu,

Opublikowano

Przy 10k to juz nic nie widać w nocy jak deszcz pada:whistling: pewnie niebawem zmienisz to na 4,3k-5k z czasem:wink:

Opublikowano
  • Autor

co tam że nic nie widać. Ale wygląda zaj....... wieczorem :D.

Co do gleby to dla zainteresowanych zmierzyłem wysokość nadkoli i ma to się następująco:

przód 581 mm a tył 593mm :) porównywałem z nadkolami kolegi, on ma rocznik 96 i różnica była ok 100mm przód i 80mm tył ;)

Kilka obiecanych fotek:

8bc2bc4c3f14.jpg

42054ce9e8d6.jpg

b7bcfd2779dc.jpg

111a84abc351.jpg

3cc65a6f4080.jpg

febe1805b9c9.jpg

Opublikowano

Nie wygląda to na zdjęciach znajomy ma 62cm i ma coś podobnego.

Opublikowano

będzie tak, seria ma 67-69jakos:whistling:

zmień ten grill

Opublikowano
  • Autor

kupiłbym w dobrych pieniądzach gril od s4 :)

co do gleby to moze przez to ze średnica koła się zmniejszyła bo mam bardzo mały profil opony 215/35/18 , przeważnie spotyka się 225/40/18, wizualnie błotnik dotyka opony a nawet się chowa a co by było jakbym dał profil 225/40 :)

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie... Co sadzicie o pomalowaniu środka lamp przednich w czarny mat. oczywiście bez lustr jakby kto myślał :P. Może ktoś widział i nawet podesle zdjęcie.

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe koło 4x9,5" na 18" et35 Powiem wam że ledwo weszły bez dystansu. Prawie ocierają o zwrotnicę.

Po sesji zabieram sie za gwint, próbowałem urwać z przodu ze dwa centy, ale tak się zażarły talerzyki że ani mm nie chcą drgnąć. Spróbuje je wyciągnąć z auta i coś poćwiczyć. Następny krok to dystans na dwie osie. Przewiduję 10 mm ale zobaczymy jak gwincik ruszymy. A propo dystansy to mam na sprzedaż komplet dystansy na jedną oś 5x112 gr. 20mm cena 110 zł

DSC_0496.jpg

Opublikowano

fajne koło

Opublikowano

jaka opona? taka szerokość przy tym et musi fajnie wystawać i z tyłu wyglądać, daj więcej fotek

A pod maską coś ruszyło??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.