Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oklejanie dekorów folią 3M - porada

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamiast oklejać drewno wolał bym polakierować na srebro, czerń lub grafit. Oczywiście matowienie podkład, baza i twardy bezbarwny.

Oklejanie na rogach nigdy nie wyjdzie perfekt i łatwo to uszkodzić :whistling:

Całe szczęście jak nie mam takiego problemu bo mam alu. rybia łuska :decayed:

Opublikowano

Jak ktoś nie umie to nigdy narożnik mu nie wyjdzie :wink:

Opublikowano
Zamiast oklejać drewno wolał bym polakierować na srebro, czerń lub grafit. Oczywiście matowienie podkład, baza i twardy bezbarwny.

Oklejanie na rogach nigdy nie wyjdzie perfekt i łatwo to uszkodzić :whistling:

Całe szczęście jak nie mam takiego problemu bo mam alu. rybia łuska :decayed:

alu ale szczotkowane to rozumiem..ale łuska
Opublikowano

Takie rogi to nie problem zrobić , dobrze podgrzać szuszarką , naciągnąc i wszystko bardzo ładnie wygląda:whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gdzie najlepiej kupic taka folie 3m???? bo sam takie cos bym zrobil:D

Opublikowano

chociażby allegro tylko szukaj 3M

Opublikowano

Hej jeśli chcesz okleić folią to najlepiej zlec to komuś kto zajmuje sie tym profesionalnie źle nałożona odchodzi i najlepiej żeby folia była jakaś pierwsza liga bo reszta to ścierwo a wiem bo mam swojego skunksa oklejonego tylko na zewnątrz i białym karbonem :)

Opublikowano

panowie powie mi ktoś jak zdemontować środkową ramke panelu a a4 b5? chce ją okleic w carbon tak jak mam listwy lecz nie wiem jak ją ściągnąc;/ chodz mi o tą ramke na srodku deski wokół radia i nawiewów ;)

Opublikowano

Wyciągasz radio, tam są o ile pamiętam 2 śrubki i już :hi:

Opublikowano

pod radiem? nie widze żadnych śrubek :(

Opublikowano

Muszą być.... zaznaczone na niebiesko pod zaślepkami do radia

a4_b5_tt_DIN_radio_spacers_9699_AuB58N_01_Z.jpg

Opublikowano
pod radiem? nie widze żadnych śrubek :(

dokładnie popatrz pod radiem 2 sróbki sa, chyba że masz małe radio to dystanse je mogą przysłaniać od radia.

Masz tu foto samej ramki:

ramka.jpg

<br /><br />

Opublikowano

a nie widzialem ze te zaślepki da się ściągnąc ;) teraz ok dzieki wielkie :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

A ma ktoś oklejone dekory w B5 na czarny połysk, mat albo szczotkowany? kusi mnie czarny połysk,wiem ze ktoś malował na piano black ale teraz nie mogę tego znaleźć :doh:

Opublikowano

no mnie też to interesuje co kolegę wyżej i chętnie bym się dowiedział, bo również szukałem i nic :kwasny:

Opublikowano
A ma ktoś oklejone dekory w B5 na czarny połysk, mat albo szczotkowany? kusi mnie czarny połysk,wiem ze ktoś malował na piano black ale teraz nie mogę tego znaleźć :doh:

Kolkov miał szczotkowany co rezaliśmy razem.. poproś o foty może udostępni jak ma :wink:

Opublikowano
kusi mnie czarny połysk,wiem ze ktoś malował na piano black ale teraz nie mogę tego znaleźć :doh:

dobry:hi:

dscn0061uf.jpg

dscn0206c.jpg

dscn0208c.jpg

Opublikowano

A powiedzcie mi, czy srebrny szczotkowany to jest to samo/podobne co w S-Line? Chciałbym rozjaśnić trochę wnętrze, ale żeby nie wyglądało na jakiś tuning, tylko było podobnie do S-Line'a

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.