Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki za komentarze :notworthy:

co do zmian,to na razie zostawie tak jak jest,no moze glebne go pare cm w dol,ale to za pare miesiecy,przesiadlem sie z passata B5,wiec dla mnie to jest polki co "kosmos" :slina:

na passata nie dam zlego slowa powiedziec :baseball:,ale Audi to naprawde inna klasa :hi:

No Tomasz fura Koks :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Wyposazenie super.. Ladne masz troniki i ten kolorek :decayed:

Chcesz to mozemy sie wymienic tylko Ty naturalnie doplacasz :polew"

Ja bym nic w niej nie zmienial.. Znaczy moze dodal napis Pionner na szybce i rozowy meszek na boczkach a i koniecznie kosteczki no i moze szachownica masce :naughty:

Jak tego dokonasz to bedziesz moim Guru :decayed:

Ja tez mialem w planach B7 no ale euro mi je wybilo z banki :wallbash:

[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 11:45_________________________________________________Wiesz pomyslalem ze brewki by pasowaly i duza strzala na dach wiesz aby ja dociskalo mocno :kox:

No i koniecznie ultrafiolet w spryskach bedzie git :good:

Opublikowano

tak tak, fura jest konkret.

przestalem przyjezdzac na spoty bo zawsze dostaje baty jak wyjezdzamy z matarni.

jak juz jestem to udaje ze musze akurat w druga strone jechac, zeby nie bylo ze nie daje rady z tym diabłem.

2.5 tdi to istny przeciag. kiedys tez takiego bede miał.. a moze jakis SWAP... :kox: :gwizdanie:

dobrze? wisisz skrzynke wody ognistej! :tongue4:

Opublikowano

jestem z pustek

hmmmm :mysli: pustki powiadasz

Opublikowano

jestem z pustek

hmmmm :mysli: pustki powiadasz

Zgadza się :) z okna pokoju obserwuję obwodnicę :wink4:

Opublikowano
z okna pokoju obserwuję obwodnicę

z obwodnicy mydlo obserwuje Twoje okna :cygaro:

Opublikowano

Zgadza się :) z okna pokoju obserwuję obwodnicę :wink4:

Ja swojego czasu mieszkałem na Jastrzębiej

z obwodnicy mydlo obserwuje Twoje okna

:polew::cool1:

Opublikowano

Fura bardzo fajna :good: ... tylko bym się tego uchwytu pod tel pozbył.

Opublikowano

jak wiemy, Tomeczek ma nowego moda w swoim paździoszku....

srebrne wkręty w nadkolach zamiast czarnych...

A, no i musimy znaleźć tę opcję w VAGu na te młode liście co Ci wyrosły z drzewa w aucie :blink:

Opublikowano

I naklejki na szybie z tylu pierwsza klassa :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ajooo ! fajna była :decayed:

Opublikowano

no i kolory kropek trzeba zmienić :gwizdanie:

Opublikowano

spoko GILI, już se Tomeczek ustalił, że ten róż to fiolet jest i wszystko gra :decayed:

:guma:

Opublikowano

wkręty też są czarne :decayed:

Opublikowano
  • Autor

spoko GILI, już se Tomeczek ustalił, że ten róż to fiolet jest i wszystko gra :decayed:

:guma:

a nie jest :cool1:

... :gwizdanie:

Opublikowano

Nie fura się liczy tylko kierowca, podszkolić Resztka i można w kolumnie jechać, a dobre 2.0 TDI jest lżejsze i lepiej wymiata od auta wujka Tomeksa ale klekot V6 jest boski :)

Opublikowano

dobre 2.0 TDI jest lżejsze i lepiej wymiata od auta wujka Tomeksa

wszystko w temacie :naughty:

Opublikowano

dobre 2.0 TDI jest lżejsze i lepiej wymiata od auta wujka Tomeksa

wszystko w temacie :naughty:

i wszystko w temacie :polew:

Opublikowano
  • Autor

dobre 2.0 TDI jest lżejsze i lepiej wymiata od auta wujka Tomeksa

wszystko w temacie :naughty:

i wszystko w temacie :polew:

po pierwsze,mowa o dobrym 2.0 TDI,a jak wiadomo,takie nie istnieją :gwizdanie:

po drugie,mydełko,zchipsuj w końcu swoje 2.0 i się zmierzymy :cool1:,jak wygrasz,dam ci swoje majtki :decayed:

...jestem pewien,że ta nagroda cię skusi jak nic innego :gwizdanie:

Opublikowano

dobre 2.0 TDI jest lżejsze i lepiej wymiata od auta wujka Tomeksa

wszystko w temacie :naughty:

i wszystko w temacie :polew:

po pierwsze,mowa o dobrym 2.0 TDI,a jak wiadomo,takie nie istnieją :gwizdanie:

po drugie,mydełko,zchipsuj w końcu swoje 2.0 i się zmierzymy :cool1:,jak wygrasz,dam ci swoje majtki :decayed:

...jestem pewien,że ta nagroda cię skusi jak nic innego :gwizdanie:

Mydlo juz ma Twoje majtki,wiec co innego zaproponuj :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Mydlo juz ma Twoje majtki,wiec co innego zaproponuj

będzie miał na zmianę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.