Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]


pablo_9

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś robiliśmy to były 2-3 osoby i jakoś temat umarł i póki co nic się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jakieś spoty robicie A-czwórek ? :)

kiedyś robiliśmy to były 2-3 osoby i jakoś temat umarł i póki co nic się nie dzieje

No tak.. Ja sprzedałem swoje A4 i nie ma kto przyjeżdżać.. :P hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek no to kupuj auto i robimy spota :decayed:

Mogę podjechać z 206 :wink: Tak szybko niestety nie kupię... poza tym kolejnym będzie Touran :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo ładna a4 i podobna do mojej, tylko że przede mną jeszcze takie mody jak u Ciebie:decayed: Pozdrawiam i wymyślaj coś więcej, to będzie od kogo zaczerpnąć inspiracji:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo a napisałbyś mi coś na temat wymiany tego licznika czy musiałeś dużo przerabiać zeby np wyswietlał ci spalanie i zeby wyswietlal radio oraz czy musiałes jakos zakodowac te zegary do immo czekam na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek jeśli chodzi o mnie i wymianę licznika no to w moim przypadku nie było źle ponieważ wiązało się to z wyciągnięciem sygnału spalania, sygnału z czujnika oleju no i radio żeby wyświetlało info na FIS-ie. Dodatkowo wiadomo, że musiałem dołożyć manetkę do obsługi fis i to wszystko. Jeśli chodzi o Ciebie to Ty masz już licznik po lifcie i u Ciebie dojdzie jeszcze kodowanie immo bo masz immo w liczniku (u mnie jest poza licznikiem także nie było problemu) no i jak będziesz zakładał licznik z cyfrowym zegarkiem to wiem, że są tam problemy z błędem oliwy i wymiana miski olejowej z odpowiednim czujnikiem itd. ale to nie pomogę w tym temacie bo nie miałem z tym do czynienia. Odsyłam do tematu http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/ tutaj masz wszystko jest trochę tego do poczytania.

Audi było na poprawkach lakierniczych plus polerka tak się prezentuje aktualnie

e5yz5i9h.jpgymueqzvh.jpgfn9j5z9t.jpg6ojiz2qc.jpglbjwqls7.jpg4bhkprpo.jpgkan8c8rr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...