Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak szybko wstaje wam turbo w AWX?


clinque

Rekomendowane odpowiedzi

1 na zgaszonym i statyczna, dobrze pamietalem, dawka 3,4-3,6 :wink:

Chyba nie ma co szukac, turbullum puszcza oliwe, nigdy mi nie bral a teraz litra dolewalem... Ona temu winna, bede szukal innej:wink: Poza tym auto raz na dwiescie razy zlapie notlaufta, ale nie z pedalem w podlodze, tylko pod delikatna hopke przy stalej predkosci :facepalm:

01wyl.jpg

01stat.jpg

Jeszcze jeden dynamiczny 11

11dyn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila opisałem co dalej ale szlak trafił nie wysłało się wiec teraz wersja skrócona

wybieramy 1-engine

11-login i tu wpisujemy 12233, Do it

10-adaptacja, blok 01

ustaw 32686, save

zrób to i przetestuj czy jest gorzej czy lepiej, potem wróć do ori 32768, zrób w końcu loga z podciągniętą gruszką bo on wyjaśni sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna turbina i auto nie do poznania, ta miala luzy wzdluzne, poprzeczne i jakie tylko mozecie sobie wyobrazic, puszczala olej -tragedia stan :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila opisałem co dalej ale szlak trafił nie wysłało się wiec teraz wersja skrócona

To czesto sie dzieje, moze dlatego ze jeszcze nie wszystko dograne informatycznie.

Mialam tez juz tak pare razu.

I od tej pory pisze sobie wszystko w notatniku, jak sie wyszle to dobrze, jak nie to kopiuje jeszcze raz i wysylam.

To taka porada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie bylo modyfikowane ale ja mam avfa 6biegow wiec to moze dlatego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wstaje zaraz kolo 1300 juz zasuwa

Bardzo szybko Ci turbo odpala, tuner Ci tak ustawił czy co? Da radę to jakoś zmienić? Mi odpala gdzieś ok. 1800 obrotów.

U niego też tak sie budzi:wink: żadne turbo nie dmucha pełną mocą od 1300:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale czuc juz dobrze od 1300 moze 1400 i auto dostaje kopa mowie powaznie sam to sprawdzalem na takiej zasadzie ze wrzucilem trojke zwolnilem do mniejszej predkosci wrzucielm znow 3 i czekalem od ktorego momentu auto cialgo i bylo to 1300-1400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje Ci sie, konkretne odczucie masz przy 1800obr:wink: logi to nawet potwierdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby wstawała tak przy 1400 to górą nie było by czym jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze powiem ci ze tez mnie to dziwi ale czuc to moge sie pomylic i moze tak po prostu ma byc i to nie przez turbo ale chcac nie chcac auto leci wtedy moze mam czipa albo cos bo nie sprawdzaalem jeszcze szczerze mowiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ja też ma AVF-a, ale żeby turbo wstawało już przy 1300obr/min....nie zauważyłem. Takie faktyczne, odczuwalne działanie turbo mam ok 1800obr/min, przynajmniej takie mam odczucie podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...