Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie LEDy wybrać - proste czy zaokrąglone?


VicVega

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy!

Po przejściach i kosztach związanych z wymianą ksenonów i naprawą przetwornicy postanowiłem założyć diody LED do jazdy dziennej.

Moje pytanie, jak w temacie: czy do naszych A4 B6 pasują bardziej proste komplety (takie jak te: Swiatła do jazdy dziennej NSSC 507 HP) czy lekko zaokrąglone (jak te: Światła do jazdy dziennej Led)?

Do osadzenia w kratkach zderzaka oczywiście, obok przeciwmgielnych.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ostatnio na parkingu w A4 B6 te zaokrąglone i powiem ci ładnie to wyglądało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poważnie ładnie czy ironicznie mówisz?

Trudno zdecydować, ale te płaskie są chyba odrobinę za płaskie. Najlepiej byłoby gdzieś podjechać i przypasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem te drugie (zaokrąglone) co prawda z innej oferty ale w skrócie jestem happy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy link niezła wiocha, widziałem na mieście w jakiejś mazdzie, waliło po oczach, aż dziwię się że dostało to to homologację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ironicznie mówię poważnie troszkę pracy i ładnie ot wyjdzie w końcu idą lekko po łuku ładnie sie to komponuje ze zderzakiem takie moje zdanie zresztą widziałem na żywo i mi sie podobało ładnie zrobione, najlepiej tak jak kolega napisał podjechać gdzieś gdzie posiadają takie led do jazdy dziennej i przypasować wizualnie czy o taki efekt ci chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj takich w łuk.Ładnie wchodzą w kratkę.Ja założyłem o długości 160 mm.Montaż w kratkę był bezproblemowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś podrzucić jakieś zdjęcie?

Ja kupiłem takie ŚWIATŁA DZIENNE 5 LED HOMOLOGACJA AUTOMAT AUDI VW (2319940957) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A wyglądają tak

Audi00.jpg

<br /><br />

Audi_5.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo chcesz dzienne to najlepiej wyglądają okrągłe montowane zamiast halogenów, bo te dokładane są jak z bazaru.

Np. takie http://moto.allegro.pl/swiatla-dzienne-e4-rl-2x4-led-drl-okragle-koszalin-i2362298868.html

te są uniwersalne ale widziałem kiedyś typowe do A4 b6

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja mam B6 i przeciwmgielne, także takie długie u mnie nie wejdą.

Jak bardzo chcesz dzienne to najlepiej wyglądają okrągłe montowane zamiast halogenów, bo te dokładane są jak z bazaru.

Np. takie Światła DZIENNE E4 RL 2x4 LED DRL OKRĄGŁE KOSZALIN (2362298868) - motoAllegro

te są uniwersalne ale widziałem kiedyś typowe do A4 b6

Ja wiem czy tak bazarowo znowu. Jak się jakieś schludne znajdzie, 5-cio diodowe i dobrze się je spasuje to nie jest tak źle. Kwestia gustu wszystko. Tzn. też nie jestem zwolennikiem takich dokładanych świateł, ale doszedłem do wniosku, że to jednak bardzo praktyczne.

O takich w przeciwmgielne też myślałem, ale wtedy pozbywam się przeciwmgielnych właściwych przecież, a to trochę bez sensu chyba. Czy jak to jest, można z tego korzystać jak z przeciwmgielnych legalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbywasz sie przeciwgielnych. Ale jak często z nich korzystasz? Bo ja może raz lub dwa w roku.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja założyłem zaokrąglone z tej aukcji Światła do jazdy dziennej VERTEX DRL-523 AUDI VW (2312135795) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pod kratkami.Profil łuku jest minimalnie inny, a efekt oceńcie sami.

SAM_1030.jpg

<br /><br />

SAM_1033.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest za nisko? nieprzepisowo w sensie? Też tak chciałem zrobić właśnie, ale jak u siebie mierzyłem, to było za nisko trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest dużo za nisko.Jak mierzyłem wysokość,na której powinny być zamontowane,to wyszło mi,że w drugiej szczelinie kratki od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre spostrzeżenie ,ale jeżeli auto stoi na równym podłożu to jest prawie na styk z przepisami.Poza tym kiedyś przy kontroli policyjnej pani policjant chciała mi wmówić,że światełka świeciły mi się razem z mijania,niestety udowodniłem jej że tak nie mogło być.A tego że jest ciutkę za nisko nie zauważyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamontowane takie jak pokazał w drugim poście michail 5566 (zaokrąglone,montaż w pierwszej szczelinie od reflektorów) z tym że są to orginalne światła led z audi A6 S6.Wyglądają podobnie tylko są dużo droższe i mają więcej funkcji min.auto,możliwość świecenia jako halogeny i funkcja coming leaving home. coś takiego ORYGINALNE ŚWIATŁA DZIENNE AUDI S6 A4 A6 B5 LED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...