Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie LEDy wybrać - proste czy zaokrąglone?


VicVega

Rekomendowane odpowiedzi

forum.jpg

A takie na zdjęciu powyżej to model NSSC DRL 502HP ? Orientuje się ktoś? Jak Wam się podoba takie rozwiązanie? Bo mi nawet pasuje, jako jedno z nielicznych jeśli chodzi o te podłużne świecidełka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie takie same jak pokazał wojtekv (ledy z S6). Wymontowane mam orginalne halogeny i kratkę a wstawione ledy i siatka(było trochę problemu przy montaży bo jest za mało miejsca w zderzaku i trzeba było delikatnie wycinać kawałek wzmocnienia od wewnątrz). Jeszcze jest delikatny problem bo te ledy trochę prądu pobierają(dokładnie 0.06A),w przypadku B6 gdzie jest mniejszy akumulator niż w S6 ma to znaczenie bo wiadomo przy dłuższym postoju delikatnie rozładowuje go.Ale na szczęście jeszcze z tego powodu nie ładowałem aku.Wygląd i efekty świecenia są bardzo zadowalające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w końcu. Chciałem na początku kupić te: Światła dzienne LED marki NSSC 504HP , ale ponieważ obudowa jest w nich z plastiku i sam sprzedawca powiedział, że przy używaniu myjki ciśnieniowej mogą parować, zdecydowałem się na te: Światła dzienne LED marki NSSC 506HP Trochę brzydsze, ale jakoś solidniej wykonane, duża jest ta obudowa przezroczysta. Ponoć jeden z najtrwalszych modeli.

Jeszcze ich nie założyłem, bo trochę się nadal waham czy nie za bardzo oszpeci mi to auta..

Nie wiem jakim cudem niektórzy zamontowali te bardzo zaokrąglone Światła do jazdy dziennej DRL-523 Nie ma możliwości zamontowania ich w zderzaku od B5 czy B6 tak, żeby świeciły na wprost. Odnośnie montowania pod kratkami, poniżej przepisowej wysokości. Może ciekawie wygląda i nie każdy glina się przyczepi, ale przy ew. stłuczce na bank będzie to sprawdzone dokładnie i mogą być problemy z ubezpieczeniem.

Zastanawiam się czy montować to samemu czy lepiej komuś zlecić. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przymierzam się do kupna jakiś DRL bliżej wiosny do swojej B7. Wpadłem na pomysł żeby kupić coś takiego Światła dzienne LED DRL NSSC 502 okrągłe W-WA (2917057625) - motoAllegro.

Myślałem o nawierceniu w zderzaku kliku otworów tylko nie wiem w jakim miejscu, no i ciekawe jak to może wyglądać na aucie. Nie będzie podjeżdzało wioską , zderzak zwykły nie s-line? Myślałem o otworach tuż pod lampami przednimi . Lub może jakieś inne miejsce ? Brałem pod uwagę wywalenie przeciwmgielnych i wsadzenie okrągłycg ledów , ale nie bede miał wtedy CLH. No chyba ze ejst możliwość zrobić zeby drl robiły także jako CLH. Macie może jakies inne opcje żeby to wyglądało jakoś znośnie i nie rzucało się w oczy ? Czy może zamontować coś takiego ŚWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ LED DRL101 OSRAM DRL (2936430336) - motoAllegro

Jest jeszcze coś takiego , ale cena :facepalm:ŚWIATŁA LED DRL DZIENNE AUDI A4 B7 SZCZECIN JAFRA (2895897862) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...