Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obieg zamknięty w którym miejscu zasysane jest powietrze


.Pablo.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie w którym miejscu zasysane jest powietrze na obiegu zamkniętym ? Pytam bo chce profilaktycznie zastosować "granat do klimy" zawsze dawałem za siedzenie kierowcy a teraz kupiłem taki że stawia się go koło miejsca gdzie zasysa powietrze tylko gdzie to jest? Żeby nie było klimę serwisuje co roku pełen serwis ozonowanie itp a raz na pół roku daje granat i klima idealnie chodzi. Z gory dzięki za odpowiedź.

Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak jak w temacie w którym miejscu zasysane jest powietrze na obiegu zamkniętym ? Pytam bo chce profilaktycznie zastosować "granat do klimy" zawsze dawałem za siedzenie kierowcy a teraz kupiłem taki że stawia się go koło miejsca gdzie zasysa powietrze tylko gdzie to jest? Żeby nie było klimę serwisuje co roku pełen serwis ozonowanie itp a raz na pół roku daje granat i klima idealnie chodzi. Z gory dzięki za odpowiedź.

Pablo

jak się nie mylę to dokładnie w tym urządzeniu pod filtrem kabinowym a nad schowkiem po stronie pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że pod schowkiem jest dmuchawa i tam zasysa powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, jest przy prawym słupku za schowkiem, jeśli chciałbyś mieć bezpośredni dostęp to musisz wyjąć schowek. Myślę jednak że wystarczy postawienie w pobliżu prawej nogi pasażera. Generalnie te granaty poza przyjemnym zapachem, niewiele robią w kwestii oczyszczenia klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki a tak z innej beczki ozonator z allegro za 200zl jest coś wart czy urządzenie nie warte swojej ceny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...