Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie dzialaja kierunkowskazy


artek04

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za brak polskich znakow , ale pisze z niemieckiej klawiatury , mam problem , w czasie jazdy po wlaczeniu kierunkowskazu strzalka na wyswietlaczu nie migala tylko swiecila caly czas , okazalo sie ze jak wlacze migacz to zarowki swieca caly czas tak jakby przerywacz sie zepsul , da sie jechac tylko musze w czasie wyprzedzania kilka razy wlaczac migacz (awaryjne dzialaja normalnie), jeszcze jak wlaczam bieg wsteczny niekiedy normalnie slychac pipniecie czujnikow cofania , a niekiedy nie pipnie , co sie moglo stac , poradzcie , bo obawiam sie wracac do domu 1000 km .

Pozdrowienia.

Jezdze a6 1.9 TDI (AWX)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są trzy opcje: rogi, przełącznik awaryjnych, albo jedno i drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skleiły się styki w przekaźniku przerywacza który jest w przycisku awaryjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , przed chwilą wróciłem z De , kierunki jak było , przed każdym manewrem musiałem kilka razy cykać migaczem , jutro zajrzę do przerywacza awaryjnych może to naprawię , ale co się mogło stać z czujnikami cofania , jak wrzucę wsteczny to niekiedy słychać sygnał czujników ( normalnie ) a niekiedy po tym sygnale słychać taki dziwny pisk ( jak wrzucę s powrotem luz i znowu wsteczny to jest normalnie ) co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w przełączniku awaryjnych nie ma nic do czyszczenia ani podginania jak było tu

http://www.a6klub.pl/-a6-c5-demontaz-i-naprawa-wylacznika-swiatel-awaryjnych-vt40595.htm

mój wyłącznik wygląda tak :

DSC00145a.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czarne pudełeczka to są przekaźniki. Jeden od awaryjnych a drugi od kierunków. Zabij, a nie pamiętam który jest który.

Znalazłem to http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/%5Ball-b5%5D-regeneracja-przerywacza-kierunkowskazow-po-ii-lifcie-85059/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki badyl666

Teraz złożyłem ten wyłącznik ( tak jak był) i wsadziłem do auta , migacze działają dobrze , ale jak wyłączę migacz to strasznie ten mniejszy przekaźnik Omron G8N-1 trzeszczy , po prostu łączy i przerywa w b. szybkim tempie , natomiast jak włączę migacz to miga dobrze , skąd wziąźć na szybko taki przekaźnik ( jutro muszę jechać do De tam i z powrotem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...