Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie felgi 17 czy 18??


Won$ki

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuj na poczatek 17 a jak cos to zawsze sobie wymienisz na wieksze.

po co generowac koszty, skoro 18ki są niewiele drozsze:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie czailem na moje pierwsze 17 i pytalem sie ludzi o zdanie zawsze slyszalem bier 17 najlepszy kompromis...wiec tak bym tez koledze doradzal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym podpiąć się do tematu czy felgi 17", szerokość 8j et-47 (felgi od audi TT 8j0) będą pasowały do audi a4 b7? (od oryginałów (czyli et 42, 7,5j ) różnią się tym że będą o 11mm schowane bardzie w nadkole i o 1 mm więcej wystawały na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuje zakup felg do swojej a4 jest to b5. Problem jest taki, ze nie wiem czy lepiej założyć jakąś szeroka siedemnastke np przod 8,5, 9 tył 10 czy wąską 18?? Felgi jakie bym chciał kupic to RH Zw1 lub zw3. Zawieszenie mam gwintowane więc jakoś by się to dopasowało. Pytanie też jak to będzie wyglądało podczas jazdy czy będzie obcierało czy coś w tym stylu. Proszę o wasze opinie i rady.

zakładaj 18tki...:wink: też miałem ten sam dylemat co TY a teraz powiem Ci, że 18 chce zamienić na 19 cali. gdybym kupił 17tki to :doh:

co do komfortu jazdy.. na zimowych stalówkach zawias bardziej się tłukł niż na 18.. fakt faktem, że na koleinach przy szerokiej gumie trzeba uważać i trzymać kiere 2ma rękami, i zapomnieć trzeba o wjeżdżaniu na krawężniki

jak dalej szukasz to popatrz sobie na moje 18tki bo może bym Ci je pogonił :wink: 19cali mam już upatrzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy do mojej audi będą pasowały 17" 225 szerokość nie wiem jaki profil,

bez dystansów a jak nie to jakie ?

sedan ADP 1.6 benzyna 1995r.

Jak masz zamiar założyć 17" i oponkę 225/45/17 to bierz od razu 18" bo to praktycznie to samo :wink: ale jak pójdziesz w 17" to kup oponkę 205/50/17, zawsze węższe i mniej będziesz męczyć silniczek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 18, byle ori :) Jak będziesz jezdził z głową to ani nie pokrzywisz ani nie wytłuczesz zawiasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy do mojej audi będą pasowały 17" 225 szerokość nie wiem jaki profil,

bez dystansów a jak nie to jakie ?

sedan ADP 1.6 benzyna 1995r.

czy bedziesz potrzebowal dystans zalezy raczej od ET i szerokosci felgi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 18, byle ori :) Jak będziesz jezdził z głową to ani nie pokrzywisz ani nie wytłuczesz zawiasu ;)

wszystko jest dla ludzi... ja załozylem 18 scie... 3 sezon i wolałbym teraz 19 stke:wink:

komfort prawie jak na serii.... wiadomo nie jest to ,, tapczan'' ale cos za cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 18, byle ori :) Jak będziesz jezdził z głową to ani nie pokrzywisz ani nie wytłuczesz zawiasu ;)

wszystko jest dla ludzi... ja załozylem 18 scie... 3 sezon i wolałbym teraz 19 stke:wink:

komfort prawie jak na serii.... wiadomo nie jest to ,, tapczan'' ale cos za cos

Na początek 18 tkę wrzuci i się nauczy chłopak z czasem to wiadomo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...