Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie felgi 17 czy 18??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20 cali i zamontuj drugi silnik w bagażniku ;)

Opublikowano

Kupuj na poczatek 17 a jak cos to zawsze sobie wymienisz na wieksze.

Opublikowano
Kupuj na poczatek 17 a jak cos to zawsze sobie wymienisz na wieksze.

po co generowac koszty, skoro 18ki są niewiele drozsze:whistling:

Opublikowano

Jak sie czailem na moje pierwsze 17 i pytalem sie ludzi o zdanie zawsze slyszalem bier 17 najlepszy kompromis...wiec tak bym tez koledze doradzal.

Opublikowano

Witam, chciałbym podpiąć się do tematu czy felgi 17", szerokość 8j et-47 (felgi od audi TT 8j0) będą pasowały do audi a4 b7? (od oryginałów (czyli et 42, 7,5j ) różnią się tym że będą o 11mm schowane bardzie w nadkole i o 1 mm więcej wystawały na zewnątrz.

Opublikowano

a czy do mojej audi będą pasowały 17" 225 szerokość nie wiem jaki profil,

bez dystansów a jak nie to jakie ?

sedan ADP 1.6 benzyna 1995r.

Opublikowano
Witam. Planuje zakup felg do swojej a4 jest to b5. Problem jest taki, ze nie wiem czy lepiej założyć jakąś szeroka siedemnastke np przod 8,5, 9 tył 10 czy wąską 18?? Felgi jakie bym chciał kupic to RH Zw1 lub zw3. Zawieszenie mam gwintowane więc jakoś by się to dopasowało. Pytanie też jak to będzie wyglądało podczas jazdy czy będzie obcierało czy coś w tym stylu. Proszę o wasze opinie i rady.

zakładaj 18tki...:wink: też miałem ten sam dylemat co TY a teraz powiem Ci, że 18 chce zamienić na 19 cali. gdybym kupił 17tki to :doh:

co do komfortu jazdy.. na zimowych stalówkach zawias bardziej się tłukł niż na 18.. fakt faktem, że na koleinach przy szerokiej gumie trzeba uważać i trzymać kiere 2ma rękami, i zapomnieć trzeba o wjeżdżaniu na krawężniki

jak dalej szukasz to popatrz sobie na moje 18tki bo może bym Ci je pogonił :wink: 19cali mam już upatrzone

Opublikowano
a czy do mojej audi będą pasowały 17" 225 szerokość nie wiem jaki profil,

bez dystansów a jak nie to jakie ?

sedan ADP 1.6 benzyna 1995r.

Jak masz zamiar założyć 17" i oponkę 225/45/17 to bierz od razu 18" bo to praktycznie to samo :wink: ale jak pójdziesz w 17" to kup oponkę 205/50/17, zawsze węższe i mniej będziesz męczyć silniczek :decayed:

Opublikowano

Bierz 18, byle ori :) Jak będziesz jezdził z głową to ani nie pokrzywisz ani nie wytłuczesz zawiasu ;)

Opublikowano
a czy do mojej audi będą pasowały 17" 225 szerokość nie wiem jaki profil,

bez dystansów a jak nie to jakie ?

sedan ADP 1.6 benzyna 1995r.

czy bedziesz potrzebowal dystans zalezy raczej od ET i szerokosci felgi :wink:

Opublikowano
Bierz 18, byle ori :) Jak będziesz jezdził z głową to ani nie pokrzywisz ani nie wytłuczesz zawiasu ;)

wszystko jest dla ludzi... ja załozylem 18 scie... 3 sezon i wolałbym teraz 19 stke:wink:

komfort prawie jak na serii.... wiadomo nie jest to ,, tapczan'' ale cos za cos

Opublikowano
Bierz 18, byle ori :) Jak będziesz jezdził z głową to ani nie pokrzywisz ani nie wytłuczesz zawiasu ;)

wszystko jest dla ludzi... ja załozylem 18 scie... 3 sezon i wolałbym teraz 19 stke:wink:

komfort prawie jak na serii.... wiadomo nie jest to ,, tapczan'' ale cos za cos

Na początek 18 tkę wrzuci i się nauczy chłopak z czasem to wiadomo :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.