Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy takie kolo bedzie pasowac????


MisiuKolorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Auto jest obnizone 60mm - trzeba to wziac pod uwage :)

Felgi 18cali 8J szerokie, ET35 i na to opona 225/40/18

Czy przy tym obnizeniu nie bedzie mi sie nic dzialo ?? Auto jest sztywne, ale wiadomo ze dziury sa twardsze i czasem lupnie mocniej czy gdzies na zakrecie czy cos...

Poprzednie mialem 215//45/17 felga 7,5J ET35 i bylo git malina. Ale tutaj jednak opona jest szersza i felga tez o pol cala.

Z gory dzieki za pomoc... Aha... jak by byl ktos z okolicy Sosnowca (promien 50km) kto moglby mi na 4 minuty uzyczyc jednego takiego kola (18) zeby przejechac 200m i sprawdzic to bylbym dozgonnie wdzieczny :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

a pasować będą 225/45/17 do normalnego zawieszenia??? ps jest troche wybite juz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Auto jest obnizone 60mm - trzeba to wziac pod uwage :)

Felgi 18cali 8J szerokie, ET35 i na to opona 225/40/18

Czy przy tym obnizeniu nie bedzie mi sie nic dzialo ?? Auto jest sztywne, ale wiadomo ze dziury sa twardsze i czasem lupnie mocniej czy gdzies na zakrecie czy cos...

Poprzednie mialem 215//45/17 felga 7,5J ET35 i bylo git malina. Ale tutaj jednak opona jest szersza i felga tez o pol cala.

Z gory dzieki za pomoc... Aha... jak by byl ktos z okolicy Sosnowca (promien 50km) kto moglby mi na 4 minuty uzyczyc jednego takiego kola (18) zeby przejechac 200m i sprawdzic to bylbym dozgonnie wdzieczny :)

pozdrawiam

Jeżdżę na takich osiemnastkach z takim obniżeniem i takimi oponkami, Wszystko jest ok, nic nie obciera. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...