Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Skromnie, ale chyba ładnie...??? :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam moją niunię :decayed: :decayed: :decayed:

Ogólnie nie ma szału w wyglądzie i tak właśnie ma być

1. Felgi - 8x17" - polerowany rant + srebrny brokat ( opony tył 235x45x17", przód 215x50x17") - ciężka praca popołudniami :naughty:

2. Ori lakier po polerce i woskowaniu

3. Polerowane ori końcówki wydechu

4. Tylne lampeczki...

5. W środku radyjko sony z nowej kolekcji pasujące do koloru środka A4 i zmienione głośniki.

6. Białe (xenon) podświetlenie pedałów kierowcy i wycieraczki pasażera (zapala się przy otwarciu drzwi)

W planach w pierwszej kolejności zmiana chipa na program pod auto, a przed tym wymiana wtrysków od AFN lub ASV.

Następnie wstawie alu ramki zegarów, obszycie skórą kierownicy (chcę mieć ori w tym roczniku)

i jakieś dodatki chrom z abay :evil:

Ocenę pozostawiam wam :naughty:

obraz010eq6.jpg

obraz012yq5.jpg

obraz016nf1.jpg

obraz017tz7.jpg

obraz019jl1.jpg

obraz023gj0.jpg

obraz024cn1.jpg

obraz027rj9.jpg

obraz032ky0.jpg

obraz037bx2.jpg

Opublikowano

ooooooooo rany chłopie dawaj glebe :shocked: , tylnie lampy siooo , zapodaj te po lifcie albo diody , ogólnie zwykly pażdzioch . :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

myślałem o diodach :th:

Tył na prostym dywaniku tak nie stoi - dziś ustawiłem tak auto po prostu.

Poza tym mieszkam poza miastem i dojeżdżam jakieś 1000m po dziurach, więc szkoda byłoby mi coś urwać :wink4:

Opublikowano

Ja ma zaiwche -20 ori i na polnych drogach średnia przyjemność z jazdy, Strach żeby spodem nieuderzyć, Na asfalcie luksus.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Banshee a czym tak ładnie zrobiłeś końcówki wydechu?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Banshee a czym tak ładnie zrobiłeś końcówki wydechu?

Pewnie czyms takim http://www.allegro.pl/item374559971_koncowki_tlumikow_ulter_do_diesla_i_nie_tylko.html :)

wątpię żeby były polerowane bo by było widać wżery na krawędzi, chyba że ktoś sie postarał :)

-------= dodane =----------

Przez tą późną porę nie zauważyłem punktu 3 na początku postu :)

Opublikowano

Taki seee :tongue4: ładne tylko lampy tył do kosza :cool1:

Opublikowano

Lexus look do mnie nie mówi...

Ale polerka dwururki imponująca :th:

Opublikowano

Rurki super musze u siebie takie cos zapodac.

Opublikowano

ale offroad :shocked: podloze swoja droga, ale tutaj na kazdym zdjeciu wyglada zdecydowanie za wysoko

no i te lexy :no: ...... ori poliftowe lub diody tak jak piszesz i bedzie lux

na + to szeroka fela i wydech

Opublikowano

Białe lampy tył :disgust:, założyłbym zespolone z przodu.. Mnie osobiście nie leżą te felgi, ale to wiadomo, kwestia gustu. A ten offroad-owy tył to dlatego że tak stoisz na 3 kołach i to jedno wisi w powietrzu.. :kox: :kox:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

nom stoi jak jakas terenowka :naughty: te lampy jakos niezbyt pasuja felgi fajne nawet tyko jakby srodek byl czarny i pasowaly by do mojego :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.