Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowak luknij strone wczesniej :wink4:

Na ta w kwietniu raz ze mam dalej dwa ze sie nie wyrobie :wink4:

Naciag nie spodziewalem sie rewelki a nie jest zle w sumie. Wiadomo ze to nie 9 czy 10" :) Ale odpadalo poszerzanie i rozne szerokosci felg. Zobacze jak to wszystko na glebie bedzie wygladac na razie ciagle mam mieszane uczucia co do zmiany felg :)Ale te RS6 juz mi sie znudzily i za duzo osob je ma :tongue4:

:gwizdanie: :gwizdanie: racja:D

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 89 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jakby twoje byly w 19" to juz bym takie kupowal :naughty:

Opublikowano

mi tam 18" styknie, jest gitara:) 19 w b5 to max... 18 optymalnie i jednoczesnie minimum:d

Opublikowano

mi tam 18" styknie, jest gitara:) 19 w b5 to max... 18 optymalnie i jednoczesnie minimum:d

niby optymalnie ale niesmak pozostaje :tongue4:
Opublikowano

przy 19 jest niesmak więc przy 18stce nawet nie chcę sobie wyobrażać :no:

Opublikowano

pier**licie 3 po 3;p :polew: :polew: :>

Opublikowano

przy 19 jest niesmak więc przy 18stce nawet nie chcę sobie wyobrażać :no:

święta prawda :decayed:
Opublikowano

Nosb obczailem zdjecia wyszlo ok, wentyle widze ogarnales ... szkoda ze nie ma zdjecia z boku auta jesli chodzi o felgi;p

zaciski kozackie sam bym sobie takie chetnie wyrezal jakbym mial czas ;) i.... umiejetnosci ... ale w sumie od czego sie ma Topor`a :naughty: :gwizdanie: :sex::friends: ... uwielbiam mu truc i ta jego mine jak przyjezdzam zeby cos pomogl :polew:

19" to w b5 minimum i optimum :polew: ale akurat te avusy co ma topor w 18" ladnie wygladaja w b5. .... tylko jednak szkoda ze to nie 19" i tak :kox:

Opublikowano
ale w sumie od czego sie ma Topor`a :sex: :sex:

:polew::embarrassed::mysli::buhaha:

Opublikowano
ale w sumie od czego sie ma Topor`a :sex: :sex:

:polew::embarrassed::mysli::buhaha:

e e e e :confused4:

chcialem ta emotikona wyrazic moja radosc ze mam takiego uczynnego kolege a nie to ze sie razem tasujemy czy tam popychamy :no:

:friends:

Opublikowano

pier**licie 3 po 3;p :polew: :polew: :>

Faktycznie czytam i czytam i dochodzę do takiego samego wniosku :polew:

:decayed:

Opublikowano

przez te swiateczne jajka popierdzielilo Wam sie w głowach widze:D :polew:

NIe róbcie Nosb'owi smietnika z watku bo przyjdzie zielony i Was udupi :polew:

Opublikowano

bo przyjdzie zielony i Was udupi :polew:

a Ty z Nowakiem co masz z tym? :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

NIe róbcie Nosb'owi smietnika z watku bo przyjdzie zielony i Was udupi :polew:

albo taki 1 rózowy madafaker :naughty::decayed:
Opublikowano

albo taki 1 rózowy madafaker :naughty::decayed:

no nieeee.... :thumbdown:

dobra spadamy :polew:

Opublikowano

NIe róbcie Nosb'owi smietnika z watku bo przyjdzie zielony i Was udupi :polew:

albo taki 1 rózowy madafaker :naughty::decayed:

no to juz kompletnie przepieperdzielone...

KOniec panowie!

Opublikowano

Kopsacie po pisance i możecie zostać :cool1::kox::decayed:

Opublikowano

Kopsacie po pisance i możecie zostać :cool1::kox::decayed:

jajko.jpg

:kox:

Opublikowano
  • Autor

:polew: Banda swirow :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 20:42_________________________________________________Doszly doszly :kox:

dscf4164g.jpg

dscf4167.jpg

Ide dzialac gwint , heble i moze cos jeszcze :)

Opublikowano

ładnie Panie składaj to do kupy wszysko i dawaj do Ostro na spot pokaż się

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.