Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja pamiętam jak poznałem Ciebie i Krystiana, przyjechaliście na takiej glebie że palec się niemieścił międzi koło a nadkole :blink: krystian takimi małymi kamieniami wypolerował sobie podłoge :decayed: a Ty mało sie na zjeździe nie zawiesiłeś :kox:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 89 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Daniel, przez weekend tak dales w palnik, ze nie widziales wiadomosci czy mnie unikasz? :evil:

Opublikowano

Nobs skąd bierzesz czas na te wszystkie mody ? :>

Opublikowano

Chyba czas zmienić już nazwę tematu :kox:

Opublikowano

nie sposób przebrnąć przez wszystkie posty... ale podsumowując :slina::shocked: szacun! autko po prostu MIAZGA!

Opublikowano

seba ja nie pije :wink4: Strony dzisiaj mi sie nie chce ;) Foto z prosiakami :

dscf4243.jpg

dscf4244.jpg

dscf4251y.jpg

Auto brudne i na szybko :) Ale mam zmowiona sensowna sesje wiec niedlugo beda jakies porzadne w koncu foty i aktualka pierwszej strony :):good:

PIĘKNIE W H*J!!!

Nosb na aucie o wiele lepiej niż same na foto :naughty:

Opublikowano

Ja pamiętam jak poznałem Ciebie i Krystiana, przyjechaliście na takiej glebie że palec się niemieścił międzi koło a nadkole :blink: krystian takimi małymi kamieniami wypolerował sobie podłoge :decayed: a Ty mało sie na zjeździe nie zawiesiłeś :kox:

hehe nie ma lipy :wink4:
Opublikowano

Ekstra auto jak najbardziej przypomina mi idelany wyglad dla a4

Opublikowano

A4 na :kox: ale zbiera się coś na tej feldze? Teraz ktoś jakiś pucharek mógłby ci zafundować :decayed:

Opublikowano

A4 na :kox: ale zbiera się coś na tej feldze? Teraz ktoś jakiś pucharek mógłby ci zafundować :decayed:

nie :no:

2.7biT na 19' nie jedzie :thumbdown:

:bag:

Opublikowano

A4 na :kox: ale zbiera się coś na tej feldze? Teraz ktoś jakiś pucharek mógłby ci zafundować :decayed:

to nie 1Z... :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jakiej firmy kolego sa fele??

Opublikowano

Grubo, grubo :naughty:

Zaktualizuj pierwszą stronkę jak będziesz miał czas, bo przeglądałem ostatnio wszystkie stronki i trochę porobiłeś w aucie :blink:

Co do fotek, to jak wyżej-wygląda pięknie :wink4:

Opublikowano

jakiej firmy kolego sa fele??

Przecież widać, że to felgi od Porsche. Oryginalne.

Opublikowano

jakiej firmy kolego sa fele??

Przecież widać, że to felgi od Porsche. Oryginalne.

Znawcy.... :wink4:

Aleś popsuł to Audi Daniel, aleś popsuł :decayed:

Opublikowano

jakiej firmy kolego sa fele??

Ronal. (dobrze mowie?)

Opublikowano

RH

Opublikowano

Oj tam, podział jest taki: oryginalny wzór od Audi/Bmw/Porsche i inne.

Czy to ważne kto je wyprodukował. Ja obstawiam, że to jednak nie ronal a ATS.

Opublikowano

Oj tam, podział jest taki: oryginalny wzór od Audi/Bmw/Porsche i inne.

Czy to ważne kto je wyprodukował. Ja obstawiam, że to jednak nie ronal a ATS.

to RH

Opublikowano

Pytanie jest o firmę, a nie wzór. Zresztą napisałem wyżej i nieważne :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.