Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Slepy orginal ma mniejsza sporo nakleje ;)

Tia krysia od kamaza :decayed:

Ive bede sie staral jak bede mogl :kox:

Kobiece to one nie sa bo wiecznei ujebane i poobijane :)

Tutaj foto obok linijki 15 cm i dystansu 160 mm srednicy :

porsch1.jpg

No i brak zawieszenia z tylu :

54512184.jpg

:wallbash:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kuuurwa, zacisk wygląda za***iście :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jak zrobiłeś napis?

Opublikowano
  • Autor

Naklejka odporna na warunki atmosferyczne z alledrogo po 3 zl sztuka. Zobaczymy ile sie utrzyma

Opublikowano

Nosb jaka jest srednica otworu na dekiel zewn. i wewn. możesz zmierzyć bo nie mam dostępu do swoich teraz ,a sprawa pilna- :decayed:

Opublikowano
  • Autor

77 , 60 :wink4: [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 00:18_________________________________________________Cos tam dlubnalem. Odebralem kola ...

dscf4141.jpg

Wentyle oczywiscie jakas porazka i nakladki nie pasowaly :/

dscf4136a.jpg

Maly mod :

dscf4137i.jpg

I po bolu :decayed:

dscf4140.jpg

Jesli chodzi o naciag gumy rewelki nie ma ale zle nie jest jak na 8,5" i 225 opone :)

dscf4152.jpg

dscf4151x.jpg

No i przymierzylem jedna ( zaloze na stale wsio jak poprawie wydech bo wisi nisko cos :/ I zaloze gwint czyli kolo czwartku powinno byc na aucie wsio :D ).

Tak to wystaje z tylu :

dscf4147.jpg

dscf4146c.jpg

Wiec generalnie jakie 5 mm szerzej niz na moich poprzednich RS6.

Mysle ze na glebie i z dekielkami bedzie ladnie :decayed:

dscf4142o.jpg

Opublikowano

zaciski są rewelacyjne :kox:

Opublikowano

mi się podoba ten lakier na tej feli :slina:

no i naciąg Danielu jak na takie cale przyzwoity :naughty:

tył jest 8,5j? bo w zasadzie równo z błotnikiem :mysli:

Opublikowano

Profi robota :shocked::good:

:hi:

Kiedy pełna foto sesja (z hostessami) ? :przebiegly:

Opublikowano

jest pięknie , Nosb , w tym roku musisz być na imprze cultstyle :confused4::naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

:) jakos porobie pare fotek jak zaloze wsio na auto czyli next week zapewne :)

Somesik 8,5 ET 52 + dystans 20 mm na tyle i 18 na przodzie bedzie :)

Ive szczegoly ? :)

Opublikowano

Somesik 8,5 ET 52 + dystans 20 mm na tyle i 18 na przodzie bedzie :)

:mysli:

nie wiedziałem że masz dystans... u mnie przy et35 i 8j opona się chowa dosyć mocno w nadkolu :mysli:

Opublikowano

ive tez bym chetnie chcial wiedziec szczegoly!!...

Nosb fele ladnie wygladaja :)...

Opublikowano

http://www.wolfsgruppe.com/vagevent/index.php/pl/page/44 dokładnie chodziło mi o vagevent 2010 :kox::naughty::decayed:

Nie wiem czy nie mam za mało naciągniętych gum, ale też się wybieram... :polew::naughty:

Opublikowano

jak bede mial wszystko zrobione to sie zglaszam :) 225/45 na 9.5 j ladnie wyglada...

Nosb dawaj jak najszybciej foty porownam z moimi :P

Opublikowano

cudownaaa:) bardzo mi sie podoba mmm :)

Opublikowano
  • Autor

No to jak zloze porobie kilka fot i wysle zgloszenie :)

SmS a jak mialem zalozyc kola 5x130 ? ;)

Opublikowano

Widzę, że robota wrze... prawie jak w kupejce :wink4:

Opublikowano

jak bede mial wszystko zrobione to sie zglaszam :) 225/45 na 9.5 j ladnie wyglada...

Nosb dawaj jak najszybciej foty porownam z moimi :P

przebijam 10j i 225/35R19 ;)

http://www.wolfsgruppe.com/vagevent/index.php/pl/page/44 dokładnie chodziło mi o vagevent 2010 :kox::naughty::decayed:

ja bede raczej :gwizdanie: ale szybciej jest w rothenburgu

http://www.a4-klub.pl/smf/rothenburg_zlot_cultstyle_i_grupy_vag_24042010-t122528.0.html[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 11:49_________________________________________________zeby nie bylo OT to:

Nosb ogarnales juz te wentyle ?

i wesolych swiat :good:

Opublikowano
  • Autor

Nowak luknij strone wczesniej :wink4:

Na ta w kwietniu raz ze mam dalej dwa ze sie nie wyrobie :wink4:

Naciag nie spodziewalem sie rewelki a nie jest zle w sumie. Wiadomo ze to nie 9 czy 10" :) Ale odpadalo poszerzanie i rozne szerokosci felg. Zobacze jak to wszystko na glebie bedzie wygladac na razie ciagle mam mieszane uczucia co do zmiany felg :) Ale te RS6 juz mi sie znudzily i za duzo osob je ma :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.