Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale chyba chwilowo?

marcin : elastyczniej nieporownywalnie i porownywalnie szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn za krotsza chwile bedzie soft 300/500 + FMIC + wydech twin :) grubsze mody przez zime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No planuje to wykonac pod koniec kwietnia teraz mam wesele i jedna zalegla Cupe :)

Tak sesemes jak pisze baq ;) Zmieniasz tylko jarzma i tarcze zacisk zostaje nawet odpowietrzac nie trzeba :) Zarobiony jestes nie pier**l sie idz do aso :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

312 p&p? :mysli:

:yes2:

:kox:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:00_________________________________________________

Tak sesemes jak pisze baq ;) Zmieniasz tyjko jarzma ni tarcze zacisk zostaje nawet odpowietrzac nie tzeba :) Zarobiony jestes nie pier**l sie idz do aso :decayed:

ile w serwisie jarzma kosztują? :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem :) po 400 pelesiow jedno albo lepiej :)

Ewentualnie szukanie : najwiecej w pasiakach b5 FL 2,5 TDI . Upewniaj sie tylko ze sa tarcze 312 mm tam i zeliwna zwrotnica przy zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem :) po 400 pelesiow jedno albo lepiej :)

400pln to ja im dam ale jak będę miał napisy "SoMeS" na nich wygrawerowane:decayed:

nie no szukam używek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem z golfa 4 vr6 za 300pln chyba, tylko że to był komplet jarzma +zaciski , tarcze zimmermann zamówiłem u Toma77 , dobrą cenę miał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak :) Z seata toledo nawet mozna szukac albo leona z mocnych wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tt tez ma tarcze 312mm jak cos :gwizdanie:

tak samo jak octavia II rs 2.0Tdi 170KM

ok dzięki zaczynam szukać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idz panw ch%j :angry: wentyle nie pasuja do felg nie mam pojecia czemu ale sa jakies dziwne waskie wentyle potrzebne i nie widze ich nawet na allegro :thumbdown:

Takze felgi leza na wulkanizacji u czlowieka i czekam na wentyle :/ Ma miec w czwartek za jedyne 60 zl :shocked::blink::wallbash: :wallbash: :wallbash: Prawdziwego zakurwa zlape jak sieokaze ze nie bedzie mozna nakrecic tych ozdobnych nakretek na nowy wentyl :disgust:

Nosb szukaj w wentylach do motocykli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz pal licho mam tylko nadzieje ze beda w czwartek kola zlozone. Bo znajac zycie okaze sie ze wentyli jednak nie bedzie :rant:

Zacisk skonczony :

porsch.jpg

Dotknalem tez tylnie hamulce : wymienilem zacisk na alu z A6 bo w moich zapieczony reczny byl :/ Do tego wrzucile tylni stabilizator z S4 w koncu bo sie poniewieral ( 12 mm seria 15 mm S4) i wyjalem cala lewa tylnia zwrotnice bo jak zobaczylem w jakim stanei jest tam lozysko to innej opcji nie bylo :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziuuu... ale hebel ŁOGROMNY :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 23:06_________________________________________________Albo ktoś tu ma małe, kobiece rączki... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...