Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A są tacy którzy stosunkowo tanio kupują już zrobione auto i się sadzą :thumbdown::polew:

ssij

Pogadaj z mamą, może to lubi. :wink4:

uuuu :shocked:

:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ja się wypowiem w temacie :vaglogi:

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

dscf4117n.jpg

975440447.jpg

We wtorek naciagam gumeczki :kox:

Opublikowano

ale bedzie lans wszystkie świnki Twoje :naughty:

Opublikowano

jak to się mówi - mały mod a cieszy :decayed: a tak na poważnie to świetnie wygląda to... ciekawe jak będzie na alu :naughty:

i mam pytanie - czemu wywaliłeś klimę?

Opublikowano

jak to się mówi - mały mod a cieszy :decayed: a tak na poważnie to świetnie wygląda to... ciekawe jak będzie na alu :naughty:

i mam pytanie - czemu wywaliłeś klimę?

bo zostały tylko dwa nawiewy :polew::tongue4:

Opublikowano

ale wypas autko...zycze jak najdluzszego uzytkowania

Opublikowano
  • Autor

A idz panw ch%j :angry: wentyle nie pasuja do felg nie mam pojecia czemu ale sa jakies dziwne waskie wentyle potrzebne i nie widze ich nawet na allegro :thumbdown:

Takze felgi leza na wulkanizacji u czlowieka i czekam na wentyle :/ Ma miec w czwartek za jedyne 60 zl :shocked::blink::wallbash: :wallbash: :wallbash: Prawdziwego zakurwa zlape jak sieokaze ze nie bedzie mozna nakrecic tych ozdobnych nakretek na nowy wentyl :disgust:

cerB mam klime :) To z 1,8 jest :)

Opublikowano

też bym się wkurwił :thumbdown:

będziesz musiał założyć jakieś plastiki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wypluj to ;(

Opublikowano

najwyżej se je przykleisz :decayed:

Opublikowano

Allfix :polew:

szacunek dla kolegi,za poświęcenie :good:

Opublikowano

Wypluj to ;(

chyba Cię pogięło :cool1: sprzątałem w zeszłym tygodniu... :polew:

Opublikowano

A idz panw ch%j :angry: wentyle nie pasuja do felg nie mam pojecia czemu ale sa jakies dziwne waskie wentyle potrzebne i nie widze ich nawet na allegro :thumbdown:

Takze felgi leza na wulkanizacji u czlowieka i czekam na wentyle :/ Ma miec w czwartek za jedyne 60 zl :shocked::blink::wallbash: :wallbash: :wallbash: Prawdziwego zakurwa zlape jak sieokaze ze nie bedzie mozna nakrecic tych ozdobnych nakretek na nowy wentyl :disgust:

cerB mam klime :) To z 1,8 jest :)

:wallbash: ciężka sprawa-ale coś wymyślisz Panie
Opublikowano
  • Autor

Musze :) Najlepsze ze szukalem tych wynalazkowych wentylkow na alle i nic nie widac :/ Boje sie ze w czwartek pojade a wentyli jak nie ma tak nie bedzie :disgust:

Kij tam jutro sciagam deche musze poprawic kilka rzeczy i spojrze moze w hamulce co by je wymienic na nowe :)

Opublikowano

Musze :) Najlepsze ze szukalem tych wynalazkowych wentylkow na alle i nic nie widac :/ Boje sie ze w czwartek pojade a wentyli jak nie ma tak nie bedzie :disgust:

Kij tam jutro sciagam deche musze poprawic kilka rzeczy i spojrze moze w hamulce co by je wymienic na nowe :)

byle do przodu :good:

a propos hamulców.. nie masz 312mm pochytać? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Jedynie 321 ;)

Opublikowano

Jedynie 321 ;)

:chytry: to wiesz co mi możesz na pw wysłać...

mówisz że zimowe kółka mogę wyrzucić? :tongue4:

Opublikowano

Panie a jak się eską jeździ?

Opublikowano
  • Autor

sesemes zeby ci weszly musisz zmienic zwrotnice na alu z b6 albo z S4 + wachacz niestety . Za same zaciski 350 pln bo wychodzi na to ze tarcze gowo warte. Zimy 16" odpowiednie ( nie kazda 16" wejdzie)

marcin : elastyczniej nieporownywalnie i porownywalnie szybko :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.