Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

A są tacy którzy stosunkowo tanio kupują już zrobione auto i się sadzą :thumbdown::polew:

ssij

Pogadaj z mamą, może to lubi. :wink4:

uuuu :shocked:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak to się mówi - mały mod a cieszy :decayed: a tak na poważnie to świetnie wygląda to... ciekawe jak będzie na alu :naughty:

i mam pytanie - czemu wywaliłeś klimę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to się mówi - mały mod a cieszy :decayed: a tak na poważnie to świetnie wygląda to... ciekawe jak będzie na alu :naughty:

i mam pytanie - czemu wywaliłeś klimę?

bo zostały tylko dwa nawiewy :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idz panw ch%j :angry: wentyle nie pasuja do felg nie mam pojecia czemu ale sa jakies dziwne waskie wentyle potrzebne i nie widze ich nawet na allegro :thumbdown:

Takze felgi leza na wulkanizacji u czlowieka i czekam na wentyle :/ Ma miec w czwartek za jedyne 60 zl :shocked::blink::wallbash: :wallbash: :wallbash: Prawdziwego zakurwa zlape jak sieokaze ze nie bedzie mozna nakrecic tych ozdobnych nakretek na nowy wentyl :disgust:

cerB mam klime :) To z 1,8 jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym się wkurwił :thumbdown:

będziesz musiał założyć jakieś plastiki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypluj to ;(

chyba Cię pogięło :cool1: sprzątałem w zeszłym tygodniu... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idz panw ch%j :angry: wentyle nie pasuja do felg nie mam pojecia czemu ale sa jakies dziwne waskie wentyle potrzebne i nie widze ich nawet na allegro :thumbdown:

Takze felgi leza na wulkanizacji u czlowieka i czekam na wentyle :/ Ma miec w czwartek za jedyne 60 zl :shocked::blink::wallbash: :wallbash: :wallbash: Prawdziwego zakurwa zlape jak sieokaze ze nie bedzie mozna nakrecic tych ozdobnych nakretek na nowy wentyl :disgust:

cerB mam klime :) To z 1,8 jest :)

:wallbash: ciężka sprawa-ale coś wymyślisz Panie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze :) Najlepsze ze szukalem tych wynalazkowych wentylkow na alle i nic nie widac :/ Boje sie ze w czwartek pojade a wentyli jak nie ma tak nie bedzie :disgust:

Kij tam jutro sciagam deche musze poprawic kilka rzeczy i spojrze moze w hamulce co by je wymienic na nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze :) Najlepsze ze szukalem tych wynalazkowych wentylkow na alle i nic nie widac :/ Boje sie ze w czwartek pojade a wentyli jak nie ma tak nie bedzie :disgust:

Kij tam jutro sciagam deche musze poprawic kilka rzeczy i spojrze moze w hamulce co by je wymienic na nowe :)

byle do przodu :good:

a propos hamulców.. nie masz 312mm pochytać? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie 321 ;)

:chytry: to wiesz co mi możesz na pw wysłać...

mówisz że zimowe kółka mogę wyrzucić? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sesemes zeby ci weszly musisz zmienic zwrotnice na alu z b6 albo z S4 + wachacz niestety . Za same zaciski 350 pln bo wychodzi na to ze tarcze gowo warte. Zimy 16" odpowiednie ( nie kazda 16" wejdzie)

marcin : elastyczniej nieporownywalnie i porownywalnie szybko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...