Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Tia... Pieprzone B3 :/ Tzn dobre w sumie ale akurat wtedy i tam sie musialo zj***c :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fele są pyszne :kox:

Sam kiedyś na takie polowałem i polować mam jeszcze zamiar :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO powiem szczerze ze tez mi sie podobaja :) Teraz tylko dystanse , dekielki , wentyle no i opony ... Jakby ktos widzial jakies tanie 225/35R19 do przelatania sezonu w dobrej kasie walic jak w dym :naughty:

Tak wygladala niedzielna wycieczka po felgi :

dsc00001de.jpg

dsc00002sp.jpg

Grojecka 210 :) Niedziela :) Stanalem o 10 wyjechalem 17 :/ Dobrze chociaz ze pojechalem :wink4:

No aleeeeee :

dscf3949.jpg:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee bo wszyscy beda je kupowali zeby byc tacy madafakerzy jak my i nowak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koło takie duże czy masz taki mały telewizor? :kox: Hehe... jak tylko założysz na auto cyknij jakieś foty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 vs 42 :wink4: Troche zejdzie trzeba je skompletowac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zejdzie trzeba je skompletowac :/

Kupujesz po jednej :gwizdanie: :decayed: zeby miec kpl krecacych sie w jednakowa strone :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam komplet krecacych sie w rozne :wink4: Trzeba dystanse ( jakies 400-500 zl) , wentyle ( 80 ) , dekielki ( 200 ) opony ( spoooro) :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam komplet krecacych sie w rozne :wink4: Trzeba dystanse ( jakies 400-500 zl) , wentyle ( 80 ) , dekielki ( 200 ) opony ( spoooro) :wallbash:

+ sruby dlugie do dystansow ( 80-100zl )

:gwizdanie:

mi zostaly tylko dekielki do kupienia i sruby :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sruby ? PRzeciez to nie dystanse przelotowe :) PRzykreczasz do piasty i potem felgo do nich (ja bede mial szpilki) wiec gdzie dluge sruby? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee bo wszyscy beda je kupowali zeby byc tacy madafakerzy jak my i nowak :kox:

I Kolkov :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie nie bylo kiedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO powiem szczerze ze tez mi sie podobaja :) Teraz tylko dystanse , dekielki , wentyle no i opony ... Jakby ktos widzial jakies tanie 225/35R19 do przelatania sezonu w dobrej kasie walic jak w dym :naughty:

Tak wygladala niedzielna wycieczka po felgi :

dsc00001de.jpg

dsc00002sp.jpg

Grojecka 210 :) Niedziela :) Stanalem o 10 wyjechalem 17 :/ Dobrze chociaz ze pojechalem :wink4:

No aleeeeee :

dscf3949.jpg:))))

ja mam na sprzedaż 235/35/19 contisport 2 czy 3 nie pamiętam dokładnie..800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym ze interesuja mnie tylko 225 a najlepiej mimo ze sa nie do zdobycia uzywki w dobrej kasie 215 :) 235 jakbym mial kupowac juz bym dawno mial ;) Ale dzieki za oferte :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sruby ? PRzeciez to nie dystanse przelotowe :) PRzykreczasz do piasty i potem felgo do nich (ja bede mial szpilki) wiec gdzie dluge sruby? :mysli:

Nosb

jesli kupujesz dystanse zmieniajace rozstaw

do nich musisz kupic sruby ktorymi je przykrecisz do piasty ....

sruby te musza miec male lepki ( krotkie ) poniewaz nakladajac felge na dystans ... jak bedzie ona miala duzy lepek to felga bedzie haczyc o lepek sruby i nie nalozysz jej na dystans dlatego musisz kupic komplet srub z 'krotkimi' lepkami. a swoje stare sruby wkrecasz miedzy felge a dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... To ja jednak kupie na alle bo od brosa wcale tanio nie wychodzi no i czas oczekiwania pozostawia tez troche do zyczenia ;)

http://www.allegro.pl/item941869890_dystanse_zmieniajace_rozstaw_srub_tuning.html ... mam wtedy szpilki wiec odpada problem z "wyrabianiem" sie gwintu w dystansach :)

Z tego co widzialem dystans do srby dokreca sie na srubach z lbem imbusowym :)http://www.allegro.pl/item949011110_dystanse_zmieniajace_rozstaw_z_5x112_na_5x100_20mm.html cos jak tutaj :) kupic taka srube wytrzymalosciowa to grosze )Wtedy na tokarce podcinasz deczko od dolu zeby pasowalo pod dystans i heja :)

Najchetniej to bym dorwal material i sam w robocie dorobil na tokarach ale problem kupic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakie zaciski będą ? :decayed:

Ja obstawiam na "czerwone" bez zmiany koloru :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...