Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew:
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Daniel jaką serię tych zegarków masz? :naughty:

daj jakiś namiar

Opublikowano

ja nie dawałbym tego w nawiewy. cipki lubią klimę. jak nie będzie im wiało, bo kratki zatkane, to będą narzekać. tłumaczenie, że to jest trendi na forum A4, streetracing i paru innych nic nie da :no:

Cipki jak cipki..ale w zimie jak będzie - 20 trza będzie ognisko na tych recaro rozpalic :decayed::kox:

Opublikowano

ja myslalem te otwory na wskazniki zrobic taka wyzynarka do otworów w drewnie. Karatka do imadła i wiertarka stołowa wyciąć odpowiednia srednice :mysli:

Podejrzewam, że mogły by się połamać :wink4:

Ber dremela się nie łobejdzie :tongue4:

Opublikowano

jak by były wykurwiscie szybkie obroty i male ząbki takie jak w brzeszczocie to moze by sie nie połamało. Dremelem to koslawo wyjdzie tak mi ie wydaje.

d*pa :tongue4: Jakby były szybkie obroty to te kratki pewnie by się połamały :decayed: Dremelem jak się ładnie oznaczy to ciach ciach i krótki kaszel po obiedzie :kox:

w ogole to sprzedaj to padlo i kup be piuntke :cool1

Do mnie waść piszesz ? :decayed:

Opublikowano

no tak do Ciebie :decayed:

Dziś wystawiam na allegro :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie pomalowane jeszcze deory :( Ch$j wie co znimi bedzie podobno lakier cos sie nie chcial z powierzchnia dogadac :wallbash:

Co do kratek to mam luzne wiec pocwicze. Dzisiaj w robocie mialem na frezarke wrzucic ale czasu zabraklo.

Opublikowano

Nosb, 1.8T sprzedałeś ?

Opublikowano
  • Autor

Oj tak... Zanim wyjalem byl juz sprzedany w calosci ;) Doslownie :) Jak chcesz mam 2,7 ;)

Opublikowano

nie, za ciężki jest :)

Opublikowano
  • Autor

Ale nie ma laga i w serii 260/400 a po sofcie 300/500 i mam tanio :P Przemysl :) nie wiem czy taka roznica w masie ma jakies wielkie znaczenie ;)

Opublikowano

Ale nie ma laga i w serii 260/400 a po sofcie 300/500 i mam tanio :P Przemysl :) nie wiem czy taka roznica w masie ma jakies wielkie znaczenie ;)

Musiałby obspawać budę na ostro bo 2.7 mogło by ją rozyebać :kox:

Opublikowano
  • Autor

No rozporka kielichow mocno wskazana. ja musze u siebie dolozyc bo jeszcze nie mam wstawionej :/ Nie chce wspaywac w kielichy z S4 szukam jakiejs dokladanej niefabrycznej albo z mocowaniami z paska/A6

Opublikowano

Ale nie ma laga i w serii 260/400 a po sofcie 300/500 i mam tanio :P Przemysl :) nie wiem czy taka roznica w masie ma jakies wielkie znaczenie ;)

Musiałby obspawać budę na ostro bo 2.7 mogło by ją rozyebać :kox:

i napędy wymienić niestety, 500 NM by je poukręcało :przebiegly:

ale pomysle

Opublikowano
  • Autor

Wdg mnie jak auto do zabawy to bym wkladal 2,7 :) Zawsze to cos swiezszego niz 1,8T na scenie swapowej i w sumie masz na starcie to co w 1,8T po nie tanich modach :)

Kurde nie mam mocy ide spac ... OFF :zemdlal:

Opublikowano

Wdg mnie jak auto do zabawy to bym wkladal 2,7 :) Zawsze to cos swiezszego niz 1,8T na scenie swapowej i w sumie masz na starcie to co w 1,8T po nie tanich modach :)

Kurde nie mam mocy ide spac ... OFF :zemdlal:

do zabawy wystarczy 200 KM w aucie ważącym 1100 kg :wink4:

nie chce robić auta na 1/4 mili

nie chce tez żeby auto wyjezdzało przodem

Opublikowano
  • Autor

Jak ci wystarczy 200 koni w Q do zabawy to malo wymagajacy jestes :wink4: Stosunek moc/masa masz gorszy niz seryjne S4 ;) Nieduzo ale jednak :) Nie to ze Ci namawiam :D Tylko potem Ci zabraknie i bedziesz modzil 1,8T na 300 KM co tanie nie jest :) [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 20:02_________________________________________________Tak wyszla jedna kratka :

dscf3873t.jpg

dscf3872z.jpg

dscf3880.jpg

dscf3886h.jpg

Jeszcze dwie ;) Jutro moze zrobie po pracy je a zamontuje nie wiem w weekend ?

No i radyjko dotarlo :) Czekam na kosci chinch i montuje. Jakas ramke bedzie trzeba wyrzezbic :/

dscf3892f.jpg

Wiec powoli powoli ale cos tam dzialam ;)

Opublikowano

Gitara Panie, gitara. :)

Opublikowano
  • Autor

Dremelek pneumatyczny , papier scierny , imadelko i jazda po pracy na warsztacie :) Nawet dlugo nie schodzi. Kwestia dokladnie i zaznaczac :) Wdg mnie lepiej wyglada na zywca niz na foto :) Ladnie wyszlo tfu tfu zeby nie zapeszyc nastepnych dwoch :)

Grillka widzialem :) Nie jest zly :) A napalilem sie wtedy i kupilem ale jestem zadowolony :)

Opublikowano

Na forum to chłopaki wycinają chyba rozgrzanym nożem, bo u niektórych to rzeźba jest dobra :decayed::)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.