Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szprejem :D

Śnieżka matowa ? :decayed::naughty:

Dobra jest do takich zabiegów :cool1:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaki lanserski znaczek :)

Opublikowano
  • Autor

A nawet nie wiem jaki ale fajny macik wyszedl :)

Krysia a co sE bede zaloal :) Toz to samozwancze S4 z 95 roku jest nie ? :evil:

Opublikowano

Tyle że w dowodzie 1.8 :)

Opublikowano
  • Autor

I o to chodzi :polew:

Opublikowano

Nosb, czyżbyś dopasował ramkę grilla ze zwykłego poliftowego do RS4? Bo sam mam Rs4 i chciałem malować, ale szkoda tej satynowej ori ramki...

Opublikowano

a nie uważacie że ta satynowa kształtem jest lepsza i agresywniejsza? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Normalnie pasuje :) No tez mi szkoda bylo jej :) Wiec nie malowalem ;) Moze i ksztalt inny ale mi sie podoba tak jak jest :) Prosto i topornie :)

Opublikowano
Maly niedzielny mod :

beznazwy7k.jpg

W połaczeniu z czarnymi lampami zrobiło się bardzo agresywnie :evil::good: Black madafaka :kox:

Opublikowano
  • Autor

:) No wyglada ok :)

95b5fd83d497.jpg

Ciekawe co mi z tego wyjdzie :)

Opublikowano

całkiem ciekawy efekt :mysli:

a jaki jest plan?

Opublikowano
  • Autor

Zabejcowanie na czarno drewna + klar :) Ma byc czarne , ciemne drewno w polysku wysokim :):wink4:

Opublikowano

Zabejcowanie na czarno drewna + klar :) Ma byc czarne , ciemne drewno w polysku wysokim :):wink4:

czyli coś typu fortepianowa czerń :gwizdanie:

a ja myślałem że to nie jest prawdziwe drewno, tylko plastik :polew:

Opublikowano
  • Autor

Myliles sie ;)

No tego typu ale jednak nie to prawda ? ;) Powinno wyjsc ladnie :) Okaze sie :)

Opublikowano

Zrobisz jakies male how-to jak to ladnie pomalowac na pomysl? Czeka mnie to samo :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Moge cos zrobic ale juz jedna uwaga : to drewno ktore sie tak cholernie blyszczy raczej nie nadaje sie do tej zabawy ... Na tym co mam jest cieniutka warstwa lakieru ktora zdziera sie ladnie papierkiem. Na tych o wysokim polysku tego lakieru jest z 0,5 mm ni jest twardy jak kamien :) Nawet jak usuniesz mechanicznie zostaje kupa a nie drewno :(

Opublikowano

Moge cos zrobic ale juz jedna uwaga : to drewno ktore sie tak cholernie blyszczy raczej nie nadaje sie do tej zabawy ... Na tym co mam jest cieniutka warstwa lakieru ktora zdziera sie ladnie papierkiem. Na tych o wysokim polysku tego lakieru jest z 0,5 mm ni jest twardy jak kamien :) Nawet jak usuniesz mechanicznie zostaje kupa a nie drewno :(

a nie wolałbyś "szczotkowanego alu" ?????

Opublikowano

a nie wolałbyś "szczotkowanego alu" ?????

Czarne dekory też są fajne :kox:

Opublikowano

Nosb jak Ci wyjdzie fortepianowa czerń to zrób porządne fotostory też się powoli do tego zabieram i szukam info na ten temat.

Opublikowano

Nosb jak Ci wyjdzie fortepianowa czerń to zrób porządne fotostory też się powoli do tego zabieram i szukam info na ten temat.

to nie jest takie skomplikowane ale wymaga dużo czasu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.