Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobisz chip to tak,ale i tak waga robi swoje :kwasny: Wole lzejsze ciekawe ile by sie udało odchudzić Ese :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale ja nie mam S4 moze wazy mniej :polew:

No 40kg :polew:

Może który miał więcej paliwa w zbiorniku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wazona :) z recaro i butla lpg w bagaju + dwa wzmacniacze do audio 1540 kg :) Myslalem ze lzejsza jest :) ale jak to mowia kochanego cialka nigdy za wiele :polew:

Zegarki :

58182551.jpg

79368247.jpg

65162088.jpg

Zostalo wyrzezbic jakas ramke na radio.

Co do listw : podobno kiepsko wyszlo :) Nie wiem nie widzialem ich jeszcze. Coz pojda na smieci albo do flokowania :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardo ładne zegarki. profi robota jak zawsze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wazona :) z recaro i butla lpg w bagaju + dwa wzmacniacze do audio 1540 kg :) Myslalem ze lzejsza jest :) ale jak to mowia kochanego cialka nigdy za wiele :polew:

Zegarki :

58182551.jpg

79368247.jpg

65162088.jpg

Zostalo wyrzezbic jakas ramke na radio.

Co do listw : podobno kiepsko wyszlo :) Nie wiem nie widzialem ich jeszcze. Coz pojda na smieci albo do flokowania :mysli:

sie reza sie nie spi ;)

a za bardzo nie jebaja po oczach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co dzialam bo nie ma czasu :(

A ja wiem czy raza :) Nie korzystalem jeszcze z przyciemniania po swiatlach w nich wiec jak bedzie razic przyciemnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarki :

58182551.jpg

79368247.jpg

65162088.jpg

Co do listw : podobno kiepsko wyszlo :) Nie wiem nie widzialem ich jeszcze. Coz pojda na smieci albo do flokowania :mysli:

zegarki wyglądają elegancko. daj fotkę w dzień żeby można było zobaczyć jak robota się udała.

a co do listew - najwyżej zedrzesz tamten lakier, dasz jakąś ładną czerń i pójdą na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze ladnie wyszlo. Wnetrze mam rozebrane pod kierowca i nie mam ramki na radyjku dlatego takie po ciemku ;)

Samo wyciecie kratek i zamocowanie zegarow wyszlo ladnie i podoba mi sie :)

Listwy chyba wysle do flokowania. Generalnie nie wiem czy cale wnetrze nie bedzie poflokowane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba :kox: Dzieki :)

Seba myslisz cos o mnie i wychladzaczu wnetrza ? :wink4: Bo mam cisnienie na pewne kola a drogie strasznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Nosb :wink4: Ukończenia projektu, większych mocy i tańszej PB :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no robota pro z tymi 3-ema zegarkami;) teraz tylko czekaj kiedy SMSik doreza dwa kolejne:D :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo dzieki przeciwniku zegarow w nawiewie :P:tongue4:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:28_________________________________________________Listwy wyszly kupa... Lakier nie przyjmuje :/ Zobacze jeszcze najnormalniej w swiecie klarem w sprayu. Jak nie wyjdzie ida do flokowania na jakis grafit:)

Sprzedalem kola :doh1: Uswiadomilem sobie szperajac ze wybor ladniejszej/lepiej pasujacej felgi bedzie ciezki :wallbash:

Jakies typy ? 19-20" , maks 4k pln z opona , Zadna plastelina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...