Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

felunek jest :kox: pieknie wyglądają :slina:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nosb, znajomy niedawno malował zaciski i w jakiś sposób pojawiły mu się napisy Brembo na nich, pogadam z nim co i jak i dam znać.

na szybko mam taki pomysł - zamawiasz napis na ploterze, malujesz kawałek zacisku w kolor, w którym chcesz mieć napis, naklejasz tam naklejkę, malujesz na docelowy kolor i zdejmujesz naklejkę :) naklejki to parę zł a możesz sobie np zrobić 'liż mi felgę, ssij mi wydech' czy co innego Ci wyobraźnia przyniesie :P

Opublikowano
  • Autor

Myslalem o tym z sidem nawet ale nalepka/malowanie/odrywanie nie wyjdzie raczej zbyt dobrze ...

Opublikowano

gold2.jpg

zacisk.jpg

złoty lakier, matowa naklejka, na to bezbarwny. jeździ na STI i chyba jeszcze się trzyma :P

Opublikowano

Nosb, znajomy niedawno malował zaciski i w jakiś sposób pojawiły mu się napisy Brembo na nich,

przeciez na ebay-u mozna kupić nakładki plastikowe na zaciski z napisem "brembo" , czerwone , chyba po 5 ojro lub funta ,

wygladaja kox :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Raga a jakie mam ? Ten sam ch***j w innym opakowaniu :) Przemaluje :D

Buba :

xfgdfgd.jpg

nosbprosiaki2.jpg

To nie mogłeś od razu docelowych..kurwisto czerwonych :kox:

Napis Brembo to szablon :tongue4:

Opublikowano

ten twoj aero dik nie chce sie sprzedac cos :kwasny:

Nom :kwasny:

Przydało by się..bo chciałbym zakupic sobie coś większego :(

Opublikowano
  • Autor

Nie moglem bo nie jestem janem zeby za kolor i napis placic + 300 pln :)

Chyba kupie normalne docinane naklejki i nakleje. Zacisk sie bardzo nei nagrzewa wiec jakis czas wytrzyma :)

Opublikowano

26dd4f302c0cb302.jpg

3c6caed683fc349f.jpg

5c11a0f3d334a55c.jpg

:gwizdanie: od tego sie zaczelo[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 18:03_________________________________________________Nosb

mam dla Ciebie nowy mod ... ostatnio przegladajac galerie swojej starej a4 ;) doszedlem do wniosku ze jednak poszerzone nadkola sporo daja

wiec rezaj:

nanaszaklase.jpg

aaajtp.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zla nie byla w sumie :) Kurde kupic auto takie 3 lata temu za 14 tys to bylo cos :kox:

Nie chce poszerzac... Klepac rantow , malowac , szpachlowach itp ...

Opublikowano

Zla nie byla w sumie :) Kurde kupic auto takie 3 lata temu za 14 tys to bylo cos :kox:

Nie chce poszerzac... Klepac rantow , malowac , szpachlowach itp ...

Po co to wszystko jak mozna kupic gotowe blotniki z Rs4? Zreszta, to poszerzenie Nowaka jest bardziej delikatne niz w RS4 :mysli:

Opublikowano

Po co to wszystko jak mozna kupic gotowe blotniki z Rs4? Zreszta, to poszerzenie Nowaka jest bardziej delikatne niz w RS4 :mysli:

przednie kupisz ale tylne już musisz sobie zrobić sam... mowa o sedanie oczywiście

Opublikowano

Nie moglem bo nie jestem janem zeby za kolor i napis placic + 300 pln :)

..a to tak sprawa wyglądała :wink4:

W takim razie postąpiłeś słusznie :)

Chyba kupie normalne docinane naklejki i nakleje. Zacisk sie bardzo nei nagrzewa wiec jakis czas wytrzyma :)

Osraj najlejki.. znajdź na necie logo Brembo lub prosiaka.. wydrukuj..zalaminuj..wytnij logo i będzie szablon..trysnij i masz gotowe napisy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nawet wiecej :) Zobacz u sida na stronce sam dol :

http://s4sid.pl/7685.html

:)

Ja generalnie nie chce jej ciac :) Zadne poszerzenia nie wchodza wgre :)

Raga co do tego sposobu nigdy nie namaluje sie tak ladnie poprzez szablon. Mozna sprobowac zwykla naklejke albo mozliwe ze w serwisie porsche bylaby dostepna.

Opublikowano
  • Autor

Sprobowac nie zaszkodzi :wink4:

Opublikowano

Bierz wyciete na ploterze, coraz wiecej przykładów widzę że nie schodzą,

te zaciski ciężko jest doprowadzić aby zagotowały naklejke wiec każda powinna wytrzymać.

pare przykładów

01102009344.jpg

025xv.jpg

porównanie zaciskó S4 B5 vs 6-tlo Brembo

00410.jpg

Mi naklejki zostały orginalne porsche 4 szt ale są wielkie i czekaja na moje nowe zaciski 8-tłok :)http://img191.imageshack.us/img191/5083/dsc00001kq.jpg

Pamietaj o zmianie przewodów, twoje ori gumowe to wielkie "kondony" które mogą pęknąć, a nie chciał byś "wpaść" :>

Opublikowano
  • Autor

No takie najprawdopodobniej zamowie :) Moze beda sie trzymaly :)

Sid na razie z powodow $ musza zostac zwykle :) Zmienie je w okoliy wymiany tylnich hebli na wieksze czyli blizej lata :wink4:

Kurde ostatnie foto robi wrazenie :kox: Az sie nie moge doczekac zamontowania :decayed: Chyba sobie w weekend moje pomaluje :mysli:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 21:17_________________________________________________dscf3950.jpg

dscf3965.jpg

Tylnie alumniowe od A6 tez pomalowalem ( stare zeliwne zapiekl sie reczny i nie mam lapy :wallbash: )

dscf3953f.jpg

Jakies naklejeczki jeszcze. Co lepiej? Porsche czy brembo ? :) Brembo byloby bez kichy ale porsche jakos lepiej beda chyba pasowaly :decayed:

Dystanse beda jakos w tym tygodniu dorabiane na firmie i powinny przyjsc oponki. Po nastepnej niedzieli zamontuje opony na kola i jak beda dystanse moze jakas wstepna przymiarka :)

Opublikowano

dawaj 'quattro' na zaciski, będziesz chwalił się, że masz hamulce na 4 koła :cool1:

Opublikowano

Albo Nosb :naughty: Będzie wiadomo czyja A4-ka :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.