Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

witka :) No audio ostatnio stanelo w miejscu :) Jak sie wzialem za swapa :) Nawet nie mam kiedy dokonczyc tych paneli co zaczalem :):hi:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

projekcik wypassssssss. Powiedz czy projekt dekorów malowanych na czarne piano wypalił czy spalił na panewce :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Spalil ;) Sa drewniane :confused4: Pojda albo we flok albo w jakeis ciekawe obicie :)

Opublikowano

Mówisz :decayed: flokowanie listew jeszcze czegos takiego nie widziałem :mysli: a moze skóra pikowana byłby lekki szpanik

Opublikowano
  • Autor

Ze skora nieglupi pomysl. Trzeba cos wymyslic :)

Opublikowano

E pierdzielicie! Ja mam dla Ciebie Daniel białą lakierobejce to będzie :kox: jak nie to dawaj mi to drewno ja się nim zaopiekuje dobrze a weźmiesz mój pseło karbon :) z zrobisz z nim co chcesz :tongue4:

Opublikowano

jak cos to ja chetnie przejme od ciebie psełdo karbon :tongue4:

nosb: kmiń kmiń widząc efekty twojej pracy napewno bedzie malina

Opublikowano
jak cos to ja chetnie przejme od ciebie psełdo karbon

Zobaczymy co Nosb wykombinuje i wtedy ewentualnie sie dogadamy :wink4:

Opublikowano

jak cos to ja chetnie przejme od ciebie psełdo karbon :tongue4:

ja mam pseudo karbon , ale chyba zrobie z niego szczotkowane alu i dopiero popchne dalej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A ja nie wiem czy nie obkleje listw normalnym autentyczynm wloknem weglowym :P

Update :)

Przyszly tlumiki , kolanka i kawalek rury :)

Wszystko troche ponad 50 mm w srodku 54 mm zewnetrznie.

Generalnie nie wiem co mi z tego wyjdzie :) Wydech mial byc musowo typowy twin bo raczej ciekawie brzmi a pozatym nie widzialem w pl jeszcze takiego. Tlumiki sa jakie sa. Wyszlo to wszystko nieduzo a po sprzedazy starego wydechu grosze wiec zaryzykuje i sie pobawie a wyjdzie co wyjdzie :)

Co do przepustowosci : oryginalne DP ma zaraz za katami ~55mm wiec mysle ze jest w sam raz srednica dalej :) Tlumiki sa dosc male i sam nie wiem jak to bedzie sie drzec. Mam nadzieje ze bedzie w sam raz :) Chce zeby troche bylo go jednak slychac ;) Wole przyjac za glosno niz za cicho :D I zastanawiam sie zostawic tylko te dwa kwasowe na koncu :naughty::kox:

54410608.th.jpg

17465262.th.jpg

85725666.th.jpg

Opublikowano

:slina: :slina:

jestes niepoprawny... :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:

wyslij mi na pw adres mail.

Opublikowano
  • Autor

toporek [email protected]

Zalatwilbys mi taki plastik na pompe jak u ciebie z pasiaka :D:evil:

No mam zamiar jutro ale sam nie wiem bo brak koncowek poki co.

Opublikowano

Powinno grać dobrze :notworthy:

A jakie końcówki wkładasz?

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie nie wiem :) Mam dwie seryjne z A4 te teraz owalne. mam tez dwie z Q7 takei dosc spore. W sklepie na miejscu widzialem tez fajne koncowki ala RS4 taki owal podciety z zawinieta blacha na koncu ... Nie mam pojecia na razie co wloze :)

Jak myslicie na samych koncowych nie bedzie za glosno ? Cholera mam klina jak nie wiem :D Czy dawac wszystkie 4 czy tylko te koncowe :)

Na samych koncowych powinno byc cos jak tu :

Opublikowano

Tez taki chce :kox: :kox:[br]Dopisany: Maj 14, 2010, 10:42:32 _________________________________________________Dzwiek jest cudowny :slina:

Opublikowano
  • Autor

Poczekaj na efekt i dzialaj ;) koszt nie jest zbyt wielki uwierz mi :) Jak wyjdzie fajnie rozpisze Ci co i jak :) Z tym ze ja chyba jednak zaryzykuje na samych koncowych wiec te dwa bede mial luzne i nie wiem po co je kupilem :)

Opublikowano

ja chyba jednak zaryzykuje na samych koncowych

tak zrób :good:

Opublikowano

raczej to zasługa V6 :wink4:

Nosb jak zwykle mnie zaskakujesz :) , czekam na wynik tego moda :decayed:

Opublikowano

Ładnie to gra na filmiku :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak bedzie jutro padalo to znajomy mi pospawa cos a jak nie to d*pa :) Pierwszy raz chce deszcz od dawna :decayed:

Wstepnie plan zaklada zarzucic tylko te na koniec dwa. Jak bedzie za glosno po np tygodniu to przyznam :D Wtedy zarzuce na srodek dwa nastepne :)

No raczej V6 a do tego wlasnie wydechu. Na jednej rurze nie bangla tak.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.