Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do 1.8T zalozyc FMIC to nie problem ale tutaj trzeba juz troche pokombinowac bo tam ciasno troszeczke :rolleyes:

FMIC chinol?

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pewnie znowu z jakeigioś lublina czy cuś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pewnie znowu z jakeigioś lublina czy cuś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Z Tarpana albo z Żuka :decayed:

Dobra robota :good:

Opublikowano

fajnie by wyglądał jak by go dać na czarno (fmic) :gwizdanie:

Opublikowano

fajnie by wyglądał jak by go dać na czarno (fmic) :gwizdanie:

podobno lipnie z chlodzeniem wychodzi malowanie czymkolwiek FIMC'a

Opublikowano

dokladnie.

ale sa seryjne czarne, takiego ma Jarol.

Opublikowano

fajnie by wyglądał jak by go dać na czarno (fmic) :gwizdanie:

podobno lipnie z chlodzeniem wychodzi malowanie czymkolwiek FIMC'a

dokładnie, sam miałem malować ale wyczytałem że gość po pomalowaniu na czarno stracił 10 stopni przy chłodzeniu :blink:

dziwne, ale nie ryzykuję :gwizdanie:

Nosb... jesteś moim idolem :kox:

Opublikowano
dziwne, ale nie ryzykuję

chodzi o to ze przewodnictwo cieplne sie zmniejsza po nalozenia nawet cieniutkiej warstwy lakieru, gole aluminium najlepiej wymienia temperature otoczenia z tym wewnatrz ICka

Opublikowano
dziwne, ale nie ryzykuję

chodzi o to ze przewodnictwo cieplne sie zmniejsza po nalozenia nawet cieniutkiej warstwy lakieru, gole aluminium najlepiej wymienia temperature otoczenia z tym wewnatrz ICka

noo to się domyśliłem, ale nie spodziewałem się że różnica będzie aż tak spora :)

Opublikowano

Panowie przecież aluminium można anodyzować... i wtedy nic nie powinno stracić. Tą metodę stosuje się właśnie na wszelkiej maści radiatorach. a tak to się robi w hameryce http://www.audizine.com/forum/showthread.php?233495-AWE-FMIC-install-%28stealth-mode%29...&highlight=awe%20fmic

Opublikowano

Dokładnie, też chciałem o tym wspomnieć.

Jak dobrze pójdzie to również będziemy mieli w niedługim czasie w ofercie właśnie anodowane icki. :>

Opublikowano
  • Autor

E tam mi sie widzi polerowany :) Chociaz cos rozjasnia ta ciemna morde :)

Generalnie miejsca malo ... Gdybym wiedzial ze bede przerabial wszystki wloty/wyloty zeby ipchac kratki i halogeny chyba wymodzil bym znow cos ze smieci a nie kupowal nowy :)

Taka tam ciasnota :

dscf4422.jpg

dscf4418.jpg

dscf4419.jpg

Dzieki chlopaki za pozytywne opinie i mile slowo :hi:

Opublikowano

NOSB ale połączenia są profi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

sie okaze bo nie kosztowaly majatku ;) Wyszlo jakies 10 zl za zlaczke :):wink4:

Chyba ze masz na mysli tasme :naughty: Mysle ze wytrzyma troche nie ? :mysli: pozaciskam silikon na trytytki i Łogien :D

Opublikowano

no jest naprawde ciasno, graty za robotę, Robi robotę ta Twoja B5 :evil:

Opublikowano
  • Autor

Kilka nowych tajli w drodze wprost z ASO i Cristo :D Poje$%lo mnie 700 zl za kilka plastikow :blink:

Opublikowano

Kilka nowych tajli w drodze wprost z ASO i Cristo :D Poje$%lo mnie 700 zl za kilka plastikow :blink:

ja podszybie komplet za 150zł, z przesyłką wyrwałem, od paska też wykupiłeś? jak tak to za ile, no i prog leci :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Szukalem podszybia idioci wolali jak posrani np 250 ... 200 to bym dal bo 280 to nowe wszystko ... Plast z VR5 no i prog :) a plastiki spod machy ida w strukturke o barwie light ivory :decayed:

obrazek.php?kod_kolor=FCEBCC

Opublikowano

Szukalem podszybia idioci wolali jak posrani np 250 ... 200 to bym dal bo 280 to nowe wszystko ... Plast z VR5 no i prog :) a plastiki spod machy ida w strukturke o barwie light ivory :decayed:

obrazek.php?kod_kolor=FCEBCC

plasta z VR5 brałeś z ASO, jaka cena, bo nie mogę go nigdzie wyrwać, a nówki raczej kupował nie będę :confused4:

Opublikowano
  • Autor

No z aso... Tez nie moglem znalesc :wallbash: chyba ponizej 200 :) Nie wiem dokladnie Cristoforo podal mi cene za wszystko razem :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.