Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tablica zorientuje sie jak to wyglada od strony prawnej ;) Na bok albo za szybe :)

u mnie za szyba wygladalo tak...

polecam za szyba tylko trzeba uwazac na policja :confused4:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak dla mnie jest :kox: i myśle że koło mieszka by wystarczyło gdzie indziej chyba lepiej nie kombinować.

Opublikowano

Na dniach dorobie sobie ramke pod radio i tu sie zastanawiam czy zostawic wszystko czarne czy wciagnac w kolor listewek ? Tzn ramka , popielniczka , gora od wlacznikow i dookola mieszka :mysli:

Zostaw ciorne :wink4:

Konsoli środkowej nie maluj - to będzie przesada i będzie waliło po oczach jak cholera.

Te listwy wystarczą w zupełności.

Dokładnie, nie maluj reszty bo wyjdzie wioska :doh1:

http://photos03.otomoto.pl/photos/original/C11/57/31/C11573138_9.jpg :sick3:

Opublikowano
  • Autor

Wujek dobra rada powiada : nie zaczynajcie bebeszyc wnetrza w niedziele o 16 jak macie w poniedzialek jechac tym autem do roboty bo mozecie sie nie wyrobic :decayed:

Mi sie udalo :rolleyes:

dscf4478w.th.jpg

dscf4481k.th.jpg

dscf4482e.th.jpg

Rafal nie mowie ze nie zrezane tylko ze nie maja fmic :tongue4:

Ide spac :zemdlal:

Opublikowano

Wujek dobra rada powiada : nie zaczynajcie bebeszyc wnetrza w niedziele o 16 jak macie w poniedzialek jechac tym autem do roboty bo mozecie sie nie wyrobic :decayed:

:shocked: :shocked: :shocked: I nic Ci tam nie trzeszczy po takim wybebeszeniu? :naughty:

Rafal nie mowie ze nie zrezane tylko ze nie maja fmic :tongue4:

ale zawsze to jakiś wlocik i chłodzenie na chłodnicę :rolleyes: A może jeszcze co innego tam chcą chłodzić? :mysli: Nie zaglądałem pod zdesio :wallbash:

A te dekory jebią po oczach jak robisz foty z fleszem :polew:

Opublikowano

a te felgi to rewelka :naughty:

Opublikowano

Wujek dobra rada powiada : nie zaczynajcie bebeszyc wnetrza w niedziele o 16 jak macie w poniedzialek jechac tym autem do roboty bo mozecie sie nie wyrobic :decayed:

:shocked: :shocked: :shocked: I nic Ci tam nie trzeszczy po takim wybebeszeniu? :naughty:

Nie trzeszczy bo to Audi :)

Nosb, fura miażdży, dawno tu nie wchodziłem i jestem pod ogromnym wrażeniem.

Opublikowano

szacun za wytrwałość w dążeniu do celu :notworthy:

Opublikowano

i tu nasuwa się pytanie co jest celem Nosba? :mysli:

już ma najbardziej wymodzone A4 w klubie :notworthy: i cały czas jedzie coś nowego

Opublikowano

chyba nie robi się furki pod forum, tylko pod siebie :gwizdanie:, i myślę że to jest celem NOSBa :evil:

Opublikowano

Daniela pytam

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

mam propozycję na nazwę wątku- "Końca nie widać" :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

mam propozycję na nazwę wątku- "Końca nie widać" :kox: :gwizdanie:

coś jak Topor, Never Ending Story :kox:

Opublikowano

jeszcze mu sporo zostalo, dmuchawy RS6, body RS4 :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Cele Nosba chyba jak każdego piękne i szybkie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem j**niety i daze bez celu :kox:

Opublikowano

Ja jestem j**niety i daze bez celu :kox:

to sie ceni, Daniel, kiedy plastiki na silniku? :naughty:

Opublikowano

Ja jestem j**niety i daze bez celu :kox:

No ale właśnie... jaki jest cel? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie za jakis czas :) nie zakladam zeby nie pobrudzic :polew: zreszta autk na razie rozebrane deko : lozysko z przodu prawe :thumbdown: i nie mozna bylo ustawic geometrii ( pozapiekane sruby regulacyjne ) wiec walcze z tematem :hi:

Celu brak :) Teoretycznie faktycznie zostalo nieduzo do popisu :P Wieksza turbawy , body rs4 :) Sie zobaczy na razie ogarne co mam i troche basta :) na wakacje trzeba jechac odpoczac troche a nie ciagle robota i garaz :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.