Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam 18" i mówiąc szczerze wolal bym 19 z tego względu że żadnej różnicy już w jeździe nie ma a prezentują sie lepiej :)

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nosb orientujesz sie moze czy belka ze zderzaka poliftowego podpasi do RSa i czy w przypadku fmic 18cm trzeba bedzie cos pocinać w zderzaku, w polifcie niewiele miałem podcięte

Opublikowano
  • Autor

Wyj$%alem na zlom taka belke :gwizdanie: Nie mam pojecia czy podejdzie ale prawdopodobnie nie :) Zawsze za to idzie to jakos "polepic" Co do cieca to co sie przejmujesz? Trzeba ciac metal i krzesac iskry jak to ktos kiedys gdzies mowil :polew:

Opublikowano

Wyj$%alem na zlom taka belke :gwizdanie: Nie mam pojecia czy podejdzie ale prawdopodobnie nie :) Zawsze za to idzie to jakos "polepic" Co do cieca to co sie przejmujesz? Trzeba ciac metal i krzesac iskry jak to ktos kiedys gdzies mowil :polew:

no chciałbym taka poliftową tam wstawić, mniej roboty by juz było bo ta jest ładnie podcięta i temat spasowania do nadwozia był by prostszy, a tak to moze sie wszystko przedłuzyc, koleś na dzieńdobry powiedział że powinien sie przez dzień wyrobić z załozeniem tego RSa

Opublikowano
  • Autor

Powodzenia mu zycze :)

Opublikowano

Powodzenia mu zycze :)

czyli mówisz ze moze być cieżko :mysli: bo cały czas zastanawiam sie czy to robić, a Ty u siebie ile czasu to dopasowywałeś :mysli:

Opublikowano

Daniel a Ty pod tym poliftowym podszybiem masz rozpórkę? :mysli:

Bo mrużę oczy i ni chooja nie mogę dojrzeć

Opublikowano

Ma rozporke :) Mocowania z A6 i rozporka z S4 chiiiba.

Opublikowano

Za niedługo Flyer będzie znał lepiej furkę NOSBa niż swoją :polew:

Opublikowano

Za niedługo Flyer będzie znał lepiej furkę NOSBa niż swoją :polew:

A Nosb Flyera :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nom bo sie zamieniamy :polew:

Rozporka jak pisal fly i ja gdzies w temacie. Sama belka z S4 a mocowania zeby nie spawac z A6 przykrecane :)

Opublikowano

Nom bo sie zamieniamy :polew:

Rozporka jak pisal fly i ja gdzies w temacie. Sama belka z S4 a mocowania zeby nie spawac z A6 przykrecane :)

I jak Ty się tam zmieściłeś z tą rozpórką? :blink:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 19:43_________________________________________________aaaa już mam, pamiętam :cool1: aku w bagażniku...

Opublikowano
  • Autor

Ty no normalnie wchodzi z S4 :) Co niby ma aku przeszkadzac?

Opublikowano

Ty no normalnie wchodzi z S4 :) Co niby ma aku przeszkadzac?

specjalnie zdjąłem dzisiaj u siebie podszybie żeby sprawdzić co i jak, wydawało mi się że nie ma szans żeby zmieścić rozpórkę między aku a plastikami podszybia :mysli:

Zajrzałem też do tematu Krychy i już w ogóle stwierdziłem że się nie da :kwasny:

no chyba że u siebie masz jakąś bardziej subtelną rozpórkę i mieści się pod poliftowymi plastikami? :naughty:

bo nie mogę znaleźć foty

Opublikowano
  • Autor
domstrebe-6.jpg
Opublikowano
:good::notworthy: :notworthy:
Opublikowano
  • Autor

Sama belka seryjna z S4 ( trzeba nawiercic w innych miejscach i troche przyciac ) mocownia z A6 na 99% szly w 2,5TDI nie wiem jak w innych.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a to jeździ jeszcze ? :decayed:

Opublikowano

Gdyby nie moja przeplywka to by nie jezdzilo :D

Opublikowano

Właśnie, auto jeszcze żyje? :decayed: bo coś dawno nic nie pisałeś :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.