Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba pojda pod mlotek niedlugo :)

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a co włożysz w zamian ??? :mysli:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pomalowane? :wink4: Chyba pojda pod mlotek niedlugo :)

Aaaa już sobie przypomniałem... na foto wyglądają jak srebrne?bardzo jasne, a one były coś ala kość słoniowa tak? :mysli: Czy tam beżyk już nie pamiętam :mysli: Coś tam modziłeś... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew: nom :)
Opublikowano

I zachorowałęm na 19-nie ma różnicy między moimi 17 :good: :good:

Ty jechales na pewno jego autem? :)

Ta chyba jako pasażer i to w bagażniku :tongue4:

Opublikowano

jako pasażer-ja bym miskę na pierwszym zakręcie zostawił a Daniel ma wszystkie dziury w okolicy w małym palcu

I zachorowałęm na 19-nie ma różnicy między moimi 17 :good: :good:

Ty jechales na pewno jego autem? :)

Ta chyba jako pasażer i to w bagażniku :tongue4:

Opublikowano

Najlepszy jest przejazd kolejowy w berezowie czasem zastanawiam sie jakim cudem przejeżdzam tamtendy i to bez przytarcia

Opublikowano
  • Autor

czy te dziury w okolicy w malym to nie wiem :polew: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 18:08_________________________________________________Dobra kurfa koniec tego :) Za duzo tych licznikow od S4 u was :)

dscf5631.th.jpg

dscf5635z.th.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

czy te dziury w okolicy w malym to nie wiem :polew: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 18:08_________________________________________________Dobra kurfa koniec tego :) Za duzo tych licznikow od S4 u was :)

dscf5631.th.jpg

dscf5635z.th.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox:

:kox: :kox: :kox:

z allegro od tego gościa?? :mysli:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:52_________________________________________________oj nieeeee ;)

nosb a ile dałes za niego PW :cool1:

Opublikowano

czy te dziury w okolicy w malym to nie wiem :polew: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 18:08_________________________________________________Dobra kurfa koniec tego :) Za duzo tych licznikow od S4 u was :)

dscf5631.th.jpg

dscf5635z.th.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox:

nie mam pytań :good:

Opublikowano
:slina: brak słów :kox:
Opublikowano

czy te dziury w okolicy w malym to nie wiem :polew: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 18:08_________________________________________________Dobra kurfa koniec tego :) Za duzo tych licznikow od S4 u was :)

dscf5631.th.jpg

dscf5635z.th.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox:

:slina: :slina: :slina:

Opublikowano

miszcz :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak sie bawic to sie bawic a serio dawno nic nie zmienialem ( poza kompletnym wnetrzem na poliftowe czarno-siwe recaro :kox::naughty: ) wiec sobie kupilem :decayed:

Opublikowano

Jak sie bawic to sie bawic a serio dawno nic nie zmienialem ( poza kompletnym wnetrzem na poliftowe czarno-siwe recaro :kox::naughty: ) wiec sobie kupilem :decayed:

Nosb a Ty masz tego od Eski z USA :mysli:, czy euro

Opublikowano
  • Autor

Eurooo :wink4:

Opublikowano

szkoda :tongue4:, daj na PW ile byś za niego cenił, masz tego z dwoma cyfrówkami?

Opublikowano

jesteś zboczony :decayed:

Opublikowano

Ale mi dopiero miałem to dziś w rence kawałek plastiku i to wszystko niema się co spuszczać :tongue4:

:bag: Fajny fajny to teraz jeszcze reszta gratów z rski i będziemy miec pierwszego rs-a b5 w sedanie na forum :tongue4:

Opublikowano

Ale mi dopiero miałem to dziś w rence kawałek plastiku i to wszystko niema się co spuszczać :tongue4:

:bag: Fajny fajny to teraz jeszcze reszta gratów z rski i będziemy miec pierwszego rs-a b5 w sedanie na forum :tongue4:

oby, oby :kox:

Opublikowano
oby, oby :kox:

Przeciaz to desperat jeszcze jedną akcje odpierdzielił wczoraj ale to niech sam powie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.