Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie operacja flok :)

Jaki kolor ? do floku idzie tylko decha i gorna czesc boczkow ( od listwy w gore )

szary ? czarny ? jakis krem ?

Jak dla mnie to raczej ciemny kolorek, bo jasny będzie się odbijał w szybie to raz a dwa będzie się szybko brudził... a widząc czystość wnętrza Twojego auta na fotach... :gwizdanie: Długo on czysty nie będzie :) Dlatego coś pod czarny albo ciemny grafit :good: A będziesz do tego dawał jakąś nić? czy oklejasz? :mysli: Nić by fajnie jakaś kontrastowa jasna do tego pasowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed:

karmelek ? f_cel1.jpg

Generalnie sama gora tylko idzie dol ori szary plastik zostaje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb czy w 2.7 BiT sa jakies specjalne swiece czy dostane je w kazdym sklepie motoryzacyjnym :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście proponuje szary ładnie zgra sie z recarosami, fajnie mogło by wyglądac gdyby konsola środkowa była również w szarym floku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda czarny w byłej A3 kumpla:

Do czyszczenia z tego co z nim gadałem wystarczy taki wałeczek do zbieranie włosów itd z ubrań, taki z tasmą klejącą czy jak to nazwać, także czyszczenie jest mega latwe i szybkie a wygląd naprawde powala, widziałem to u niego na żywo i mi szczena opadła :good:

wnetrze1.jpg

wnetrze2.jpg

wnetrze4.jpg

DSC00047%20copy.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek jak chcesz ori to troche szrapna :) ja mam wlozone ngk bkr7e z przerwa w okolicy 0,7 mm. koszt kolo 12 zl sztuka. Bedzie chyba taki karmelek + wlasnie wciagniety tunel srodkowy w to ( tunel i tak musialbym malowac zeby pasil to nowych plastikow ) :confused4:

Zrobic czarne to bedzie jak w grobie w aucie :/ chcialem ozywic jakos to wnetrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam :) Prawie nic mnie to nie bedzie kosztowalo wiec ostro zastanawiam sie nad tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :) Mam od jozka spalona deche w sam raz pod flok. Po sprzedaniu mojej dobrej co mam do polifta wyjde prawie na zero wiec kminie sie pobawic :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sprzedaniu mojej dobrej co mam do polifta

dawaj mi ja kórwa , ile chcesz , wal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wielka gała :slina:

:polew:

Tobie tylko dópy w głowie :naughty:

przecież on o gale mówił... aaaaaaaahahhahahahah :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb czy w 2.7 BiT sa jakies specjalne swiece czy dostane je w kazdym sklepie motoryzacyjnym :?:

Ja właśnie zaopatrzyłem się w świece, mają być NGK PFR6Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb czy w 2.7 BiT sa jakies specjalne swiece czy dostane je w kazdym sklepie motoryzacyjnym :?:

Ja właśnie zaopatrzyłem się w świece, mają być NGK PFR6Q.

identyko jak do AEB - platynowe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb czy w 2.7 BiT sa jakies specjalne swiece czy dostane je w kazdym sklepie motoryzacyjnym :?:

Ja właśnie zaopatrzyłem się w świece, mają być NGK PFR6Q.

identyko jak do AEB - platynowe :good:

Dokładnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...