Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie operacja flok :)

Jaki kolor ? do floku idzie tylko decha i gorna czesc boczkow ( od listwy w gore )

szary ? czarny ? jakis krem ?

Jak dla mnie to raczej ciemny kolorek, bo jasny będzie się odbijał w szybie to raz a dwa będzie się szybko brudził... a widząc czystość wnętrza Twojego auta na fotach... :gwizdanie: Długo on czysty nie będzie :) Dlatego coś pod czarny albo ciemny grafit :good: A będziesz do tego dawał jakąś nić? czy oklejasz? :mysli: Nić by fajnie jakaś kontrastowa jasna do tego pasowała :)

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak wyglada czarny flok w Corsie

f7818f2d5751ae3d.jpg

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

karmelek ? f_cel1.jpg

Generalnie sama gora tylko idzie dol ori szary plastik zostaje :hi:

Opublikowano

Nosb czy w 2.7 BiT sa jakies specjalne swiece czy dostane je w kazdym sklepie motoryzacyjnym :?:

Opublikowano

Osobiście proponuje szary ładnie zgra sie z recarosami, fajnie mogło by wyglądac gdyby konsola środkowa była również w szarym floku

Opublikowano

Tak wygląda czarny w byłej A3 kumpla:

Do czyszczenia z tego co z nim gadałem wystarczy taki wałeczek do zbieranie włosów itd z ubrań, taki z tasmą klejącą czy jak to nazwać, także czyszczenie jest mega latwe i szybkie a wygląd naprawde powala, widziałem to u niego na żywo i mi szczena opadła :good:

wnetrze1.jpg

wnetrze2.jpg

wnetrze4.jpg

DSC00047%20copy.JPG

Opublikowano
  • Autor

arek jak chcesz ori to troche szrapna :) ja mam wlozone ngk bkr7e z przerwa w okolicy 0,7 mm. koszt kolo 12 zl sztuka. Bedzie chyba taki karmelek + wlasnie wciagniety tunel srodkowy w to ( tunel i tak musialbym malowac zeby pasil to nowych plastikow ) :confused4:

Zrobic czarne to bedzie jak w grobie w aucie :/ chcialem ozywic jakos to wnetrze :)

Opublikowano

ogolnie flok do mnie aż tak nie przemawia

najlepiej do obszyć sobie takie duze pow. alcantara

Opublikowano
  • Autor

Oj tam :) Prawie nic mnie to nie bedzie kosztowalo wiec ostro zastanawiam sie nad tym :)

Opublikowano

masz dojście do floku??? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie :) Mam od jozka spalona deche w sam raz pod flok. Po sprzedaniu mojej dobrej co mam do polifta wyjde prawie na zero wiec kminie sie pobawic :good:

Opublikowano

aha myślałem że jakiś Twój ziom poziom robi taniej :decayed:

Opublikowano

Po sprzedaniu mojej dobrej co mam do polifta

dawaj mi ja kórwa , ile chcesz , wal na PW

Opublikowano

ale wielka gała :slina:

:polew:

Opublikowano

ale wielka gała :slina:

:polew:

Tobie tylko dópy w głowie :naughty:

Opublikowano

ale wielka gała :slina:

:polew:

Tobie tylko dópy w głowie :naughty:

właśnie, że nie :decayed:

Opublikowano

ale wielka gała :slina:

:polew:

Tobie tylko dópy w głowie :naughty:

przecież on o gale mówił... aaaaaaaahahhahahahah :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nosb czy w 2.7 BiT sa jakies specjalne swiece czy dostane je w kazdym sklepie motoryzacyjnym :?:

Ja właśnie zaopatrzyłem się w świece, mają być NGK PFR6Q.

Opublikowano

Nosb czy w 2.7 BiT sa jakies specjalne swiece czy dostane je w kazdym sklepie motoryzacyjnym :?:

Ja właśnie zaopatrzyłem się w świece, mają być NGK PFR6Q.

identyko jak do AEB - platynowe :good:

Opublikowano

Nosb czy w 2.7 BiT sa jakies specjalne swiece czy dostane je w kazdym sklepie motoryzacyjnym :?:

Ja właśnie zaopatrzyłem się w świece, mają być NGK PFR6Q.

identyko jak do AEB - platynowe :good:

Dokładnie tak

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.