Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a z polifta żeby do przedlifta podeszły dużo jest roboty? czy w ogóle to jest możliwe?

jest możliwe i roboty dużo nie ma.. wiertarka szlifiera i jazda.. sam przerabiałem :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z polifta żeby do przedlifta podeszły dużo jest roboty? czy w ogóle to jest możliwe?

jest możliwe i roboty dużo nie ma.. wiertarka szlifiera i jazda.. sam przerabiałem :wink4:

to juz wiesz gdzie fotki zarzucic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOSB wypowiedz sie jak byloby z tymi fotelami do przedlifra w sedanie w ktorym siedza teraz kubelki z rozkladana kanapa? W tej chwili pasuje P&P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z polifta żeby do przedlifta podeszły dużo jest roboty? czy w ogóle to jest możliwe?

jest możliwe i roboty dużo nie ma.. wiertarka szlifiera i jazda.. sam przerabiałem :wink4:

no to spoko :wink4:

SoMeS a powiedz czy później można byłoby założyć przedliftową kanapę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi jakie masz zaczepy itp na pw a nie tutaj będziemy śmietnik robić... :wink4:

wszystko jest do zrobienia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie ktorego ;)

Generalnie z avanta do sedana pasuja normalnie ( roznia sie te "wypelnienia" boczne ale to malo widoczne ) . Jest inne mocowanie/zamykanie. w tej chwili nie mam tego przerobionego. przedlift ucho, polift bolec jak napisal reniu.

na 118

dscf5623s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Wiecie ja bede chcial 3k z boczkami i lokciem. Jako jedyny na razie chce dac bez problem soviet i podjedzie sobie osobiscie wiec mi to pasuje :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb kiedy pozbywasz się Recaro ostatecznie ? Chodzi mi do kiedy otwarte negocjacje.

Masz tylko jedną fotkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Wiecie ja bede chcial 3k z boczkami i lokciem. Jako jedyny na razie chce dac bez problem soviet i podjedzie sobie osobiscie wiec mi to pasuje :good:

soviet a nie mial on sprzedac auta,sprzedal mi zdezio rs4 przerobiony a chce smignac mi recaro-3100 ci dam haha ale mi to wyslesz,jak zawsze to robimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem auto miało iść na sprzedaż, ale na chwile obecną zostaje- są ważniejsze sprawy, a co do recarosów i reszty to moje stanowisko jest takie jak ustalenia z Danielem na pw :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel jak dobrze pamiętam to Ty miałeś kiedyś przerabiane przednie boczki drzwi pod inne głośniki, masz to jeszcze? chcesz sprzedać? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel nie masz jeszcze jakiegoś zderzaka tylnego z eski bądź rs? :cool1:

Twój poprzedni niestety się przedziurawił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel jak dobrze pamiętam to Ty miałeś kiedyś przerabiane przednie boczki drzwi pod inne głośniki, masz to jeszcze? chcesz sprzedać? :gwizdanie:

jesli chodzi ci o te pierwsze boczki NOSBA z maskownica 1 okragla i 1 prostokatna to w chwili obecnej u mnie sie gdzies walaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek a skad ty je masz? :D

Somes moj drugi lift ale to dopiero jak lala pojdzie na klamoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...