Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a z polifta żeby do przedlifta podeszły dużo jest roboty? czy w ogóle to jest możliwe?

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na której stronie są fotki Recaro ?

Opublikowano

a z polifta żeby do przedlifta podeszły dużo jest roboty? czy w ogóle to jest możliwe?

jest możliwe i roboty dużo nie ma.. wiertarka szlifiera i jazda.. sam przerabiałem :wink4:
Opublikowano

a z polifta żeby do przedlifta podeszły dużo jest roboty? czy w ogóle to jest możliwe?

jest możliwe i roboty dużo nie ma.. wiertarka szlifiera i jazda.. sam przerabiałem :wink4:

to juz wiesz gdzie fotki zarzucic :decayed:

Opublikowano

NOSB wypowiedz sie jak byloby z tymi fotelami do przedlifra w sedanie w ktorym siedza teraz kubelki z rozkladana kanapa? W tej chwili pasuje P&P?

Opublikowano

a z polifta żeby do przedlifta podeszły dużo jest roboty? czy w ogóle to jest możliwe?

jest możliwe i roboty dużo nie ma.. wiertarka szlifiera i jazda.. sam przerabiałem :wink4:

no to spoko :wink4:

SoMeS a powiedz czy później można byłoby założyć przedliftową kanapę?

Opublikowano

powiedz mi jakie masz zaczepy itp na pw a nie tutaj będziemy śmietnik robić... :wink4:

wszystko jest do zrobienia..

Opublikowano

pany nad czym wy rozkminiacie te fotele i tak ida do avanta :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tylko pytanie ktorego ;)

Generalnie z avanta do sedana pasuja normalnie ( roznia sie te "wypelnienia" boczne ale to malo widoczne ) . Jest inne mocowanie/zamykanie. w tej chwili nie mam tego przerobionego. przedlift ucho, polift bolec jak napisal reniu.

na 118

dscf5623s.jpg

Opublikowano

Może zrobimy licytacje za te Recaro :?: :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:D Wiecie ja bede chcial 3k z boczkami i lokciem. Jako jedyny na razie chce dac bez problem soviet i podjedzie sobie osobiscie wiec mi to pasuje :good:
Opublikowano

Nosb kiedy pozbywasz się Recaro ostatecznie ? Chodzi mi do kiedy otwarte negocjacje.

Masz tylko jedną fotkę ?

Opublikowano

:D Wiecie ja bede chcial 3k z boczkami i lokciem. Jako jedyny na razie chce dac bez problem soviet i podjedzie sobie osobiscie wiec mi to pasuje :good:

soviet a nie mial on sprzedac auta,sprzedal mi zdezio rs4 przerobiony a chce smignac mi recaro-3100 ci dam haha ale mi to wyslesz,jak zawsze to robimy

Opublikowano

owszem auto miało iść na sprzedaż, ale na chwile obecną zostaje- są ważniejsze sprawy, a co do recarosów i reszty to moje stanowisko jest takie jak ustalenia z Danielem na pw :gwizdanie:

Opublikowano

Soviet może chcesz sie zamienić na AJM :decayed:

Opublikowano

Daniel jak dobrze pamiętam to Ty miałeś kiedyś przerabiane przednie boczki drzwi pod inne głośniki, masz to jeszcze? chcesz sprzedać? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Oj gdzie to teraz jest to nie mam rozowego. Poszly do wroca a stamtad jeszcze gdzies.

Opublikowano

Daniel nie masz jeszcze jakiegoś zderzaka tylnego z eski bądź rs? :cool1:

Twój poprzedni niestety się przedziurawił :decayed:

Opublikowano

Daniel jak dobrze pamiętam to Ty miałeś kiedyś przerabiane przednie boczki drzwi pod inne głośniki, masz to jeszcze? chcesz sprzedać? :gwizdanie:

jesli chodzi ci o te pierwsze boczki NOSBA z maskownica 1 okragla i 1 prostokatna to w chwili obecnej u mnie sie gdzies walaja

Opublikowano
  • Autor

Krzysiek a skad ty je masz? :D

Somes moj drugi lift ale to dopiero jak lala pojdzie na klamoty.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.