Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to już się wydało gdzie są :wink4:

krzysiek poszła do Ciebie wiadomość na priv :hi:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Somes moj drugi lift ale to dopiero jak lala pojdzie na klamoty.

a to tyle czasu to nie tym bardziej że poszerzać go muszę.. trudno założę ori :wink4:
Opublikowano

Krzysiek a skad ty je masz? :D

Somes moj drugi lift ale to dopiero jak lala pojdzie na klamoty.

a to nie od ciebie,szczerze mowiac nie wiem od kogo to kupilem myslalem ze bezposrednio od ciebie hmm :mysli: :mysli:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89974c04af366e0c.html

to te prawda?

Opublikowano

Krzysiek a skad ty je masz? :D

Somes moj drugi lift ale to dopiero jak lala pojdzie na klamoty.

a to nie od ciebie,szczerze mowiac nie wiem od kogo to kupilem myslalem ze bezposrednio od ciebie hmm :mysli: :mysli:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89974c04af366e0c.html

to te prawda?

eee chyba to nie tooo... :przebiegly:

Opublikowano

Krzysiek a skad ty je masz? :D

Somes moj drugi lift ale to dopiero jak lala pojdzie na klamoty.

a to nie od ciebie,szczerze mowiac nie wiem od kogo to kupilem myslalem ze bezposrednio od ciebie hmm :mysli: :mysli:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89974c04af366e0c.html

to te prawda?

eee chyba to nie tooo... :przebiegly:

to sa te 1 boczki jakie mial nosb w starych fotach mozna gdzies znalezc

Opublikowano

nosb pamiętasz o kierze dla mnie możemy zrobić przekładkę i ci dopłacę :good:

Opublikowano

Nosb jak tam wycieczka na Kujawy ? wybierasz sie ?

Opublikowano
  • Autor

Pawel raczej nie zanosi sie na razie. Nic nie idzie po mojej mysli :disgust:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:06_________________________________________________Jak nic sie nie zmieni ( a mysle ze nie powinno ) Watek bedzie do zamkniecia... auto idzie na czesci... ;(

Opublikowano

...dej mu potnij chabetę :evil: :evil: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Postaram sie nie ciac :) Moze ktos przytuli ladne , bezwypadkowe , zarejestrowane i oplacone europejskie nadwozie do sedanika pod Q ? :wink4:

Jak przyprowadze nowe auto juz to robie Ci IVe konkurencje w B6 Battttt ;P

Opublikowano

to co kupujesz

Opublikowano

szkoda projektu, bardzo szkoda. Dobrze że chociaż wspomoże Twój inne modele z rodziny A4 B5 ekskluzywnymi częsciami. :good:

Opublikowano

bezwypadkowe

taaaaaaa

Opublikowano
  • Autor
:punish: TAAAAAAA wlasnie :decayed: Kupuje b6 :)
Opublikowano

Kupuje b6 :)

tak mu sie moje spodobalo... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Twoje owszem jakby trumien nie wozilo :decayed:

Opublikowano

Twoje owszem jakby trumien nie wozilo :decayed:

Taa... Lepiej bez odwłoka się jeździ :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Odelzanie w modzie :)

Tak sie jezdzi :

dscf5928w.jpg

:kox: :kox:

Opublikowano

klima, radio, boczki, fotel pasażera... zbędne luksusy :decayed:

Opublikowano

Odkrec jeszcze kierownice :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.