Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

19 tra ta ta ta- Nosb na zimę 15 na kołpaku założy :wink4:

jak założy ori heble :polew:

Nosb, aż jestem ciekaw jakie felgi założysz na przyszły sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

19 tra ta ta ta- Nosb na zimę 15 na kołpaku założy :wink4:

jak założy ori heble :polew:

Nosb, aż jestem ciekaw jakie felgi założysz na przyszły sezon :)

na tarcze naciągnie te 15 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb, aż jestem ciekaw jakie felgi założysz na przyszły sezon :)

zarobił za ostatnim swap-ie tyle że przyatakuję

http://moto.allegro.pl/piekne-felgi-19-lorinser-i1235301215.html

lub http://moto.allegro.pl/kola-275-40-19-w-bentley-gt-speed-pirelli-i1231757643.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to nie mam specjalnie cisnien te sprzedawac wogole. Wystawilem bo moze akurat ktos by reflektowal :)

A co kupie nie mam bladego pojecia :wink4:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 23:13_________________________________________________Pany moje be funf prawdopodobnie na graty...

Wstepnie ceny :

Przedni zderzak RS4 przerobiony pod A4 w podkladzie po poprawkach do malowania : 1200 zl

Tylni S4 drugi lift : 800 zl

Klapa lift : 200 zl

Bixeny : 1100 zl

Progi S4 wpasowane do A4 + listwy progowe dopasowane : 500 zl

Recaro : 3000 zl ( idealny stan , grzane , poduszki , z avanta pasuja do S4 RS4 ;) + wszystkie boczki oraz podlokietnik )

Grill przedni RS4 : 400 zl

Gwint h&r quattro : 1400 zl

Konsola 2 din kompletna : 1000 zl ( trzeba pomalowac sobie pod swoj kolor i maly ubytek w plastiku obok fotela kierowcy )

Kiera S4 szeroki wieloklin stan igla : 400 zl

Podsufitka w mocnoszarym czyms ala zamszyk + gorne ciemne plastiki wszystki : 400 zl

Tylnie lampy led : 400 zl z przerobionym swieceniem ( swieci gora i dol jako postoje : swietny efekt )

Licznik RS4 IDEALNY z fis wiadomo :) - 850 zl

Jak ktos POWAZNIE zainteresowany czesciami mozna pisac/zaklepywac i nie pytac na razie o zadne pierdoly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Normalnym :) uzywany , bez wyciekow , tylnie sprezyny odlazl lakier... Pozatym jestem z niegoz ajebiscie zadowolony :) nie za miekki nei za twardy :)

Panowie mody prosze nie wyganiac do sprzedam :no: tu sie tocza losy etgo auta :decayed: To zapytanie czy krajac czy w calosci sprzedac tylko watpie ze znajde kogos kto da za nia sensowne pieniadze w calosci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, idzie na sprzedarz? dlaczego w calosci nie wystawisz? moze akurat by ktos lyknal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby w calosci trzeba by dostac minimum 25k... A kto da tyle za a4 z 95 roku po swapie na 2,7T ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby w calosci trzeba by dostac minimum 25k... A kto da tyle za a4 z 95 roku po swapie na 2,7T ? :rolleyes:

chyba masz rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze akurat ktos sie znajdzie, wystaw na alledrogo i poczekaj jaki bedzie odzew

pozniej bedziesz na graty rozbieral[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 15:06_________________________________________________jak ci sie nie spieszy ze sprzedaza oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby w calosci trzeba by dostac minimum 25k... A kto da tyle za a4 z 95 roku po swapie na 2,7T ? :rolleyes:

z palecem w d*pie ktos da, tylko wielu debili bedzie oferowac 12kpln, ale znajdzie sie ktos kto lyknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nie normalny :kox: Ale rozumiem Cię ile można jeździć jednym autem ja tez się wacham nad sprzedaniem mojej tylko ja nie będe musiął go tak rozkładać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie powiem tak : jestem prawie zdecydowany w 100%. Sęk w tym ze albo zrobie to nia dniach albo przed swietami ( tjz postawie i zaczne rozbierac ) . Przedni zderzak i lampy praktycznie sprzedane , to samo tylnie lampy i chyba tunel 2 din oraz licznik ... Gwint moskal... Kto jeszcze na co ? :good:

Recaro niby zaporowo ale full komplet w bdb stanie siwy fajny nie czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zrobie to nia dniach albo przed swietami

ja gwint potrzebuje i tak dopiero na wiosne , wiec na czasie mi nie zależy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aju stacja i audio zostaje. Hamulce zostaja , cale napedy wstepnie tez ( chociaz mozliwe ze bedzie wszystko okolosilnikowe tez do sprzedania ;) ) , zegarki z nawiewow zostaja. Pozatym wszystko lacznie z bezwypadkowym nadwoziem na dil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...