Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miales sprzedawac a odchudzasz??

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Sprzedaje... Jak widac w czesciach po trochu :kox: Zawsze ciagle moge jechac na d*py... Muza gra git majonez jest :kox:

Opublikowano

Sprzedaje... Jak widac w czesciach po trochu :kox: Zawsze ciagle moge jechac na d*py... Muza gra git majonez jest :kox:

a myslalem ze na jakies zawody szykujesz i schodzisz z masy :przebiegly:

przeciez ty do wszystkiego jestes zdolny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A tu nie przecze :) rozne mam posrane pomysly jak widac po caaaaaaalym watku od poczatku do konca :kox:

Opublikowano

A tu nie przecze :) rozne mam posrane pomysly jak widac po caaaaaaalym watku od poczatku do konca :kox:

potwierdzam :good: , po 30 minutach spedzonych w twoim towarzystwie tylko utwierdziłem sie w przekonaniu ze jest z lekka j**nięty :kox: :kox: :kox: :kox:

ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu :good::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :buziak:

Opublikowano

Dzieki :buziak:

:sex::jerk:

:bag:

Opublikowano

Brakuje Wam pjątej klepki :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Brakuje Wam pjątej klepki :polew: :polew: :polew: :polew:

Czwartej też

:polew:

Opublikowano

A tu nie przecze :) rozne mam posrane pomysly jak widac po caaaaaaalym watku od poczatku do konca :kox:

Ciekawe co bedzie w "nowym" wątku :decayed::naughty: ?

Opublikowano

A tu nie przecze :) rozne mam posrane pomysly jak widac po caaaaaaalym watku od poczatku do konca :kox:

Ciekawe co bedzie w "nowym" wątku :decayed::naughty: ?

Będzie akcja, siwy dym i skrzypce :kox::evil:

Opublikowano

A tu nie przecze :) rozne mam posrane pomysly jak widac po caaaaaaalym watku od poczatku do konca :kox:

Ciekawe co bedzie w "nowym" wątku :decayed::naughty: ?

Będzie akcja, siwy dym i skrzypce :kox::evil:

jebut i drzazgi :polew:

Opublikowano

ja bym rezał jakiegoś antyka z VR5T

teraz po 3miescie bedzie śmigał VW III TFSI 3.6 wolnossący 300KM ośka :shocked:

Opublikowano

Ponoć ma byc czarna b6 carbio w avancie :mysli:

:polew: :polew:

Opublikowano

ja słyszałem o dizlu w gazie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Bedzie moze jutro nawet juz u tatusia :)

co do bohaterki watku :)

Wyjalem : recaro , suby , deske , boczki , wzmaki , schowki , polki ... wstawilem dwa seryjne fotele ( waza dwa tyle co jeden rec :decayed: ).

Ale popierrrdala teraz :decayed:

Wiec jednak najtansze konie leza w masie :wink4:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 23:33_________________________________________________BTW : chyba ostatnie zdjecia laleczki do tego z kalkulatora ;(

20787253.th.jpg

1234jmc.th.jpg

123sp.th.jpg

Z zespolonymi zwyklymi + grill S4.

Opublikowano

Jebaniutka, ale grzeczna na tych zwykłych lampach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nom... I jakas taka smutna :( Ale dzisiaj pobrykalismy troche ostrzej niz zwykle :naughty:

Opublikowano

Na ostatek :confused4:, szkoda że poszła na części :embarrassed:, no ale czekam na nowy projekt :kox:

Opublikowano

oj szkoda szkoda :thumbdown:

no ale co zrobić :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.