Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak babcie kocham :) d*pa nic nie ruszone, boki nic , przod prawy daaaaawno nie umnie minimalnie widac ze byl pukniety al tyle co nic :) Dlatego w nia pakowalem bo w pospawanego strucla bym zlotowki nie wlozyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: ale jak mowie wiekszosc w sumie wstepnie sprzedana ... Na razie obstana sie z grubszych rzeczy rec , zderzak tyl , progi , tunel 2 din :)

Chyba ze zamiast przedniego zdezia i grilla chcesz to samo z S4 ;) bedziemy w kontakcie bo moja idzie w na czesci na dniach albo dopiero za 2 miechy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ja poczekam,zderzak z s4 jakby byl kompletny to bym wzial,twoje gratki byly atrakcyjne na sprzedaz w Norge,jak cos bedziesz mial z pakietow RS4,S4 dawaj do mnie na PW,ogolnie lykam wszycho takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te RECARO w tej chwili bez problemu podejda P&P do sedana? Tylna kanapa skladana? Narobiles mi ochoty :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze widze ze popyt przewyzsza podaz :wink4: Mysle ze w najgorszym wypadku za miesiac/dwa niunia pojdzie na czesci :mysli: a moze i niedlugo :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co bedzie następnym dupowozem, masz już cos konkretnego na oku :mysli: bo z tego co widze silnik zostaje wiec będzie swap :decayed: tylko do jakiego potworka :chytry: czyżby drugie w polsce B6 biturbo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymon ja mam je z avanta 99-00 wiec musza ;)

kowi mozliwe ale nie wiadomo czy nie bedzie mialo 1,5 litra wiecej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymon ja mam je z avanta 99-00 wiec musza ;)

kowi mozliwe ale nie wiadomo czy nie bedzie mialo 1,5 litra wiecej :kox:

4,2 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...