Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Moja nie myta z 800 km a nie sprzatana z hmm...1800 ? :D Bubens tez mi sie widzi :) Zaraz wypelnie ten kwit bo palilismy to 1,8T do ktorego bralem stoz i zapominalem ciagle . Jutro puszcze przelew (tzn postaram sie bo musze ta coupe ogaranac do konca) :good:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moja nie myta z 800 km a nie sprzatana z hmm...1800 ? :D Bubens tez mi sie widzi :) Zaraz wypelnie ten kwit bo palilismy to 1,8T do ktorego bralem stoz i zapominalem ciagle . Jutro puszcze przelew (tzn postaram sie bo musze ta coupe ogaranac do konca) :good:

spox :good:

kufa chyba szybciej sprzedam swoja i biore eSe bo ten widoczek pod maska coraz bardziej mi sie podoba :kox:

Opublikowano

Czarny rycerz dotarl :D Z dziura w dolocie ale jezdzi :D Calkiem calkiem sie odpycha co bazyl w nim robil juz ? :)

ja mu zrobilem wieksze wtryski, wieksze turbo, sprzeglo z jednomasem i strojenie u Rogala.

Opublikowano
  • Autor

ja mu zrobilem

Akurat jak ty boczkow nie umiesz przelozyc :polew::wink4:

Opublikowano

Menedżowałem jego projektem :polew:

Opublikowano

ja mu zrobilem

Akurat jak ty boczkow nie umiesz przelozyc :polew::wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zwracam sie z prosba o przyspieszenie prac

shrek_2_2

:polew:

Opublikowano

yebłem :polew:

Opublikowano
  • Autor

Piszesz do zlej osoby kocie :decayed:

Opublikowano

Ledwo ta fela weszla na ten zacisk.

Opublikowano

Ledwo ta fela weszla na ten zacisk.

tymbardziej ze to tyl :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Prace mocowe w A4 sa bez mala zakonczone :) Jest wydech , fmic , soft , na dniach domontuje jeszcze stozek ... Mialem plan robic 400+ ale przemyslalem wszystko i predzej zrobie bdy RS4 niz zwieksze moc ktorej i tak w tym aucie nie wykorzystam :) Jest za niskie , kola sa za duze wiec generalnie to nie jest auto do upalania tylko ma ladnie wygladac :) Pozatym jest cholerenie ciezkie na co nic sie nie poradzi bo nawet gole by wazylo z 1400 kg mieciutko. DO tego recaro skorzane w elektryce swoje waza , suby na caly bagaj waza , duze hamulce waza , wzmacniacze waa... Wszystko wazy :) silnik i tak generuje pewnie cos kolo 320 ps wiec slaby nie jest :)

Wiec mocy juz sie nie spodziewac :)

Jak bedzie kasa to podzialam grubo ze stylistyka a na razie bedzie jak jest.

Za to kupilem sobie audi 90 quattro za grosze i mam plan zasadzic tam mocne V8 :) Generujac 350 ps przy masie 1250-1300 i tak bedzie zapierniczalo na poziomie S4 z mocami rzedzu 400+ :) Do tego nie bedzie szkoda upalac itp a cale auto bedzie kosztowac mniej niz polowe kosztow robienia 450 ps w S4 :)

Tak to wyglada na ta chwile a czas pokaze co wyjdzie :)

Opublikowano

Prace mocowe w A4 sa bez mala zakonczone :) Jest wydech , fmic , soft , na dniach domontuje jeszcze stozek ... Mialem plan robic 400+ ale przemyslalem wszystko i predzej zrobie bdy RS4 niz zwieksze moc ktorej i tak w tym aucie nie wykorzystam :) Jest za niskie , kola sa za duze wiec generalnie to nie jest auto do upalania tylko ma ladnie wygladac :) Pozatym jest cholerenie ciezkie na co nic sie nie poradzi bo nawet gole by wazylo z 1400 kg mieciutko. DO tego recaro skorzane w elektryce swoje waza , suby na caly bagaj waza , duze hamulce waza , wzmacniacze waa... Wszystko wazy :) silnik i tak generuje pewnie cos kolo 320 ps wiec slaby nie jest :)

Wiec mocy juz sie nie spodziewac :)

Jak bedzie kasa to podzialam grubo ze stylistyka a na razie bedzie jak jest.

Za to kupilem sobie audi 90 quattro za grosze i mam plan zasadzic tam mocne V8 :) Generujac 350 ps przy masie 1250-1300 i tak bedzie zapierniczalo na poziomie S4 z mocami rzedzu 400+ :) Do tego nie bedzie szkoda upalac itp a cale auto bedzie kosztowac mniej niz polowe kosztow robienia 450 ps w S4 :)

Tak to wyglada na ta chwile a czas pokaze co wyjdzie :)

no i wszystko co do szczescia potrzebne :good:

Opublikowano

ja mu zrobilem

Akurat jak ty boczkow nie umiesz przelozyc :polew::wink4:

:polew:

Opublikowano

Za to kupilem sobie audi 90 quattro za grosze i mam plan zasadzic tam mocne V8 :) Generujac 350 ps przy masie 1250-1300 i tak bedzie zapierniczalo na poziomie S4 z mocami rzedzu 400+ :) Do tego nie bedzie szkoda upalac itp a cale auto bedzie kosztowac mniej niz polowe kosztow robienia 450 ps w S4 :)

Tak to wyglada na ta chwile a czas pokaze co wyjdzie :)

to nie lepiej 2.2T albo 1.8T wyrezane?

Opublikowano
  • Autor

Nie :) nie chce laga , turbin c**ji muji :) Czysta moc i ryk v8 :evil: Zreszta dzisiaj dogadalem silnik :) ABZ 300 ps w A8 na standalone powinien wypluc kolo 350 ps :) Znajdz mi inna taka moc za 1300 zl bo tyle pojdzie na silnik :gwizdanie:

Opublikowano

podobno ABZ na samym kompie z S8 ma 340PS, gdzieś na zagramanicznych forach czytałem :)

Opublikowano
  • Autor

A na wiecej nie pozwalaja wtryski chyba :) Generalnie 350 ps osiagalne raczej bez wiekszych problemow :) Silnik mam miec za kilka dni i bede myslal co dalej :) Poki co masa zajec innych :confused4:

Opublikowano

Nosb... U R my GOD :kox:

Opublikowano

90 w Q jako auto zastępcze :good: :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.