Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W A L S I E :hi:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wydech :kox: :kox: robi robote ja bym go nie zmienial,mialem kiedys taki glosny w swojej E21,muze musialem grubo zglasniac zeby go nie slyszec ale robil swoje :sex::sexinbed: :sexinbed:

Opublikowano
  • Autor

Pojezdze i zobacze :) Na razie nie tykam :)

Opublikowano

Twoja fury rwie suty i wyrywa plomby :hi::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dźwięk mega :kox:

Opublikowano
  • Autor

Podziekowal :hi::wink4:

Opublikowano

kufa skad wy takie zlomy macie, ja nie moge znalezc FMICa z iveco a co dopiero wypasne koncowki :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Tak jakos sie nawinely :) IC z Iveco tez nie bylo problemu :) Znalazlem dwa po 120 zl /sztuka :) Prawie nowe :) Jeden zostal u Topora drugi leci do mnie do tej szarej coupe z filmiku wyzej ;)

Opublikowano

Tak jakos sie nawinely :) IC z Iveco tez nie bylo problemu :) Znalazlem dwa po 120 zl /sztuka :) Prawie nowe :) Jeden zostal u Topora drugi leci do mnie do tej szarej coupe z filmiku wyzej ;)

to jak sie jeszcze jakis znajdzie to chetnie przytule :przebiegly:

Opublikowano

do 200 zl to tego pelno na allegro :) np

http://www.allegro.pl/item1047250716_intercooler_iveco_daily_99_02_06_okazja.html

A za mniej to juz trzeba sie poczaic :)

No tak..ale boczki z tego IC to wypadało by przespawac :)

Opublikowano

do 200 zl to tego pelno na allegro :) np

http://www.allegro.pl/item1047250716_intercooler_iveco_daily_99_02_06_okazja.html

A za mniej to juz trzeba sie poczaic :)

No tak..ale boczki z tego IC to wypadało by przespawac :)

a na szrocie mozna znalezc z rozwalonymi boczkami i cena wtedy jest tez odpowiednia :decayed:

Opublikowano

Nosb nie było mnie sporo czasu w Twoim temacie i ciężko to wszystko przeczytać, widzę że GRUBOO sie podziało. Tak trzymaj i powodzonka :) CIekawe jakie fele CI teraz chodzą po głowie :D

A wydeszek jest niezła masakra w pozytywnym sensie :)

Opublikowano

prze gościu z ciebie :kox: daniel :oklaski: za wydech i :oklaski: za upór z tą cupetą :hi:

Opublikowano

Czym wydech spawałeś ( Mig ? ) i za ile poszło Ci materiału na to ?

Opublikowano
  • Autor

Migomat. Za material cos kolo 500 zl ( rury, tlumiki , kolanka ) .

Opublikowano

tlumiki sam robiles? :blink:

Opublikowano

Dźwięk mega kox :kox:

Ale jeżeli jest tak głośno jak mówisz to przykładowo mi już by to przeszkadzało :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Yyyy puszki zamowione ( te polerowane 100 zl/sztuka te ala strumienica 40 zl kolanka po 30 zl rura 30 zl/metr ) ... Nie jest to super blyszczaca produkcja z kwasowki ten wydech ale to bylo na szybko i zeby sprawdzic co z tego wyjdzie. Rozsypie sie zrobie z kwasowki wsio :) Calosc pospawal kolega :)

Opublikowano

Nosb: masz juz pomysła na swoje dekory. Podziel sie pomysłem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tia... najprawdopodobniej pojda w carbon ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.