Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opóźniona reakcja na gaz


Szewczenko7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moj problem polega na tym ze auto bardzo kiepsko reaguje na gaz w niskim zakresie obr..do 2.5-2.7obr praktycznie nie reaguje , po wcisnieciu gazu kupa dymu i nic..az do przekroczenia tych obr , po czym przyspiesza jak wystrzelony z katapulty i nic nie dymi,po zmianie biegu lag i znowu to samo jak powyzej.

N75 nowka,sztanga turbiny chodzi bez zaciec w zakresie do 1cm , wezyki szczelne.

Co proponujecie sprawdzic?

Narazie nie mam opcji podlaczenia auta pod kompa.

pozdrawiam

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

Przetestowalem dzis jeszcze przeplywke..

Na odpietej rozwija moc od samego dolu i leci do konca swoim tempem,nie ma laga,nie dymi..

Po zapieciu czasem leci super , bez lagow po zmienie biegow , czasem jak mu odbije zero rekacji do 2.5tys i z tylu ciemno..po tym strzal i do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzić należy wszystko, ale to i tak jest nic w porównaniu z tym co da komplet logów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to najpredzej przepływka brakuje mu powietrza i wpływa za duzo paliwa i mnieszanka nie jest odpowiednia ;)pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spr przeczyścić ta siatke od przepływki.ja też właśnie miałem ale troche innym problem bo jak jechałem i doszedłem do predkości 120 to tak jakby turbo odcieło i jak zgasiłeś i załaczyłeś od nowa ok.i od kolegi pozyczyłem przepływke i narazie jest ok.i on tak samo mial i przeczyścił tą siatke.teraz bd swoja czyścił i spowrotem ją wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kat wtrysku i rozrzad jest ok.

Zauwazylem jeszcze ze na zimnym silniku totalnie nie przyspiesza z podpieta przyplywka , na odpietej przyspiesza,za to na rozgrzanym silniku jest lepiej na zapietej przeplywce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...