Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana


fantowski

Rekomendowane odpowiedzi

4 to felga z beemki wiec raczej odpada.. pomimo ze wyglada..

felga jest na forum niby ori ale zdjec od srodka nie moge sie doczekac :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już Ci odpowiadam, nie jest ori.

Widzę, że w ogłoszeniu w którym ktoś wytknął, że to nie są ori felgi zniknęły posty:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem slyszalem juz z innego zdrodla. ladnie wyglada ale po 1 nie wrzuce felgi z bmw do audi a po 2 skoro nie ori to nie są tyle warte ile vlpd wystawil..

mój typ to 2 albo 3.. 3jka bardziej oklepana wiec moze 2 :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanta na tyle musi być min 9 cali żeby na glebie przy szerokim rozstawie dobrze wyglądało, a już najlepiej 9,5:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze by bylo :kox:

3jka to 8,5j przod i 9,5j tyl :naughty: oczywiscie 19 cali

mam dylemat i szukam czegoś aczkolwiek nic ciekawego nie ma prócz tych które wrzuciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie w ogłoszeniach nie ma nic ciekawego

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Krzychu ja proponuje takie FELGI DARE DR X2 19'' NOWE dla Mercedes / AUDI (3772702832) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to o tych tez myslalem i o 3sdm 0.01

3SDM model 0.01 19X8,5+9,5 5x112 (3802347443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

na chwile obecną mam ograniczony budżet więc za wysoko nie mogę mierzyć.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie brał bym nic z wymienionych :decayed: bmw słabe, dare bym odpuścił i inne fejki także, prosiaki fajnie ale w a4 ten wzór nie robi roboty:wink: napisz budżet i coś się znajdzie ciekawego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanta myśli...po wczorajszym rynku...miałeś dobrą banie:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem slyszalem juz z innego zdrodla. ladnie wyglada ale po 1 nie wrzuce felgi z bmw do audi a po 2 skoro nie ori to nie są tyle warte ile vlpd wystawil..

mój typ to 2 albo 3.. 3jka bardziej oklepana wiec moze 2 :kox::naughty:

Sprzedaje je ten ściemniacz VLPD? Już miałem z nim do czynienia i nie kupuj fanta nic od niego na pewno:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanta myśli...po wczorajszym rynku...miałeś dobrą banie:D:D:D

szczerze to dzisiaj zastanawiałem się kogo ja wczoraj spotkałem :wink: pamiętam Cię jak przez mgłe :decayed:

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

wiem wiem slyszalem juz z innego zdrodla. ladnie wyglada ale po 1 nie wrzuce felgi z bmw do audi a po 2 skoro nie ori to nie są tyle warte ile vlpd wystawil..

mój typ to 2 albo 3.. 3jka bardziej oklepana wiec moze 2 :kox::naughty:

Sprzedaje je ten ściemniacz VLPD? Już miałem z nim do czynienia i nie kupuj fanta nic od niego na pewno:good:

tak te felgi sprzedaje vlpd. kilka osób mnie już przed nim ostrzegało.. ale spoko ja i tak to kolo odpuscilem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zadzwonie do chłopa tzn dzisiaj ale w ciągu dnia :wink: a jak to koło kupię to masz u mnie flaszkie :kox:

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

71375160933932215087e435cbo.jpg

:kox:

---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ----------

B6 A4 Wheel Thread - Page 2

1-1.jpg

chyba parapet mi się bardziej podoba niż pełne koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...