Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwa z lampkami podświetlenia tablicy...


Daras

Rekomendowane odpowiedzi

w mojej B6 przestała świecic jedna z dwoch lampek podświetlenia tablicy. wykrecilem ją bo myslalem ze padła zarówka. jakież było moje zdziwienie jak żarówka wypadła a zaraz za nią kupa rdzy (pozostałość bo elementach metalowych). wszystko w srodku skorodowane. z tego co widzialem, sama wymiana lampki nie wystarczy. elementy do ktorych "zwiera" wyjmowana lampka też skorodowane.

rodzi sie pytanie. czy ta cala listwa musi byc od B6 czy moze byc od B7? pytam bo moja ma miejsce na kluczyk, a na Allegro widzialem ze te od B7 nie mają. szukalem w szukajce ale zadnego info nie widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wersje bez zamka mogą też być od sedanów.

Zgodnie z ETKA w B7 jest listwa o innym numerze - jak to w praktyce wygląda, niestety nie wiem.

Jak byś chciał taką listwę, to napisz PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam do tematu gdyż dziś padła mi druga lampka i oswietlenia tablicy wogole nie posiadam.

wie ktoś moze dokladniej czy pasi od B7 czy nie? i czy moze byc ta opcja bez zamka czy jednak nie bedzie pasowala (zamka i tak nie uzywam ani nikt inny przedemną - stoi jak przyspawany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja całą listwę + wiązkę kupowałem nowe w ASO bo u mnie mimo że korozji nie było to zjechane były gwinty i nie chciały się wkręcać śrubki lampek.

Listwa z miejscem na zamek była w B6 jako opcja, w B7 chyba nie występowała wcale. Poza tym listwa jest metalowa, w B7 z tworzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kształtu listwy B6 a B7 nie wypowiem się bo nie miałem ich w rękach. Sądzę, że mogą być takie same jak wiele innych części jest identycznych, ale tutaj najlepiej porównać osobiście.

Jeśli chodzi o cenę listwy to nie pamiętam dokładnie bo brałem wtedy wiele innych części z aso, ale z tego co kojarze to ok 150zł za listwę, 90zł za nową wiązkę lampek + 70zł za nowę lampki. Nie mało, ale za to wszystko w funkiel nówce i mogę spać spokonie kilka następnych lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązkę mam jeszcze sprawną swoją. Zdjęcia nawet gdzieś mam. Wal na pw jakby co

Kupowałem rok temu , zaraz po nabyciu auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej B6 przestała świecic jedna z dwoch lampek podświetlenia tablicy. wykrecilem ją bo myslalem ze padła zarówka. jakież było moje zdziwienie jak żarówka wypadła a zaraz za nią kupa rdzy (pozostałość bo elementach metalowych). wszystko w srodku skorodowane. z tego co widzialem, sama wymiana lampki nie wystarczy. elementy do ktorych "zwiera" wyjmowana lampka też skorodowane.

rodzi sie pytanie. czy ta cala listwa musi byc od B6 czy moze byc od B7? pytam bo moja ma miejsce na kluczyk, a na Allegro widzialem ze te od B7 nie mają. szukalem w szukajce ale zadnego info nie widzialem

Ja w b7 w avancie nie mam otwierania z kluczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jeszcze czy moge kupic listwę z opcją bez kluczyka, skoro ja na kluczyk mam.

EDIT: bylem teraz dokladnie obejrzeć listwę i niestety, ale zamek wystaje ponad listwę i żeby założyć taką bez zamka trzeba by zamek wyciągnąć. nie chcialo mi sie zdejmowac tapicerki klapy zeby to zobaczyc (trzyma lekki mroz i boje sie o plastiki) ale wiem ze musze szukac z dziurą na zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś numer części jakie są potrzebne do wymiany nowej listwy do Audi a4 b7 Avant '07 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...