Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b6 1.9 tdi - bose, s-line, bixenon, RNS-E, zawias AP kit -40/-30 nowe foto


spin444

Rekomendowane odpowiedzi

Do autka dotarły nowe graty :D

- gałka s-line ze skórą pikowaną

- fotele z B7 sport (bardzo fajne)

- alkantara czerwona

zabawa w weekend będzie :) wtedy wstawię jakieś foto

kompletuje bajery pod zewnętrzny s-line :) narazie są kratki haha

będzie wypłata kupi się reszte :) rezanko zderzaka przód s-line i listewek bocznych planuje na kwiecień plus malowanie części po przygodzie z dzikiem i polerka całego auta :)

powoli ale coś się dzieje niestety wszystko ogranicza $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekmay na fotki... Czerwona alkantara? :mysli: Jestem tego ciekaw. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro będzie reszta fotek a tymczasem mała drobnostka z ASO :)

file.html

---------- Post dopisany 25-01-2013 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2013 at 19:56 ----------

Foty może kiepskiej jakości ale jak będę miał okazje zrobię lepsze :)

Fotele SPORT z B7 oraz gałka z pikowaną skórą s-line

file.html

file.html

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

Oczywiście podziękowania dla Siemiana za doradztwo i załatwienie nowych bajerów ;)

---------- Post dopisany 26-01-2013 at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2013 at 18:40 ----------

Dzisiaj zabawa z komputerem zmiana języka FIS na EN :D kasowanie błędów Airbag po modzeniu foteli :)

---------- Post dopisany 04-02-2013 at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2013 at 17:55 ----------

Nowy nabytek :) Ori listwy s-line miały być s4 ale ceny zabijają i ciężko coś kupić a trafiły się s-liny z niezłą kasę więc nabyłem :)

file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co chcesz nabyć jakbym trafił od s4 w dobrej cenie to bym te sprzedał za 500zł bo malowane będą dopiero w połowie marca jak i inne elementy pakietu s-line

---------- Post dopisany 07-02-2013 at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 12:01 ----------

Nowe zabawki w drodze:

BNS 5.0

Bluetooth Audi

antena GPS

Kosz 2 DIN

Klimatronik 2DIN z grzanymi stołkami

Okablowanie

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tunel srodkowy przy okazji sobie wymien bo tez juz swoje przezył:wink: klimatronik z B7 polecam z racji poprawionej scieralnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ciężko jakiś ładny wyszukać w necie ;/ chyba że masz jakieś dojścia kolego MAGIC87 ? żeby kupić idealny za dobra kasę ?

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

jak znajdę coś w idealnym stanie i bez uchwytu na telefon pod 2 din to się z czasem zrobi :)

---------- Post dopisany 10-02-2013 at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany 07-02-2013 at 12:58 ----------

Jest i tunel z B7 :D

podziękowania dla klubowicza tosiek762

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: dobra ja juz nic nie mówie:decayed: bo bedzie na mnie ze musisz modzic:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mile widziane sa propozycje na mody :D jak kasy starczy to sie bedzie cos modzić cały czas powoli do przodu

na koniec tygodnia wstawię foty środka z bns klimatronikiem i tunelem

na 18 marca mam umówionego lakiernika listwy s-line dokładka i kratki s-line czekają :)

---------- Post dopisany 13-02-2013 at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 19:57 ----------

jak jest idealny tunel to musi być też idealna popielniczka pod 2 DIN i nowa ramka gałki zmiany biegów :D zakupy zrobione

przy okazji przyszło dzisiaj kompletne oświetlenie led do wnętrza oj sporo kosztują te ledy ale jest mega efekt :D w sobotę rezanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jeszcze wszystkich nie zamówiłem ale to jak będę wymieniał to jeszcze doliczę i domówię :) narazie zamówiłem za 240zł z przesyłką

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

MotoHID.pl - Kompleksowe oświetlenie led w grupie VAG

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

jeszcze mi 6 brakuje + 2 w tablice rej. ale to kupie ori całe światełka w aso w tablice :)

---------- Post dopisany 16-02-2013 at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2013 at 18:13 ----------

Wczoraj odwiedził mnie kurier :D we wtorek będzie rezanko

file.html

---------- Post dopisany 24-02-2013 at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 12:19 ----------

Jest już BNS + bluetooth + GPS

stare plastiki były zniszczone więc wpadł tunel popielniczka klimatronik i ramka biegów w stanie idealnym :D

file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki spidzior :) za miesiąc wpadnie zderzak i listwy s-line wtedy jakieś lepszej jakości fotki wrzucę

miała być na listwach alcantara ale będzie flok

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

Mam jeszcze taki dylemat bo kasa na mody mi się trochę skończyła ;/ co lepiej wrzucić glebę -30mm czy większa fele z 17 na 18 cali się przesiąść , porady i sugestie mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak ten flok bedzie wygladal.....

ja bym chyba zaczol od gleby bo jak zalozysz najpierw kolo to na 18 bedzie wysoko jak u mnie na poczatku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będzie kolejne modzenie zestaw BOSE 4 głośniki , wzmacniacz i tuba :D

Zbieram kasę na amory. Sprężyny już wybrane eibach pro kit -30 mm

---------- Post dopisany 24-03-2013 at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2013 at 07:05 ----------

zderzak przód s-line

jakość fotek nie specjalna ale robione na szybko telefonem :) będzie cieplej wpadną nowe graty to zrobię ładniejsze foto

https://docs.google.com/file/d/0Bw0OcJrMXP_5NllzbnJlb3MyZ1E/edit

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

Fotki aktualne marzec 2013:

Zderzak i listwy s-line już są :D

file.html

file.html

file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny modzik :naughty:

Teraz ja muszę się postarać o taki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak przód s-line

Zderzak "mega" sam się zastanawiam nad takim. Jeszcze do całości brakuje zderzaka tylnego + ładny koniec wydechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majowy weekend zaczynam od modów :)

...na pierwszy ogień poszły dekory materiał flock, szczerze mówiąc jest z tym trochę roboty żeby ładnie wszystko wyszło, nie obyło się też bez ponownego obklejania 3 listew ale efekt finalny jest bardzo fajny (fotki robione na szybko dzisiaj rano w Łodzi):

file.html

file.html

file.html

... potem przyszedł czas na xenon z racji małego budżetu narazie wleciał xenon hid 4300K i postojówki led no i pojawił się mały problem nagle po zamontowaniu hidów lamy zaczeły świecić bardzo nisko, dzisiaj zobaczę czy da się to wyregulować jakoś sensownie, fotki :

file.html

file.html

---------- Post dopisany 03-05-2013 at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2013 at 09:56 ----------

światła już poustawiane niestety dzisiaj rano na fisie wywaliło mi się kilka błędów po ponownym uruchomieniu było już wszystko ok

czy to napewno po hidach ? jak myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...