Jak rozkodować radio concert

nie słyszałem żeby ktoś robił robił to przez internet i to jeszcze za darmo ale tez nie mam kodu do swojego radia ( narazie działa) jak znajdziesz daj znac

Radio da sie rozkodowac ale nie na odleglosc. Nie licz na zadne kalkulatory i tym podobne czary. Kod jest zaszyfrowany w pliku bin czyli zakodowany i zaszyfrowany.

za free nikt tego nie ogarnie podobnie jak na odległość, swoją drogą 100pln- nie jest najgorzej

Masz concert M4 czy concert plus?

Z innej beczki pytanie: czym się różnią M4 a plus? I jak rozpoznać jakie mam?

No to jak dasz do dobrego gościa to zczyta Ci kod na poczekaniu bo jest w nim zwykła pamięć bo M4 to mają motorole które się sypią i głośnośc wtedy szwankuje. W concert plus jest oki ale teraz czy masz go produkcji Panasonic czy masuchita ( no jakoś tak sie to pisze)

W radiu nie podmieniaj wsadu, jak ktoś dobrze odczyta kod to radyjko będzie cieszyć a do sprzedania też trzeba za nie i 250zł dać.

Za daleko Jesteś bo bym je uruchomił.

Też chciałbym brać po 100 za takie radyjka :) Mam sentyment do tych radyjek - dobry sprzęt .

Krzysiek

Dobra cena - ale zawsze bierze się pod uwagę iż w tym modelu nie ma motorolki i cena może być inna :) Chociaż motkę robi się pięknie .

Krzysiek