Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbo-Szybkie pytanie


KubaWallace

Rekomendowane odpowiedzi

nie,poniewaz zapomnialem zostawic im dokumenty wiec nim w ogole nie jezdzili...ja sie przejechalem na okolo warsztatu jakis moze kilometr na pelnym gazie zeby sprawdzic czy turbo dziala...dziala jak talala tyle ze jak przyjechalem pod warsztat zaczelo dymic spod maski...

Mam nadzieje ze silnik był dogrzany bo zaraz bedziesz szukał nastepnej turbiny.

Możliwe ze mechanior odkręcając przewód olejowy turbiny rozlał trochę na obudowę kata.

Widoczne były wycieki oleju???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chocby nawet uwarzam ze jest ok,powiedzmy ze podczas wymiany mechanik mial uwalone rekawiczki i dokrecajac tlumik do turbo upierdzieli go itd.itp.

Pamietam jak mi uszczelniali pompe paliwa i podczas demontarzu pociekla ropka tu i uwdzie,po zlozeniu i pierwszym starcie siwy dym z pod maski utrzymywal sie przed dluzszy czas az wszystko sie nie wypalilo....i zapewniam ze tak samo jest u ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie,poniewaz zapomnialem zostawic im dokumenty wiec nim w ogole nie jezdzili

To jeszcze nie jest równoznaczne - że nie jeździli, bo nie mieli dokumentów :wink:

Moze mechanika masz troche niechluja, bo jakby zadbal o czystosc przy pracy i po, to by tego nie bylo.

To niestety norma wśród mechaników, czyści i porządni to są jak klient na nich patrzy. Kiedyś widziałem w warsztacie sytuację dot. wkładania ochrony na siedzenie przez mechanika - żeby nie ubrudzić tapicerki. Oczywiście mechanik po skończonej robocie, kiedy wysiadł - p****olnął to "nakrycie" na brudną podłogę i czekało na następnego klienta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha sorki,zle zrozumialem.

Kurcze gdybys wiedzial konkretnie co i jak to na forum komus bys sprzedal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a ile placisz za to turbo uzywane?

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

hehehe to i tak zadkosc gdzie daja takie nakrycia...zazwyczaj tylko w ASO ;P a mam do was jeszcze jedno pytanko zeby nowego tematu nie zakladac...dostalem oferte kupna mojego starego zniszczonego turbo za 120zl...czy sie oplaca?

kolego ja swoje w kolo Oleśnicy na dolnym slasku zostawilem w rozliczeniu za 300 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja chce im sprzedac ;p :)

Zatelefonuj do tej firmy i spytaj ile placa za uzywane turbo.

Regeneracja & Sprzedaż Turbosprężarek :: TURBO-EXPRES - Turbosprężarki, Turbiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...