Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)


MAT1000

Rekomendowane odpowiedzi

I to chyba zostawię na ciepłe dni, by rozebrać cały środek i ładnie wszystko poukładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem coście tacy anty

elektryka szyb z tyłu to fakt trzeba mieć kogoś ogarniętego ale samemu również to zrobisz ale dłużej

pakiet światło budowany od podstaw - jak już zerwiesz wszystko pod elektrykę to kładziesz pakiet po co 2 razy kombinować, robiłem z Pajda w 8h szyby w prądzie + pakiet światło

no jedynie bixy tego bym się sam nie chycił

ale rok 2015 dopiero się zaczął więc .... nie pozostaje nic innego jak czekać na efekty


Ale jak widać jest co robić na dwa dni :decayed:

od rana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, robisz z tyłu elektrykę to stare kabel wykorzystujesz pod pakiet światło. Jak są korby to chyba 12kabli idzie do słupka, a w elektryce chyba tylko 5, więc zostaje 7kabli do wykorzystania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej

Jak nie rezasz szyb to sterowania lampami jest przez MK to w tedy jest mega rwanie

Jak masz bez pakietu światło i rezasz wszystko to Oświetlenie bloczków oraz klamki wpinasz w sterowniki szyb. I tyle.

Oświetlenie nóg kierowcy i pasażera przód oraz tył ciagniesz do modułu komfortu bo są sterowane masa i tu jest największy problem bo trzeba fotele targac.

Chyba nawet mam gdzieś notatki z placu boju. Jak coś to Pw

Edytowane przez oprych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie elektryk kiepski, czytałem schematy i niestety może, i po tygodniu bym to ogarnął. Mam wszystkie wiązki do wpinania, a chciałbym robić bez lutowania i tak jak fabryka nakazuje :wink:

Jak się zrobi ciepło, to może się sam zabiorę tylko babci córkę trzeba podrzucić.
Jak podłączyć lampki pod nogami było gdzieś ładnie opisane jak to idzie oryginalnie, ale za diabła nie mogę tego postu znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz proszę prześlij mi też na [email protected] , na wiosnę też w to się będę bawił :D

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.
Była chwila dla siebie, więc z przodu wleciały sprężyny Eibach Spotline zamiast ProKit :decayed:

1a09e010c89e.jpg

c1a1ba069545.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAT. co to jest na tej rolecie z tyłu - haczyki? Ori z roleta są czy jakiej doklejki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haczyki, były ori w tej rolecie, to chyba z tego pakietu "zakupy" było. Kupiłem z S4 B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usiadło coś niżej na tych sportline? :decayed: Ogólnie nie jest miękko w porównaniu do serii? Bo spotkałem się z opinią, że 1BE, w porównaniu do sprężyn prokit, to beton...

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...