Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chyba sobie daruje i sprawie sobie pikowaną :naughty:

---------- Post dopisany 10-09-2012 at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2012 at 22:16 ----------

Z podziękowaniami dla pablo_ua4 :drunk: też sobie taki bajer sprawiłem :decayed:

10092012155.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co :thumbup1: jak cos to wiesz ze z ASO moge wszystko zalatwic w dobrej cenie :decayed:

zakladaj szybko i zobaczysz jaki jest fajny efekt :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki prajs za to? Podeszłoby to do bepiuntki?

ciężko mi to stwierdzić wiesz :kwasny: zobacz tu :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-ori-ledowego-podswietlenia-tablicy-p-and-p-243245/

---------- Post dopisany 20-09-2012 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 21:55 ----------

Żeby nie było że się nic nie dzieje :decayed:

nowy olej i filtry a w poniedziałek nowy rozrząd i cały osprzęt :wink:

zamontowany nowy tunel + przyciski w chromie :decayed: fotki za jakiś czas jak dorwę RNS-E :grin:

Tu taki mały gadżet, tylko trzeba zaprogramować i dociąć grot :wink:

20092012183.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kluczyk ladny;) a "dywan" nowy kupiles?

jasne :wink: a patrz myślałem sobie ostatnio o Tobie co tam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki prajs za to? Podeszłoby to do bepiuntki?

ciężko mi to stwierdzić wiesz :kwasny: zobacz tu :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-ori-ledowego-podswietlenia-tablicy-p-and-p-243245/

---------- Post dopisany 20-09-2012 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 21:55 ----------

Żeby nie było że się nic nie dzieje :decayed:

nowy olej i filtry a w poniedziałek nowy rozrząd i cały osprzęt :wink:

zamontowany nowy tunel + przyciski w chromie :decayed: fotki za jakiś czas jak dorwę RNS-E :grin:

Tu taki mały gadżet, tylko trzeba zaprogramować i dociąć grot :wink:

http://imageshack.us/a/img100/7580/20092012183.jpg

Możesz opowiedzieć jak zrobiłeś taki kluczyk bo kiedyś czytałem że są spore problemy z obudową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go nie robiłem, kupiłem go z b7 :wink: ja mam auto powyżej 2003 roku to spokojnie da się zakodować go :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek daj linka gdzie dorwałeś w takim stanie?

kupiłem go na allegro, praktycznie za bezcen bo 50zł, tylko nie było grota, grot kupiłem na forum za dyszkę i w sumie wyszedł mnie 60zł :wink: oczywiście jest nowy i oryginalny :wink:

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

Panowie jakiś patent bym potrzebował na wąż od turbiny, wiecznie spada. Poradźcie coś. Tu foto jak to wygląda :whistling:

26092012196.jpg

26092012199.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z turbiny sie zsuwa? To srednica za duza. Ale tam zasysa przecież to troche niemożliwe... opaske moze zmien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmij silikon, dobrze wyczyść i odtłuść, turbo też przetrzyj, nowa opaska i tyle... tam nie ma ciśnienia, nie powinno spadać:wink:

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

nie z turbiny, tylko z tego czarnego węża co idzie do filtra powietrza :whistling:

aaaaa:decayed:

a masz w środku jakąś rurkę czy coś? bo jeśli tylko gumowy wąż i na to silikon+opaska to i tak będzie spadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...