Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

A moja, że kompletne bixy z soczewkami z B8, nowymi żarnikami i przetwornicami od Gwertego 200zł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moja myśli że ja wymieniłem zwykłe lampy na ori us z hella 3 na pokładzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józwa, weź Ty no mnie przypomnij, jakie Ty masz w swojej lalce zawieszenie ( mam na myśli aczwórkę ) :wink:


AAA i opony leżace na tych AVUSach, to jaki rozmiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zawias jak fabryka wypuściła 1BE :wink: co do opon to 225/40 :decayed: avus idzie na zimę i też na rozmiarze 225/40 zimówka będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zawias jak fabryka wypuściła 1BE :wink: co do opon to 225/40 :decayed: avus idzie na zimę i też na rozmiarze 225/40 zimówka będzie :wink:

Kto biednemu zabroni bogato żyć :P:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie nie pamiętałem, czy nie masz przypadkiem jakichś springów zamontowanych. 18 na zimę - odważnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, myślę o gwincie na lato i jakieś 19 no ale czas pokaże :wink: No zobaczymy jak to będzie na 18 zimą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byłeś w Borski i widziałeś co się działo.

Na 16" i 205 szerokosci darłby po śniegu jak głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na wyglądzie się skończy.

Szkoda autka na te wszystkie muldy zimowe. Będzie jedno wielkie tłuczenie. No ale jak nie spróbujesz to nie zobaczysz. Swoja drogą to kozak bedzie na 18 avusach w sniegu :-)

Co do gwintu....fajna sprawa ale całe auto dostaje w D. Uszczelki trzeszcza, wahacze się odzywają. No ale wyglad. Jeszcze przy 19 :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz na markowym gwincie jest lepiej niż na slinie :kox:

bieniek a ty masz gwinta?ile cm pojdzie w dol na gwincie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam h&r.

Ile pojdzie to nie wiem,ale kola nie pozwalaja nizej,bo hacza.

A miejsce na amorku jest jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja, tylko na 16 byś już tak ładnie nie wyglądał :) coś za coś :wink:

przy takim rodzynku szedłbym w bezpieczeństwo, a nie w wygląd. ale firmie pewnie będziesz miał usługe gratis w razie czego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już widzę jaki :wink:


No w sumie racja, tylko na 16 byś już tak ładnie nie wyglądał :) coś za coś :wink:

przy takim rodzynku szedłbym w bezpieczeństwo, a nie w wygląd. ale firmie pewnie będziesz miał usługe gratis w razie czego :decayed:

kaju wszystkiego po trochę i bezpieczeństwa i wyglądu :decayed: u mnie usługi są tanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz na markowym gwincie jest lepiej niż na slinie :kox:

No możliwe, choc na 1BV nic lepiej niz na TA. Tyle że uszczelki nie skrzypialy. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...