Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Palme to Ty masz :grin::grin:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

palemka jest fajna :banan:

Opublikowano

u mnie od początku nie ma i jakoś nie tęsknie do niej, ostatnio znajomek w c6 sie pyta od czego to jest (jego pierwsze audi i jeszcze nie ogarnia paru rzeczy) a ja mówie sygnał wifi Ci łapie, pacze a ten debil zaczyna szukać w telefonie :polew:

Opublikowano

Bedzie dzialac :good: tez mam uzywke 8K0 smiga bez zarzutu

Opublikowano
  • Autor

jutro będę montował to zobaczymy :) wkurzę się jak nie zadziała :huh:

Opublikowano

Miałem dokładnie to samo, antena załatwi sprawę ;)

Opublikowano

Ja tez tego nie czaje, wiec moze ktos napisze co to/ po co i do czego to jest ?! :D wifi sprawdzone, ale tez nie lapie. ;)

Opublikowano

Ja tez tego nie czaje, wiec moze ktos napisze co to/ po co i do czego to jest ?! wifi sprawdzone, ale tez nie lapie.

Ty tak na serio? :polew:

To auto synchronizacja daty i godziny na liczniku.

Józek daj znać, bo w moim przypadku używka okazała się trefna :facepalm:

Opublikowano

Nie no bez jajow, zarcik to byl. ;)

No to "tyle zachodu" o taka pier**le? W sumie jak te Wasze auta juz wszystko z grubszych rzeczy maja to teraz trzeba pierdółki dokladac. :)

Opublikowano

pewnie nie chodzi o to czy to gruba rzecz czy pier**l ale o swiadomosc tego ze cos sie ma a niedziala/jest pekniete/uszkodzone..... strasznie to wk...a i dopiero wymiana/naprawa daje satysfakcje... nawet jezeli jest to maly plasticzek pod fotelem ktorego ani Ty nie widzisz ani nikt inny ale wiesz ze jest pekniety..... i to wystarczy zeby go wymienic i spac spokojnie :)

Opublikowano

pewnie nie chodzi o to czy to gruba rzecz czy pier**l ale o swiadomosc tego ze cos sie ma a niedziala/jest pekniete/uszkodzone..... strasznie to wk...a i dopiero wymiana/naprawa daje satysfakcje... nawet jezeli jest to maly plasticzek pod fotelem ktorego ani Ty nie widzisz ani nikt inny ale wiesz ze jest pekniety..... i to wystarczy zeby go wymienic i spac spokojnie :)

[emoji106] [emoji122]
Opublikowano

Najgorsze jest to że aby to wymienić trzeba rozebrać cały bagażnik i zrzucić zderzak ;), jak zamontujesz to od razu może nie zaskoczyć, u mnie prawie godzinę nie było palemki mimo że kombinowałem z ustawieniem zegarka na za jeden trzecia czy tam druga ;)

Opublikowano

Udało się ogarnąć temat, widziałem już przedpremierowe zdjęcie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

pewnie nie chodzi o to czy to gruba rzecz czy pier**l ale o swiadomosc tego ze cos sie ma a niedziala/jest pekniete/uszkodzone..... strasznie to wk...a i dopiero wymiana/naprawa daje satysfakcje... nawet jezeli jest to maly plasticzek pod fotelem ktorego ani Ty nie widzisz ani nikt inny ale wiesz ze jest pekniety..... i to wystarczy zeby go wymienic i spac spokojnie :)

Przemcio lepiej bym tego nie ujął :thumbup1: Dokładnie o to chodzi B)

Udało się ogarnąć temat, widziałem już przedpremierowe zdjęcie :naughty:

a jak by inaczej :decayed:

qoFOXsp.jpg

Opublikowano

Józef kiedy sprzedajesz swoją sztuke jestem w stanie zapłacić każdy pln :) Ona jest piekna, idealna kocham ja;)

Opublikowano
  • Autor

Miło to słyszeć :) jak dobrze zapłacisz to Ci ją w każdej chwili sprzedam :P ale chyba bym się zapłakał tyle serca w nią włożyłem i jeszcze sporo włożę :decayed:

Opublikowano

Jak przestaniesz już płakać to jestem pierwszy w kolejce po nią :-):-):-)

Opublikowano

Daje allegrowe 20K hahaha...

Józek jak masz kupca na b6 to się nie zastanawiaj, przesiadaj się na C6:-)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

żeby C6 nie było drogie w utrzymaniu to trzeba kupić poliftowe a takie niestety kosztuje... a 1.9 jest nie do zajechania

Opublikowano

Haha 1.9 ale nią na PD, tylko na vp37. Miałem b4 z 1.9 tdi (1z tak zwany zetor) 4 lata zero przy silniku robione, teraz jeździ znajomy tym autem i nadal nic a auto ma 21 lat!! Tylko przebieg 250Kkm - może faktycznie tyle ma, nie wiem....

Trochę koszta przerażają w c6 ale to zupełnie inna liga w odniesienu do b6....

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.