Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie no Panowie kierownica to będzie następny modzik w środku auta :wink: tylko do kierownicy jest gruby plan i trzeba nasztaplować $ :decayed:

Wandej ośle spadaj :P



Do piecyka wlecial jeszcze nowy podajnik żeby był spokój na lata :kox:

a9c24380fac7d0841318062cdbb43a75.jpg
  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Józek fajko faj,do pierwszego postu jak,fura,seryjnie wyglądała-zawsze to będzie widać zmiany.

Daj zboczeńcy trzeciemiu lrzy furze grzebali z tego może być tylko gruuuubo!!!!! BRAVO MAJTERY.

Opublikowano

Józek fajko faj,do pierwszego postu jak,fura,seryjnie wyglądała-zawsze to będzie widać zmiany.

Daj zboczeńcy trzeciemiu lrzy furze grzebali z tego może być tylko gruuuubo!!!!! BRAVO MAJTERY.

Matka wie że ćpiesz? :grin::grin::grin:

Opublikowano

Józek fajko faj,do pierwszego postu jak,fura,seryjnie wyglądała-zawsze to będzie widać zmiany.

Daj zboczeńcy trzeciemiu lrzy furze grzebali z tego może być tylko gruuuubo!!!!! BRAVO MAJTERY.

Matka wie że ćpiesz? :grin::grin::grin:

Możecie przetłumaczyć to co Marcin napisał? :grin::grin: :grin: :huh::huh:

Opublikowano

Józek fajko faj,do pierwszego postu jak,fura,seryjnie wyglądała-zawsze to będzie widać zmiany.

Daj zboczeńcy trzeciemiu lrzy furze grzebali z tego może być tylko gruuuubo!!!!! BRAVO MAJTERY.

nie znam tego jeyzka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mi też trochę ciężko to zrozumieć, dawaj tłumaczenie mi tu :decayed:

Opublikowano

Mi też trochę ciężko to zrozumieć, dawaj tłumaczenie mi tu :decayed:

jutro wytrzezwieje to poprawi posta :grin:

Opublikowano

Walta sie. Slownik mi sie w tel zj***l. Juz pochwal nie bedzie.

Opublikowano

Walta sie. Slownik mi sie w tel zj***l. Juz pochwal nie bedzie.

:grin::grin: :grin: Tak sobie tłumacz... za dużo wczoraj było chyba...

Opublikowano

Walta sie. Slownik mi sie w tel zj***l. Juz pochwal nie bedzie.

:polew::polew::polew:

Opublikowano

Józek miażdżysz konstrukcje tymi modami....fura malyna... :kox::slina:

Walta sie. Slownik mi sie w tel zj***l. Juz pochwal nie bedzie.

:polew:
Opublikowano
  • Autor

dzięki :)

Walta sie. Slownik mi sie w tel zj***l. Juz pochwal nie bedzie.

Ej no nie rób mi tego :(

Opublikowano

Zadowolony z webasta? :) Jaki teraz będzie kolejny mod?

Opublikowano

pamięć super fajna rzecz , mam to wiem , gratki , a webasto coś nie pykało że podajnik wymieniłeś ?

Opublikowano
  • Autor

Zadowolony z webasta? :) Jaki teraz będzie kolejny mod?

I to jak :kox: oj nie wiem dokładnie co, na pewno jakieś koło na lato i kierownica :decayed:

pamięć super fajna rzecz , mam to wiem , gratki , a webasto coś nie pykało że podajnik wymieniłeś ?

Podajnik wymieniony żeby było już na kilka lata spokój i nie trzeba było do niego co chwilę zaglądać :wink:

Opublikowano

u mnie jutro przychodzi caly boczek pod memo i jazda :decayed: Lukasz :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

01ba7b4758da2058a80429ff4ed9148b.jpg

Jak da rade jutro podmienie, zaryzykowałem i kupiłem używany za 50 zł :decayed:

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

Powodzenia :wink:

Opublikowano

Dasz znać czy działa bo też muszę wymienić :wink:

Opublikowano
  • Autor

:wink: wkurzyłem się jak znikła palemka bo bardzo się do niej przywiązałem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.