Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:) i oczywiście muszę w końcu zrobić tą korektę programu na który wybieram się już z pół roku :decayed:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:) i oczywiście muszę w końcu zrobić tą korektę programu na który wybieram się już z pół roku :decayed:

I jak będzie na fullu to do żyda...;)
Opublikowano

:) i oczywiście muszę w końcu zrobić tą korektę programu na który wybieram się już z pół roku :decayed:

I jak będzie na fullu to do żyda...;)
albo jebnie jakiś pajac fiestą czy matizem jak niejedną perłe forumową... :facepalm:
Opublikowano

Niestety tak też bywa czasami, ale oby służyła długo i bezawaryjnie: wink4:

Opublikowano
  • Autor

:) i oczywiście muszę w końcu zrobić tą korektę programu na który wybieram się już z pół roku :decayed:

I jak będzie na fullu to do żyda... ;)

Oj to auto ze mną zostanie na długo, prędzej kupię nowe i będę miał dwa niż to sprzedam :decayed: No chyba że ktoś mi da taką cene że wiadomo :wink:

Opublikowano

Z cena wiesz jak jest, moja b5tka też ma dożywocie:kox:

Opublikowano
  • Autor

I bardzo dobrze :thumbup1:

Opublikowano

pochwalam całkowicie takie podejście, ja mam tak samo i chce jeździć jak najdłużej swoim , Dżozef jak przyjedziesz na korekte do Wrocka to sie odezwij :D

Opublikowano
  • Autor

bez jaj, nie polce przez całą Polskę na korektę :wink: mam innego ogarniętego człowieka który mi się tym zajmnie :)

Opublikowano

Z cena wiesz jak jest, moja b5tka też ma dożywocie:kox:

co ty nie powiesz :naughty:

Opublikowano

kiedy ta fura będzie do kupienia?

Opublikowano
  • Autor

kiedy ta fura będzie do kupienia?

Fura może być do kupienia w każdej chwili jak by mi ktoś zaproponował cenę nie do odrzucenia :decayed: W innym wypadku pojeździ u mnie długie lata ;) Za dużo serca w nią włożyłem :) to dla mnie coś więcej niż tylko zwykły samochód, dla mnie to pasja której poświęcam sporo czasu, czyszczę , pielęgnuje , chucham, dmucham :decayed: spytajcie mojej kobiety :kox:

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

kiedy ta fura będzie do kupienia?

Fura może być do kupienia w każdej chwili jak by mi ktoś zaproponował cenę nie do odrzucenia :decayed: W innym wypadku pojeździ u mnie długie lata ;) Za dużo serca w nią włożyłem :) to dla mnie coś więcej niż tylko zwykły samochód, dla mnie to pasja której poświęcam sporo czasu, czyszczę , pielęgnuje , chucham, dmucham :decayed: spytajcie mojej kobiety :kox:

a idź, nie będę pytał bo tylu przekleństw na temat auta i zmarnowanego czasu na nie, nie zniese. wystarczy mi słuchania od mojej :whistling:

Opublikowano

kiedy ta fura będzie do kupienia?

Fura może być do kupienia w każdej chwili jak by mi ktoś zaproponował cenę nie do odrzucenia :decayed: W innym wypadku pojeździ u mnie długie lata ;) Za dużo serca w nią włożyłem :) to dla mnie coś więcej niż tylko zwykły samochód, dla mnie to pasja której poświęcam sporo czasu, czyszczę , pielęgnuje , chucham, dmucham :decayed:spytajcie mojej kobiety :kox:

No fakt żaliła mi się ostatnio :decayed:

Opublikowano

kiedy ta fura będzie do kupienia?

Fura może być do kupienia w każdej chwili jak by mi ktoś zaproponował cenę nie do odrzucenia :decayed: W innym wypadku pojeździ u mnie długie lata ;) Za dużo serca w nią włożyłem :) to dla mnie coś więcej niż tylko zwykły samochód, dla mnie to pasja której poświęcam sporo czasu, czyszczę , pielęgnuje , chucham, dmucham :decayed:spytajcie mojej kobiety :kox:

No fakt żaliła mi się ostatnio :decayed:

Nie tylko Tobie :grin::naughty:

Opublikowano

kiedy ta fura będzie do kupienia?

Fura może być do kupienia w każdej chwili jak by mi ktoś zaproponował cenę nie do odrzucenia :decayed: W innym wypadku pojeździ u mnie długie lata ;) Za dużo serca w nią włożyłem :) to dla mnie coś więcej niż tylko zwykły samochód, dla mnie to pasja której poświęcam sporo czasu, czyszczę , pielęgnuje , chucham, dmucham :decayed: spytajcie mojej kobiety :kox:

Józek bardzo dobrze , tak trzymać :) ale jeźdźić fajną bryką to by chciała :D to niech Ci pomaga tak jak moja :P do s-line się dołożyła :D

Opublikowano
  • Autor

cfaniaki :przebiegly:

Opublikowano

kiedy ta fura będzie do kupienia?

Fura może być do kupienia w każdej chwili jak by mi ktoś zaproponował cenę nie do odrzucenia :decayed: W innym wypadku pojeździ u mnie długie lata ;) Za dużo serca w nią włożyłem :) to dla mnie coś więcej niż tylko zwykły samochód, dla mnie to pasja której poświęcam sporo czasu, czyszczę , pielęgnuje , chucham, dmucham :decayed: spytajcie mojej kobiety :kox:

Józek bardzo dobrze , tak trzymać :) ale jeźdźić fajną bryką to by chciała :D to niech Ci pomaga tak jak moja :P do s-line się dołożyła :D

Michał to ona jakaś szalona musi być ty lepiej sprawdź czy ona nie ma żółtych papierów :D

Opublikowano
  • Autor

:grin:

Opublikowano

Moja myśli że dokładka tył s-line kosztowała mnie 150zł :przebiegly:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.