Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:) i oczywiście muszę w końcu zrobić tą korektę programu na który wybieram się już z pół roku :decayed:

I jak będzie na fullu to do żyda...;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) i oczywiście muszę w końcu zrobić tą korektę programu na który wybieram się już z pół roku :decayed:

I jak będzie na fullu to do żyda...;)
albo jebnie jakiś pajac fiestą czy matizem jak niejedną perłe forumową... :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) i oczywiście muszę w końcu zrobić tą korektę programu na który wybieram się już z pół roku :decayed:

I jak będzie na fullu to do żyda... ;)

Oj to auto ze mną zostanie na długo, prędzej kupię nowe i będę miał dwa niż to sprzedam :decayed: No chyba że ktoś mi da taką cene że wiadomo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwalam całkowicie takie podejście, ja mam tak samo i chce jeździć jak najdłużej swoim , Dżozef jak przyjedziesz na korekte do Wrocka to sie odezwij :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ta fura będzie do kupienia?

Fura może być do kupienia w każdej chwili jak by mi ktoś zaproponował cenę nie do odrzucenia :decayed: W innym wypadku pojeździ u mnie długie lata ;) Za dużo serca w nią włożyłem :) to dla mnie coś więcej niż tylko zwykły samochód, dla mnie to pasja której poświęcam sporo czasu, czyszczę , pielęgnuje , chucham, dmucham :decayed: spytajcie mojej kobiety :kox:

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ta fura będzie do kupienia?

Fura może być do kupienia w każdej chwili jak by mi ktoś zaproponował cenę nie do odrzucenia :decayed: W innym wypadku pojeździ u mnie długie lata ;) Za dużo serca w nią włożyłem :) to dla mnie coś więcej niż tylko zwykły samochód, dla mnie to pasja której poświęcam sporo czasu, czyszczę , pielęgnuje , chucham, dmucham :decayed: spytajcie mojej kobiety :kox:

a idź, nie będę pytał bo tylu przekleństw na temat auta i zmarnowanego czasu na nie, nie zniese. wystarczy mi słuchania od mojej :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ta fura będzie do kupienia?

Fura może być do kupienia w każdej chwili jak by mi ktoś zaproponował cenę nie do odrzucenia :decayed: W innym wypadku pojeździ u mnie długie lata ;) Za dużo serca w nią włożyłem :) to dla mnie coś więcej niż tylko zwykły samochód, dla mnie to pasja której poświęcam sporo czasu, czyszczę , pielęgnuje , chucham, dmucham :decayed:spytajcie mojej kobiety :kox:

No fakt żaliła mi się ostatnio :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ta fura będzie do kupienia?

Fura może być do kupienia w każdej chwili jak by mi ktoś zaproponował cenę nie do odrzucenia :decayed: W innym wypadku pojeździ u mnie długie lata ;) Za dużo serca w nią włożyłem :) to dla mnie coś więcej niż tylko zwykły samochód, dla mnie to pasja której poświęcam sporo czasu, czyszczę , pielęgnuje , chucham, dmucham :decayed:spytajcie mojej kobiety :kox:

No fakt żaliła mi się ostatnio :decayed:

Nie tylko Tobie :grin::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ta fura będzie do kupienia?

Fura może być do kupienia w każdej chwili jak by mi ktoś zaproponował cenę nie do odrzucenia :decayed: W innym wypadku pojeździ u mnie długie lata ;) Za dużo serca w nią włożyłem :) to dla mnie coś więcej niż tylko zwykły samochód, dla mnie to pasja której poświęcam sporo czasu, czyszczę , pielęgnuje , chucham, dmucham :decayed: spytajcie mojej kobiety :kox:

Józek bardzo dobrze , tak trzymać :) ale jeźdźić fajną bryką to by chciała :D to niech Ci pomaga tak jak moja :P do s-line się dołożyła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ta fura będzie do kupienia?

Fura może być do kupienia w każdej chwili jak by mi ktoś zaproponował cenę nie do odrzucenia :decayed: W innym wypadku pojeździ u mnie długie lata ;) Za dużo serca w nią włożyłem :) to dla mnie coś więcej niż tylko zwykły samochód, dla mnie to pasja której poświęcam sporo czasu, czyszczę , pielęgnuje , chucham, dmucham :decayed: spytajcie mojej kobiety :kox:

Józek bardzo dobrze , tak trzymać :) ale jeźdźić fajną bryką to by chciała :D to niech Ci pomaga tak jak moja :P do s-line się dołożyła :D

Michał to ona jakaś szalona musi być ty lepiej sprawdź czy ona nie ma żółtych papierów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja myśli że dokładka tył s-line kosztowała mnie 150zł :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...